50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H40A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,9 km
Maali
8,0 km
 
1.   Teemu Köngäs Sotkamon Jymy  FIN  11:34:00   56:01 (1)  56:15  
2.   Simo Martomaa Kalevan Rasti  FIN  11:22:00   56:41 (2)  56:59  
3.   Mikko Sipilä Kangasala SK  FIN  11:30:00   57:51 (3)  58:07  
4.   Marko Vapa Suunta 2000  FIN  11:16:00   1:01:58 (4)  1:02:16  
5.   Jari Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:06:00   1:03:37 (5)  1:03:53  
6.   Sampo Sillanpää Lynx  FIN  11:32:00   1:04:05 (6)  1:04:22  
7.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  11:48:00   1:07:19 (7)  1:07:36  
8.   Petteri Lauronen Lynx  FIN  12:02:00   1:07:45 (8)  1:08:05  
9.   Joonas Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:20:00   1:08:16 (9)  1:08:33  
10.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:56:00   1:09:37 (10)  1:09:57  
11.   Mika Tonder SK Vuoksi  FIN  12:04:00   1:11:00 (11)  1:11:22  
12.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  11:36:00   1:13:38 (12)  1:14:01  
13.   Kenneth Grankull IK Kronan  FIN  11:24:00   1:15:03 (13)  1:15:21  
14.   Mikko Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  12:00:00   1:15:22 (14)  1:15:41  
15.   Tommi Peltonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:18:00   1:15:37 (15)  1:15:53  
16.   Erkki Saarijärvi Siilin Rasti  FIN  12:14:00   1:23:09 (16)  1:23:28  
17.   Olli Nikkari Oulunsalon Vasama  FIN  11:18:00   1:25:10 (17)  1:25:30  
18.   Mika Mäntylä Rasti-Nokia  FIN  11:46:00   1:29:01 (18)  1:29:18  
19.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:16:00   1:33:49 (19)  1:34:14  
20.   Michel van Dongen The Netherlands  NED  11:40:00   1:34:58 (20)  1:35:15  
21.   Jouni Similä SK Pohjantähti  FIN  11:42:00   1:36:34 (21)  1:36:57  
22.   Kari Laine Hiidenkiertäjät  FIN  11:12:00   1:40:53 (22)  1:41:17  
23.   Jussi Viero Laihian Luja  FIN  11:54:00   1:41:24 (23)  1:41:47  
24.   Urpo Heikkinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:44:00   1:49:26 (24)  1:49:58  
25.   Kang Kai Cheung HKG  HKG  11:14:00   2:54:32 (25)  2:54:53  
26.   Paddy Cheong HKG  HKG  11:26:00   2:57:24 (26)  2:57:51  
   Chi Chuen Lau HKG  HKG  11:10:00      keskeytti  
   Jouni Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  11:38:00      hylätty  
   Hing Shing Chu HKG  HKG  11:58:00      keskeytti  
   Nikolai Niemi Auran Vannas  FIN  12:08:00      ei läht.  
   Marko Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  12:10:00      ei läht.  
   Juha Fränti Rasti-Kurikka  FIN  12:12:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English