50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H21E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,4 km
Väliaika
8,3 km
Väliaika
9,3 km
Maali
9,5 km
 
1.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  12:00:00   3:20:31 (1)  3:33:10 (1)  3:39:50 (1)  3:40:08  
2.   Timo Sild Koovee  EST  12:06:01   3:25:51 (2)  3:38:32 (2)  3:45:02 (2)  3:45:19  
3.   Olli-Markus Taivainen Navi  FIN  12:04:11   3:25:55 (3)  3:39:26 (3)  3:46:36 (3)  3:46:59  
4.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  12:09:01   3:29:13 (4)  3:41:59 (4)  3:49:06 (4)  3:49:24  
5.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:09:15   3:29:48 (5)  3:43:11 (5)  3:50:17 (5)  3:50:40  
6.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  12:11:41   3:33:33 (6)  3:46:27 (6)  3:53:25 (6)  3:53:43  
7.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:13:01   3:33:37 (7)  3:46:35 (7)  3:53:33 (7)  3:53:52  
8.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:11:21   3:34:32 (8)  3:47:56 (8)  3:54:42 (8)  3:55:05  
9.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:14:52   3:37:21 (9)  3:50:52 (9)  3:57:56 (9)  3:58:10  
10.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  12:19:04   3:42:11 (11)  3:56:22 (10)  4:04:00 (10)  4:04:21  
11.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  12:18:26   3:40:33 (10)  3:58:39 (11)  4:05:36 (11)  4:05:57  
12.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  12:22:50   3:47:40 (13)  4:01:07 (12)  4:09:03 (12)  4:09:19  
13.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:15:04   3:43:59 (12)  4:01:18 (13)  4:09:17 (13)  4:09:40  
14.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  12:23:14   3:47:54 (14)  4:02:56 (14)  4:10:45 (14)  4:11:05  
15.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:30:27   3:57:31 (16)  4:10:18 (15)  4:17:49 (15)  4:18:06  
16.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:30:20   3:57:00 (15)  4:11:42 (16)  4:19:31 (16)  4:19:54  
17.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:33:53   3:58:56 (17)  4:12:46 (17)  4:20:02 (17)  4:20:23  
18.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  12:34:53   3:59:19 (18)  4:13:30 (18)  4:21:13 (18)  4:21:33  
19.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  12:36:08   4:00:14 (19)  4:15:07 (19)  4:23:11 (19)  4:23:30  
20.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  12:34:02   4:03:50 (20)  4:20:47 (20)  4:29:47 (20)  4:30:10  
21.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:36:41   4:07:31 (21)  4:22:26 (21)  4:30:43 (21)  4:30:57  
22.   Luc Sandevoir Kalevan Rasti  FRA  12:38:17   4:08:07 (22)  4:25:53 (22)  4:34:57 (22)  4:35:19  
23.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  12:34:37   4:08:50 (23)  4:26:46 (23)  4:37:18 (23)  4:37:49  
24.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:47:00   4:20:56 (25)  4:35:57 (24)  4:43:46 (24)  4:44:04  
25.   Paavo Väätäinen Ähtärin Urheilijat  FIN  12:48:00   4:20:55 (24)  4:36:34 (25)  4:44:42 (25)  4:45:03  
26.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  12:46:00   4:22:47 (26)  4:40:00 (26)  4:50:12 (26)  4:50:32  
27.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:49:00   4:37:07 (27)  4:52:51 (27)  5:01:36 (27)  5:01:54  
28.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  12:50:00   4:39:28 (28)  4:54:40 (28)  5:02:48 (28)  5:03:07  
   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  12:39:53            ei läht.  
   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  12:40:44            ei läht.  
   Robin Bäckström IF Femman  FIN  12:51:00            ei läht.  
   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:52:00               
   Topi Anjala Koovee  FIN  12:53:00            ei läht.  
   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  12:54:00            ei läht.  
   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:55:00               
   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  12:56:00               
   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  12:57:00            ei läht.  
   Iivo Kotamäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:58:00            ei läht.  
   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:59:00               
   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  13:00:00               
   Jiri-Pekka Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:01:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English