50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,6 km
Väliaika
5,2 km
Väliaika
5,5 km
Maali
5,6 km
 
1.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  12:42:00   21:25 (1)  30:35 (1)  32:20 (1)  32:34  
2.   Olli-Markus Taivainen Navi  FIN  12:46:00   21:29 (2)  30:47 (2)  32:38 (2)  32:53  
3.   Timo Sild Koovee  EST  11:54:00   21:39 (3)  31:26 (3)  33:19 (3)  33:35  
4.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  12:44:00   23:35 (5)  32:52 (5)  34:41 (4)  34:56  
5.   Topias Ahola Navi  FIN  11:40:00   22:46 (4)  32:46 (4)  34:59 (5)  35:13  
6.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:22:00   24:11 (9)  34:11 (6)  36:01 (6)  36:14  
7.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:20:00   24:28 (10)  34:21 (8)  36:07 (7)  36:22  
8.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:18:00   24:05 (8)  34:18 (7)  36:30 (8)  36:45  
9.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:12:00   23:40 (6)  34:44 (10)  36:38 (9)  36:53  
10.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:38:00   24:45 (13)  34:42 (9)  36:46 (10)  37:01  
11.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:50:00   24:36 (12)  34:51 (11)  36:53 (11)  37:09  
12.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:06:00   24:29 (11)  35:19 (12)  37:10 (12)  37:25  
13.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  11:14:00   25:34 (15)  35:27 (13)  37:35 (13)  37:50  
14.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  11:30:00   24:57 (14)  35:44 (14)  37:47 (14)  38:03  
15.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  11:34:00   26:00 (18)  36:25 (15)  38:26 (15)  38:40  
16.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:38:00   25:40 (16)  36:26 (16)  38:29 (16)  38:45  
17.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  11:16:00   25:41 (17)  36:47 (17)  39:28 (17)  39:44  
18.   Luc Sandevoir Kalevan Rasti  FRA  12:30:00   26:12 (19)  37:42 (18)  39:43 (18)  39:59  
19.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  11:44:00   26:46 (20)  38:12 (20)  40:11 (19)  40:28  
20.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  11:26:00   27:16 (24)  38:05 (19)  40:13 (20)  40:29  
21.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  12:34:00   27:12 (22)  38:16 (21)  40:17 (21)  40:33  
22.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  12:02:00   27:21 (25)  38:26 (22)  40:27 (22)  40:42  
23.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:58:00   27:27 (26)  38:40 (23)  40:41 (23)  40:57  
24.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  11:00:00   27:01 (21)  39:06 (25)  41:09 (24)  41:23  
25.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti  FIN  11:08:00   27:12 (22)  38:54 (24)  41:10 (25)  41:28  
26.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:48:00   27:48 (28)  39:25 (26)  41:49 (26)  42:06  
27.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:10:00   28:26 (30)  40:11 (27)  42:15 (27)  42:31  
28.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  12:28:00   28:10 (29)  41:06 (28)  43:21 (28)  43:37  
29.   Jiri-Pekka Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:08:00   29:35 (34)  41:11 (29)  43:43 (30)  43:59  
30.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:36:00   28:52 (32)  41:13 (30)  43:42 (29)  44:00  
31.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:04:00   29:33 (33)  41:45 (31)  43:47 (31)  44:02  
32.   Paavo Väätäinen Ähtärin Urheilijat  FIN  11:24:00   28:30 (31)  41:51 (32)  44:06 (32)  44:24  
33.   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:16:00   29:53 (36)  42:45 (33)  44:49 (33)  45:05  
34.   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  11:42:00   29:43 (35)  42:56 (34)  45:13 (34)  45:36  
35.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:22:00   27:30 (27)  43:56 (35)  46:04 (35)  46:22  
36.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:14:00   31:01 (37)  44:34 (36)  46:52 (36)  47:11  
37.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  12:40:00   23:45 (7)  44:56 (37)  47:12 (37)  47:32  
38.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  11:20:00   34:01 (40)  45:42 (39)  47:48 (38)  48:06  
39.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  11:02:00   33:09 (39)  45:20 (38)  47:56 (39)  48:19  
40.   Robin Bäckström IF Femman  FIN  12:00:00   31:18 (38)  46:20 (40)  48:29 (40)  48:46  
   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  11:10:00            ei läht.  
   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:28:00            hylätty  
   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:32:00            ei läht.  
   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  11:52:00            ei läht.  
   Iivo Kotamäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:24:00            ei läht.  
   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  12:26:00            ei läht.  
   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  12:32:00            ei läht.  
   Topi Anjala Koovee  FIN  12:48:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English