50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H21E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,7 km
Väliaika
9,4 km
Väliaika
10,2 km
Maali
10,3 km
 
1.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  11:10:00   46:33 (1)  1:00:12 (1)  1:05:35 (1)  1:05:50  
2.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:46:00   47:14 (2)  1:00:21 (2)  1:05:57 (2)  1:06:12  
3.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  11:14:00   47:23 (3)  1:01:06 (3)  1:06:29 (3)  1:06:44  
4.   Timo Sild Koovee  EST  11:38:00   48:38 (4)  1:02:15 (4)  1:07:54 (4)  1:08:14  
5.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:44:00   49:16 (6)  1:02:23 (5)  1:08:00 (5)  1:08:19  
6.   Olli-Markus Taivainen Navi  FIN  12:38:00   49:15 (5)  1:02:29 (6)  1:08:14 (6)  1:08:31  
7.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  12:26:00   49:52 (7)  1:03:38 (7)  1:09:10 (7)  1:09:26  
8.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:36:00   50:09 (8)  1:04:16 (8)  1:10:06 (8)  1:10:22  
9.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  11:18:00   51:33 (10)  1:05:17 (10)  1:10:38 (9)  1:10:53  
10.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:22:00   51:07 (9)  1:05:01 (9)  1:10:40 (10)  1:10:56  
11.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:02:00   52:24 (14)  1:05:34 (11)  1:11:23 (11)  1:11:39  
12.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:34:00   52:15 (13)  1:06:12 (13)  1:11:41 (12)  1:12:00  
13.   Topias Ahola Navi  FIN  11:20:00   52:12 (12)  1:06:02 (12)  1:12:14 (13)  1:12:32  
14.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  11:48:00   53:08 (16)  1:06:35 (14)  1:12:32 (14)  1:12:50  
15.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:28:00   51:33 (10)  1:06:39 (15)  1:12:51 (15)  1:13:04  
16.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  11:04:00   53:45 (17)  1:07:41 (18)  1:13:12 (16)  1:13:28  
17.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:00:00   54:28 (18)  1:07:40 (17)  1:13:25 (17)  1:13:41  
18.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  11:12:00   52:27 (15)  1:07:27 (16)  1:13:53 (18)  1:14:09  
19.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  12:32:00   55:19 (20)  1:08:36 (19)  1:14:19 (19)  1:14:35  
20.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:08:00   56:38 (21)  1:11:13 (20)  1:17:24 (20)  1:17:48  
21.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  12:04:00   55:05 (19)  1:11:20 (21)  1:18:01 (21)  1:18:16  
22.   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  12:14:00   57:34 (24)  1:12:24 (22)  1:19:36 (22)  1:19:52  
23.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  11:54:00   59:38 (32)  1:13:45 (24)  1:19:50 (23)  1:20:12  
24.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:42:00   56:41 (22)  1:13:30 (23)  1:20:12 (24)  1:20:28  
25.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:22:00   58:59 (31)  1:15:02 (26)  1:21:01 (25)  1:21:18  
26.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  11:24:00   1:01:00 (34)  1:16:04 (33)  1:21:38 (27)  1:21:55  
27.   Luc Sandevoir Kalevan Rasti  FRA  11:00:00   57:59 (26)  1:15:09 (29)  1:21:36 (26)  1:21:56  
28.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:36:00   58:06 (27)  1:15:16 (30)  1:21:39 (28)  1:22:00  
29.   Timo Mähönen Sweden  FIN  12:12:00   58:55 (30)  1:15:05 (27)  1:21:39 (28)  1:22:02  
30.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:40:00   57:32 (23)  1:14:32 (25)  1:21:45 (30)  1:22:05  
31.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  11:44:00   58:12 (28)  1:15:43 (31)  1:21:53 (31)  1:22:11  
32.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  12:24:00   1:00:15 (33)  1:16:12 (34)  1:22:36 (32)  1:22:55  
33.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  11:06:00   58:39 (29)  1:16:03 (32)  1:22:52 (33)  1:23:11  
34.   Paavo Väätäinen Ähtärin Urheilijat  FIN  11:30:00   57:56 (25)  1:15:07 (28)  1:22:57 (34)  1:23:18  
35.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  12:48:00   1:02:20 (35)  1:20:53 (35)  1:28:52 (35)  1:29:10  
36.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:40:00   1:04:05 (37)  1:23:02 (36)  1:31:25 (36)  1:31:50  
37.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  11:28:00   1:03:41 (36)  1:25:03 (37)  1:35:36 (37)  1:36:06  
38.   Robin Bäckström IF Femman  FIN  12:20:00   1:06:13 (38)  1:43:25 (38)  2:00:13 (38)  2:01:24  
   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  11:02:00            keskeytti  
   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:08:00            keskeytti  
   Iivo Kotamäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:16:00            ei läht.  
   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  11:26:00            ei läht.  
   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  11:46:00            ei läht.  
   Jiri-Pekka Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:58:00            ei läht.  
   Topi Anjala Koovee  FIN  12:10:00            keskeytti  
   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  12:30:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English