50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,2 km
Väliaika
6,8 km
Väliaika
7,7 km
Maali
7,8 km
 
1.   Andrin Wey Switzerland  SUI  12:25:00   41:52 (2)  56:06 (1)  1:02:18 (1)  1:02:35  
2.   Lassi Vaismaa Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:05:00   41:31 (1)  56:15 (2)  1:02:40 (2)  1:02:56  
3.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:07:00   44:13 (4)  1:00:20 (3)  1:07:08 (3)  1:07:25  
4.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:17:00   46:13 (5)  1:01:55 (5)  1:09:01 (4)  1:09:20  
5.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:21:00   43:39 (3)  1:01:22 (4)  1:09:17 (5)  1:09:37  
6.   Aaro Virtanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:15:00   48:05 (7)  1:02:55 (6)  1:10:08 (6)  1:10:24  
7.   Tomi Kyrönlahti Suunta Jyväskylä  FIN  12:09:00   48:04 (6)  1:03:24 (7)  1:10:24 (7)  1:10:39  
8.   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  12:19:00   52:02 (8)  1:11:52 (8)  1:20:17 (8)  1:20:38  
9.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:57:00   57:00 (12)  1:13:42 (9)  1:21:18 (9)  1:21:34  
10.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  12:43:00   56:54 (11)  1:14:37 (10)  1:23:45 (10)  1:24:03  
11.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  12:11:00   59:06 (14)  1:18:10 (11)  1:25:55 (11)  1:26:12  
12.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  12:23:00   56:51 (10)  1:18:22 (12)  1:26:50 (12)  1:27:15  
13.   Ossi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  12:03:00   1:02:24 (15)  1:22:05 (15)  1:30:52 (13)  1:31:11  
14.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:39:00   57:12 (13)  1:20:25 (13)  1:31:01 (14)  1:31:18  
15.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  12:13:00   1:03:25 (16)  1:27:11 (16)  1:33:41 (15)  1:34:01  
16.   Eppu Honkanen Rasti-Pielinen  FIN  11:59:00   55:05 (9)  1:21:20 (14)  1:34:38 (16)  1:35:19  
17.   Sebastian Fingerroos Paimion Rasti  FIN  11:55:00   1:09:49 (19)  1:32:12 (18)  1:41:01 (18)  1:41:15  
18.   Anton Fedorov Russia  RUS  12:29:00   1:07:18 (18)  1:30:23 (17)  1:40:59 (17)  1:41:20  
19.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  12:27:00   1:06:31 (17)  1:34:42 (19)  1:44:58 (19)  1:45:22  
20.   Arttu Lukkari Sotkamon Jymy  FIN  12:01:00   1:25:17 (20)  1:45:33 (20)  1:53:28 (20)  1:53:41  
21.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:33:00   1:33:40 (21)  2:10:54 (21)  2:28:09 (21)  2:29:05  
   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  12:31:00            ei läht.  
   Roope Kariniemi SK Pohjantähti  FIN  12:35:00            keskeytti  
   Eemeli Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  12:41:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English