50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H16E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,9 km
Väliaika
5,6 km
Väliaika
6,4 km
Maali
6,5 km
 
1.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  12:14:00   27:57 (1)  43:24 (1)  50:18 (1)  50:32  
2.   Kristian Salo OK Trian  FIN  12:10:00   31:20 (3)  44:40 (2)  51:01 (2)  51:20  
3.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:58:00   30:55 (2)  46:21 (3)  53:04 (3)  53:18  
4.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:34:00   32:20 (5)  47:23 (4)  54:01 (4)  54:17  
5.   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  11:32:00   33:02 (6)  49:03 (5)  56:13 (5)  56:32  
6.   Aleksi Lohtander Rasti-Lukko  FIN  12:12:00   31:53 (4)  49:19 (6)  56:48 (6)  57:04  
7.   Oskari Reijonen OK Trian  FIN  11:36:00   33:19 (7)  49:58 (7)  57:19 (7)  57:38  
8.   Juho Lehtimäki Rasti-Lukko  FIN  12:24:00   34:24 (10)  51:35 (10)  58:18 (8)  58:33  
9.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:04:00   33:38 (9)  50:48 (8)  58:33 (9)  58:54  
10.   Eemeli Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:48:00   33:27 (8)  51:00 (9)  59:13 (10)  59:33  
11.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:02:00   35:40 (11)  52:56 (11)  1:00:34 (11)  1:00:52  
12.   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:16:00   37:55 (12)  54:58 (12)  1:01:54 (12)  1:02:12  
13.   Emil Jansson IK Falken  FIN  12:20:00   38:25 (13)  55:27 (13)  1:02:02 (13)  1:02:16  
14.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:08:00   42:37 (16)  1:01:21 (14)  1:09:38 (14)  1:09:54  
15.   Cedric Stalder Switzerland  SUI  12:18:00   40:27 (14)  1:02:04 (15)  1:10:44 (15)  1:11:08  
16.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:52:00   43:35 (17)  1:03:40 (16)  1:12:08 (16)  1:12:27  
17.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  11:30:00   44:35 (18)  1:05:31 (17)  1:13:30 (17)  1:13:47  
18.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:46:00   47:06 (20)  1:09:08 (18)  1:17:29 (18)  1:17:47  
19.   Veeti Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:54:00   46:03 (19)  1:13:14 (21)  1:22:22 (19)  1:22:39  
20.   Eerik Lehtimäki Rasti-Lukko  FIN  11:38:00   41:53 (15)  1:12:59 (20)  1:23:57 (20)  1:24:15  
21.   Casper Fingerroos Paimion Rasti  FIN  11:44:00   51:40 (22)  1:12:13 (19)  1:24:12 (21)  1:24:33  
22.   Pietu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  11:42:00   50:12 (21)  1:17:52 (22)  1:28:09 (22)  1:28:23  
23.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  11:40:00   1:00:06 (24)  1:19:57 (23)  1:29:42 (23)  1:30:00  
24.   Eelis Johansson OK Trian  FIN  12:26:00   58:10 (23)  1:35:39 (24)  1:49:42 (24)  1:50:12  
   Marcus Kopra OK Trian  FIN  12:00:00            ei läht.  
   Mitri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:06:00            hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English