50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

D9RR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Silja Alahäivälä
Pudasjärven Urheilijat
2:04 (4)
9:04 (2)
7:00 (2)
12:42 (2)
3:38 (4)
15:19 (1)
2:37 (1)
16:53 (1)
1:34 (13)
17:12 (1)
19 (3)
17:12  Silja Alahäivälä
2   Helmiina Similä
SK Pohjantähti
2:10 (6)
8:47 (1)
6:37 (1)
12:12 (1)
3:25 (1)
15:53 (2)
3:41 (8)
17:25 (2)
1:32 (11)
17:47 (2)
22 (11)
17:47  Helmiina Similä
3   Ilona Anttila
SK Pohjantähti
1:50 (1)
9:18 (3)
7:28 (3)
13:32 (5)
4:14 (10)
16:42 (3)
3:10 (3)
17:58 (3)
1:16 (2)
18:18 (3)
20 (6)
18:18  Ilona Anttila
4   Sira Riissanen
Kalevan Rasti
1:55 (2)
9:34 (4)
7:39 (5)
13:04 (3)
3:30 (2)
18:10 (4)
5:06 (15)
19:35 (4)
1:25 (7)
19:57 (4)
22 (11)
19:57  Sira Riissanen
5   Sanni Kankaanpää
Laihian Luja
2:08 (5)
9:44 (5)
7:36 (4)
13:26 (4)
3:42 (6)
18:29 (5)
5:03 (14)
19:43 (5)
1:14 (1)
20:02 (5)
19 (3)
20:02  Sanni Kankaanpää
6   Elisa Lepistö
Hauhon Sisu
2:23 (11)
10:06 (7)
7:43 (6)
13:50 (7)
3:44 (8)
18:30 (6)
4:40 (12)
19:50 (6)
1:20 (4)
20:11 (6)
21 (8)
20:11  Elisa Lepistö
7   Laura Luukkonen
Kouvolan Suunnistajat
1:59 (3)
10:46 (8)
8:47 (9)
14:56 (9)
4:10 (9)
18:33 (7)
3:37 (6)
19:56 (7)
1:23 (6)
20:15 (7)
19 (3)
20:15  Laura Luukkonen
8   Siiri Nivukoski
Ylistaron Kilpa-Veljet
2:13 (9)
9:59 (6)
7:46 (7)
13:36 (6)
3:37 (3)
18:43 (8)
5:07 (16)
20:01 (8)
1:18 (3)
20:23 (8)
22 (11)
20:23  Siiri Nivukoski
9   Salla Kuusisto
MS Parma
3:10 (22)
12:12 (16)
9:02 (12)
16:30 (12)
4:18 (12)
19:50 (10)
3:20 (5)
21:20 (9)
1:30 (10)
21:42 (9)
22 (11)
21:42  Salla Kuusisto
9   Ilona Tonder
SK Vuoksi
2:35 (13)
12:20 (17)
9:45 (18)
16:35 (13)
4:15 (11)
19:52 (11)
3:17 (4)
21:21 (10)
1:29 (9)
21:42 (9)
21 (8)
21:42  Ilona Tonder
11   Erika Takkinen
Loimaan Jankko
2:12 (8)
11:38 (12)
9:26 (16)
16:52 (14)
5:14 (15)
19:42 (9)
2:50 (2)
21:44 (11)
2:02 (19)
22:06 (11)
22 (11)
22:06  Erika Takkinen
12   Thelma Backlund
IF Femman
2:39 (14)
11:46 (13)
9:07 (13)
16:29 (11)
4:43 (14)
20:08 (12)
3:39 (7)
21:59 (12)
1:51 (17)
22:23 (12)
24 (18)
22:23  Thelma Backlund
13   Jonna Kärnä
Sonkajärven Pahka
2:10 (6)
10:52 (9)
8:42 (8)
14:34 (8)
3:42 (6)
20:40 (13)
6:06 (19)
22:07 (13)
1:27 (8)
22:30 (13)
23 (16)
22:30  Jonna Kärnä
14   Hilla Pohjola
Tampereen Pyrintö
3:00 (19)
11:58 (14)
8:58 (11)
15:38 (10)
3:40 (5)
21:34 (16)
5:56 (18)
22:54 (14)
1:20 (4)
23:14 (14)
20 (6)
23:14  Hilla Pohjola
15   Reeta Pitkänen
Kuusamon Erä-Veikot
2:21 (10)
11:09 (10)
8:48 (10)
16:53 (15)
5:44 (21)
21:24 (15)
4:31 (10)
22:58 (15)
1:34 (13)
23:19 (15)
21 (8)
23:19  Reeta Pitkänen
16   Reetta Mulari
Paimion Rasti
2:23 (11)
11:31 (11)
9:08 (14)
17:00 (16)
5:29 (18)
20:55 (14)
3:55 (9)
23:11 (16)
2:16 (20)
23:35 (16)
24 (18)
23:35  Reetta Mulari
17   Tiuku Suomi
Lounais-Hämeen Rasti
2:57 (18)
13:54 (19)
10:57 (20)
19:16 (19)
5:22 (17)
23:47 (17)
4:31 (10)
26:08 (18)
2:21 (21)
26:35 (17)
27 (21)
26:35  Tiuku Suomi
18   Sofia Fingerroos
Paimion Rasti
3:07 (21)
12:50 (18)
9:43 (17)
17:24 (17)
4:34 (13)
25:52 (18)
8:28 (20)
27:25 (19)
1:33 (12)
27:42 (18)
17 (1)
27:42  Sofia Fingerroos
19   Alisa Sillanpää
Lynx
2:41 (15)
14:28 (21)
11:47 (21)
20:45 (21)
6:17 (22)
25:57 (19)
5:12 (17)
27:44 (20)
1:47 (16)
28:07 (19)
23 (16)
28:07  Alisa Sillanpää
20   Niitty Manninen
Luumäen Rasti
2:44 (16)
15:55 (22)
13:11 (22)
21:36 (22)
5:41 (20)
26:37 (20)
5:01 (13)
28:33 (21)
1:56 (18)
28:50 (20)
17 (1)
28:50  Niitty Manninen
21   Anna Tujunen
Kuopion Suunnistajat
3:06 (20)
13:58 (20)
10:52 (19)
19:29 (20)
5:31 (19)
29:37 (21)
10:08 (21)
31:19 (22)
1:42 (15)
31:43 (21)
24 (18)
31:43  Anna Tujunen
22   Eveliina Mutikainen
Rasti-Jussit
2:49 (17)
12:11 (15)
9:22 (15)
17:25 (18)
5:14 (15)
-
-
25:33 (17)
-
35:58 (22)
10:25 (22)
35:58  Eveliina Mutikainen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English