50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

D21A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,5 km
Maali
5,6 km
 
1.   Henna Höglund Kalevan Rasti  FIN  10:48:00   49:25 (1)  49:42  
2.   Hanna Sivén Kangasala SK  FIN  11:12:00   50:10 (2)  50:27  
3.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  10:52:00   54:27 (3)  54:43  
4.   Mari Seppänen OK Trian  FIN  11:00:00   55:38 (4)  55:56  
5.   Essi Hakala MS Parma  FIN  11:20:00   56:15 (5)  56:34  
6.   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:22:00   57:22 (6)  57:40  
7.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  11:18:00   58:16 (7)  58:31  
8.   Julia Nifakina Taivalkosken Kuohu  RUS  11:14:00   59:24 (8)  59:44  
9.   Tuija Timonen Kalevan Rasti  FIN  11:40:00   1:01:15 (9)  1:01:34  
10.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  11:32:00   1:02:12 (10)  1:02:28  
11.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:48:00   1:02:49 (11)  1:03:07  
12.   Johanna Pensas Lappeen Riento  FIN  11:10:00   1:03:41 (12)  1:04:01  
13.   Sanni Marttinen Navi  FIN  11:44:00   1:04:47 (13)  1:05:04  
14.   Ritva Partanen Iisalmen Visa  FIN  11:58:00   1:04:58 (14)  1:05:19  
15.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö  FIN  11:54:00   1:05:56 (15)  1:06:11  
16.   Kerttu Aronen Iisalmen Visa  FIN  10:42:00   1:05:58 (16)  1:06:16  
17.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  11:04:00   1:07:50 (17)  1:08:06  
18.   Annemari Murtovaara Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:46:00   1:07:57 (18)  1:08:19  
19.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  11:24:00   1:08:15 (19)  1:08:34  
20.   Leena Linjama Espoon Suunta  FIN  11:34:00   1:09:17 (20)  1:09:36  
21.   Essi Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  11:16:00   1:10:59 (21)  1:11:17  
22.   Krista Joona Pellon Ponsi  FIN  11:52:00   1:11:17 (22)  1:11:32  
23.   Mirabella Tolonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:36:00   1:11:20 (23)  1:11:37  
24.   Suvi-Päivikki Juopperi Lapin Veikot  FIN  10:54:00   1:12:09 (24)  1:12:29  
25.   Reeta-Maria Partanen Rasti-Hyry  FIN  10:56:00   1:15:51 (25)  1:16:08  
26.   Hanna Näpänkangas Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:06:00   1:16:24 (26)  1:16:43  
27.   Eveliina Hasu Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:17:43 (27)  1:18:07  
28.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  11:28:00   1:25:07 (28)  1:25:25  
29.   Teija Rantala Iisalmen Visa  FIN  11:02:00   1:28:43 (29)  1:29:02  
30.   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:58:00   1:33:38 (31)  1:33:58  
31.   Orvokki Mattila SK Pohjantähti  FIN  11:42:00   1:33:34 (30)  1:34:00  
32.   Tuuli Väkeväinen Säyneisen Salpa  FIN  11:56:00   1:36:53 (32)  1:37:23  
   Maija Ojanen Kangasala SK  FIN  10:44:00      ei läht.  
   Anna Olishevskaya Russia  RUS  11:26:00      ei läht.  
   Nelli Rehn Lynx  FIN  11:50:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English