50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

D21A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,8 km
Maali
5,9 km
 
1.   Hanna Sivén Kangasala SK  FIN  12:56:00   52:58 (1)  53:16  
2.   Henna Höglund Kalevan Rasti  FIN  12:02:00   54:33 (2)  54:50  
3.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  12:16:00   59:43 (3)  1:00:01  
4.   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:48:00   1:01:38 (4)  1:01:56  
5.   Mari Seppänen OK Trian  FIN  12:58:00   1:02:26 (5)  1:02:47  
6.   Maija Ojanen Kangasala SK  FIN  12:22:00   1:03:35 (6)  1:03:54  
7.   Johanna Pensas Lappeen Riento  FIN  12:38:00   1:03:40 (7)  1:04:01  
8.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  12:52:00   1:04:34 (8)  1:04:49  
9.   Kukka-Maaria Karppinen LaVe  FIN  11:56:00   1:06:18 (9)  1:06:38  
10.   Essi Hakala MS Parma  FIN  11:42:00   1:07:09 (10)  1:07:34  
11.   Mirabella Tolonen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:42:00   1:07:28 (11)  1:07:47  
12.   Sanni Marttinen Navi  FIN  12:12:00   1:08:08 (12)  1:08:25  
13.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  11:54:00   1:11:42 (13)  1:11:59  
14.   Kerttu Aronen Iisalmen Visa  FIN  12:54:00   1:12:26 (14)  1:12:43  
15.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:08:00      1:12:49  
16.   Leena Linjama Espoon Suunta  FIN  12:30:00   1:12:57 (15)  1:13:16  
17.   Krista Joona Pellon Ponsi  FIN  12:34:00   1:13:10 (16)  1:13:24  
18.   Julia Nifakina Taivalkosken Kuohu  RUS  12:10:00   1:13:12 (17)  1:13:35  
19.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  11:52:00   1:13:30 (18)  1:13:52  
20.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö  FIN  12:04:00   1:13:45 (20)  1:14:00  
21.   Ritva Partanen Iisalmen Visa  FIN  11:48:00   1:13:43 (19)  1:14:02  
22.   Ramona Åkermarck-Mähönen Sweden  FIN  12:40:00   1:14:42 (21)  1:15:09  
23.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  12:32:00   1:15:20 (22)  1:15:39  
24.   Suvi-Päivikki Juopperi Lapin Veikot  FIN  12:36:00   1:16:19 (23)  1:16:38  
25.   Reeta-Maria Partanen Rasti-Hyry  FIN  12:00:00   1:20:35 (24)  1:20:57  
26.   Eveliina Hasu Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:24:00   1:20:41 (25)  1:21:05  
27.   Orvokki Mattila SK Pohjantähti  FIN  11:58:00   1:22:19 (26)  1:22:41  
28.   Tuuli Väkeväinen Säyneisen Salpa  FIN  12:26:00   1:25:16 (27)  1:25:33  
29.   Teija Rantala Iisalmen Visa  FIN  12:50:00   1:28:10 (28)  1:28:31  
30.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  11:50:00   1:32:54 (29)  1:33:11  
31.   Hanna Näpänkangas Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:46:00   1:33:26 (30)  1:33:45  
   Anna Olishevskaya Russia  RUS  12:14:00      ei läht.  
   Nelli Rehn Lynx  FIN  12:18:00      ei läht.  
   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:44:00      ei läht.  
   Annemari Murtovaara Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:46:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English