50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

D21A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,5 km
Maali
5,6 km
 
1.   Mari Seppänen OK Trian  FIN  13:56:00   53:57 (1)  54:19  
2.   Hanna Sivén Kangasala SK  FIN  13:34:00   55:23 (2)  55:45  
3.   Henna Höglund Kalevan Rasti  FIN  14:16:00   55:40 (3)  55:57  
4.   Johanna Pensas Lappeen Riento  FIN  14:08:00   56:25 (4)  56:46  
5.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:10:00   1:03:02 (5)  1:03:21  
6.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  13:00:00   1:03:52 (6)  1:04:13  
7.   Annemari Murtovaara Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:04:00   1:04:21 (7)  1:04:41  
8.   Sanni Marttinen Navi  FIN  14:02:00   1:05:14 (8)  1:05:35  
9.   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:18:00   1:05:54 (9)  1:06:12  
10.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  13:48:00   1:06:38 (10)  1:06:56  
11.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  13:30:00   1:08:26 (11)  1:08:47  
12.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  13:40:00   1:10:34 (12)  1:10:53  
13.   Kukka-Maaria Karppinen LaVe  FIN  13:36:00   1:11:01 (13)  1:11:23  
14.   Leena Linjama Espoon Suunta  FIN  13:32:00   1:12:39 (14)  1:13:02  
15.   Julia Nifakina Taivalkosken Kuohu  RUS  13:22:00   1:12:43 (15)  1:13:09  
16.   Ritva Partanen Iisalmen Visa  FIN  13:44:00   1:13:24 (17)  1:13:45  
16.   Maija Ojanen Kangasala SK  FIN  13:54:00   1:13:21 (16)  1:13:45  
18.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö  FIN  13:04:00   1:13:41 (18)  1:14:01  
19.   Ramona Åkermarck-Mähönen Sweden  FIN  13:12:00   1:15:59 (19)  1:16:25  
20.   Hanna Näpänkangas Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:52:00   1:16:16 (20)  1:16:38  
21.   Krista Joona Pellon Ponsi  FIN  13:26:00   1:16:57 (21)  1:17:15  
22.   Essi Hakala MS Parma  FIN  13:38:00   1:17:36 (22)  1:18:01  
23.   Mirabella Tolonen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:06:00   1:18:06 (23)  1:18:26  
24.   Kerttu Aronen Iisalmen Visa  FIN  13:28:00   1:19:44 (24)  1:20:03  
25.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  14:10:00   1:20:39 (25)  1:20:55  
26.   Orvokki Mattila SK Pohjantähti  FIN  13:14:00   1:21:19 (26)  1:21:40  
27.   Suvi-Päivikki Juopperi Lapin Veikot  FIN  14:06:00   1:28:29 (27)  1:28:49  
28.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  14:12:00   1:28:40 (28)  1:28:58  
29.   Tuuli Väkeväinen Säyneisen Salpa  FIN  13:20:00   1:30:48 (29)  1:31:09  
30.   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:00:00   1:35:02 (30)  1:35:33  
31.   Reeta-Maria Partanen Rasti-Hyry  FIN  13:46:00   1:35:53 (31)  1:36:16  
   Anna Olishevskaya Russia  RUS  13:02:00      ei läht.  
   Nelli Rehn Lynx  FIN  13:50:00      ei läht.  
   Teija Rantala Iisalmen Visa  FIN  13:58:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English