50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

D18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,8 km
Väliaika
5,4 km
Väliaika
6,2 km
Maali
6,3 km
 
1.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:57:00   37:21 (1)  55:16 (1)  1:04:09 (1)  1:04:29  
2.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:21:00   38:51 (2)  56:20 (2)  1:04:53 (2)  1:05:13  
3.   Ilona Lainio Turun Suunnistajat  FIN  12:05:00   38:59 (3)  56:30 (3)  1:05:14 (3)  1:05:34  
4.   Fia Snickars Solf IK  FIN  12:19:00   40:09 (4)  59:27 (4)  1:08:54 (4)  1:09:13  
5.   Jenni Ovaska Luumäen Rasti  FIN  11:35:00   41:22 (5)  1:00:25 (5)  1:09:06 (5)  1:09:24  
6.   Moona Havula Keski-Karjalan Rasti  FIN  12:09:00   42:11 (6)  1:02:08 (6)  1:10:40 (6)  1:11:05  
7.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  12:13:00   46:30 (8)  1:09:35 (8)  1:20:15 (7)  1:20:35  
8.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:11:00   48:47 (9)  1:10:39 (9)  1:21:05 (8)  1:21:28  
9.   Jenni Ruokolainen Rasti-Pielinen  FIN  11:41:00   43:09 (7)  1:05:52 (7)  1:21:52 (9)  1:22:17  
10.   Jenna Viianen Laihian Luja  FIN  11:39:00   49:19 (11)  1:12:52 (10)  1:23:01 (10)  1:23:25  
11.   Sirje Tolonen Länsi-Rajan Rasti  FIN  11:59:00   49:43 (12)  1:14:51 (12)  1:26:35 (11)  1:26:57  
12.   Lotta Sankelo SK Pohjantähti  FIN  11:47:00   48:59 (10)  1:14:42 (11)  1:27:51 (12)  1:28:15  
13.   Ida Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:01:00   53:27 (14)  1:18:58 (13)  1:30:10 (13)  1:30:34  
14.   Tanja Harjula Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:51:00   55:17 (15)  1:20:57 (14)  1:31:49 (14)  1:32:09  
15.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  12:15:00   52:44 (13)  1:21:35 (15)  1:33:27 (15)  1:33:46  
16.   Anni Pohjalainen Loimaan Jankko  FIN  11:37:00   58:53 (17)  1:26:35 (18)  1:36:27 (16)  1:36:50  
17.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:49:00   57:23 (16)  1:25:18 (17)  1:37:10 (17)  1:37:30  
18.   Sofia Pellonperä Espoon Akilles  FIN  11:53:00   1:01:36 (19)  1:24:59 (16)  1:37:45 (18)  1:38:03  
19.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  12:03:00   1:01:35 (18)  1:28:27 (19)  1:38:43 (19)  1:39:03  
20.   Viivi Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:33:00   1:08:05 (20)  1:41:02 (20)  1:55:01 (20)  1:55:19  
21.   Ying Yau Chu HKG  HKG  12:17:00   1:19:49 (21)  1:48:59 (21)  2:00:21 (21)  2:00:42  
   Lea Widmer Switzerland  SUI  11:43:00            ei läht.  
   Jessica Bartholdi Espoon Akilles  FIN  12:07:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English