Grano Games 2017

H65 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,8 km
Maali
4,9 km
 
1.   Kimmo Rauhamäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:02:00   46:41 (1)  47:11  
2.   Kari Haataja Turun Metsänkävijät  FIN  13:28:00   47:55 (2)  48:27  
3.   Ola Ritala Epilän Esa  FIN  12:52:00   51:41 (3)  52:10  
4.   Erkki Ylikoski Valkeakosken Haka  FIN  12:50:00   53:40 (4)  54:11  
5.   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  13:36:00   54:15 (5)  54:45  
6.   Pekka Kerkola Hämeenlinnan Tarmo  FIN  13:14:00   56:40 (6)  57:14  
7.   Ilmars Limbens Latvia  12:46:00   57:47 (7)  58:18  
8.   Jaakko Lahti Suunta Jyväskylä  FIN  12:44:00   57:47 (7)  58:21  
9.   Jorma Liljedahl Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  13:18:00   58:17 (9)  58:49  
10.   Pekka Pietilä Kangasala SK  FIN  13:34:00   58:47 (10)  59:21  
11.   Hannu Harju Järvenpään Palo  FIN  12:36:00   59:09 (12)  59:41  
12.   Seppo Rantapuska Petäjäveden Petäjäiset  FIN  13:42:00   59:06 (11)  59:46  
13.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  13:10:00   1:00:01 (13)  1:00:39  
14.   Harri Mäkelä Suunta-Sepot  FIN  13:00:00   1:00:15 (15)  1:00:44  
15.   Touko Tuomola Rasti 88  FIN  13:26:00   1:00:10 (14)  1:00:46  
16.   Jorma Mäntytörmä Kalvolan Keihäs  FIN  12:34:00   1:01:48 (16)  1:02:27  
17.   Markku Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  13:08:00   1:02:01 (17)  1:02:30  
18.   Paavo Arvola Turengin Sarastus  FIN  13:40:00   1:03:04 (18)  1:03:34  
19.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN  13:38:00   1:04:50 (19)  1:05:25  
20.   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:48:00   1:06:57 (20)  1:07:33  
21.   Markku Huikkola Kangasala SK  FIN  12:40:00   1:09:05 (21)  1:09:36  
22.   Matti Roivas Urjalan Urheilijat  FIN  12:58:00   1:09:35 (22)  1:10:17  
23.   Pentti Tamminen Perttelin Peikot  FIN  13:44:00   1:10:48 (23)  1:11:31  
24.   Harri Laine Kauhajoen Karhu  FIN  13:16:00   1:11:03 (24)  1:11:50  
25.   Tapani Huhta Kangasala SK  FIN  13:22:00   1:11:48 (25)  1:12:38  
26.   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  12:56:00   1:13:49 (26)  1:14:23  
27.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  13:32:00   1:15:04 (28)  1:15:44  
28.   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  13:20:00   1:15:03 (27)  1:15:50  
29.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  12:42:00   1:16:24 (29)  1:17:02  
30.   Reijo Olli Valkeakosken Haka  FIN  13:24:00   1:17:50 (30)  1:18:32  
31.   Erkki Suutarinen VirtU  FIN  13:30:00   1:24:39 (31)  1:25:11  
32.   Bo-Göran Williamsson Vaasan Suunnistajat  FIN  13:06:00   1:27:43 (32)  1:28:24  
33.   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN  12:54:00   1:30:05 (33)  1:30:59  
34.   Olavi Rajala Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:12:00   1:32:54 (34)  1:33:37  
   Ari Ovaska Epilän Esa  FIN        ei läht.  
   Pertti Immanen Oriveden Ponnistus  FIN        ei läht.  
   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Yngve Alexandersson Närpes OK  FIN        ei läht.  
   Seppo Terävä XYZ  FIN        ei läht.  
   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN        ei läht.  
   Erkki Kallio Loimaan Jankko  FIN        ei läht.  
   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN        ei läht.  
   Jarmo Paikkala Rasti-Jyry  FIN        ei läht.  
   Vacant1 Varat  23        ei läht.  
   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN        ei läht.  
   Pekka Lehtiniemi Savon Suunta  FIN        ei läht.  
   Tapio Lindstedt Oriveden Ponnistus  FIN        ei läht.  
   Martti Parviainen XYZ  FIN        ei läht.  
   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN        ei läht.  
   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN        ei läht.  
   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN        ei läht.  
   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Pekka Liukkala Hauhon Sisu  FIN        ei läht.  
   Seppo Valli Kauhajoen Karhu  FIN  12:38:00      ei läht.  
   Jussi Lavikainen Kangasala SK  FIN  13:04:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English