Grano Games 2017

H65 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,50 km
Maali
2,56 km
 
1.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN  19:42:00   14:20 (1)  14:36  
2.   Erkki Ylikoski Valkeakosken Haka  FIN  19:34:00   15:45 (2)  16:02  
3.   Pekka Kerkola Hämeenlinnan Tarmo  FIN  19:25:00   16:26 (3)  16:43  
4.   Ari Ovaska Epilän Esa  FIN  19:41:00   16:30 (4)  16:48  
5.   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN  19:30:00   16:54 (5)  17:16  
6.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  19:46:00   17:27 (6)  17:43  
7.   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN  19:29:00   17:49 (7)  18:08  
8.   Ilmars Limbens Latvia  19:40:00   18:14 (8)  18:31  
9.   Markku Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  19:45:00   18:30 (9)  18:46  
10.   Seppo Terävä XYZ  FIN  19:28:00   19:01 (10)  19:16  
11.   Harri Mäkelä Suunta-Sepot  FIN  19:26:00   19:37 (11)  19:54  
12.   Harri Laine Kauhajoen Karhu  FIN  19:21:00   20:03 (12)  20:22  
13.   Yngve Alexandersson Närpes OK  FIN  19:38:00   20:36 (13)  20:57  
14.   Pekka Lehtiniemi Savon Suunta  FIN  19:23:00   20:42 (14)  21:00  
15.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  19:24:00   21:25 (15)  21:44  
16.   Tapani Huhta Kangasala SK  FIN  19:39:00   22:41 (16)  23:07  
17.   Erkki Kallio Loimaan Jankko  FIN  19:43:00   23:06 (17)  23:26  
18.   Tapio Lindstedt Oriveden Ponnistus  FIN  19:35:00   25:13 (18)  25:33  
19.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN  19:22:00   25:22 (19)  25:42  
20.   Jarmo Paikkala Rasti-Jyry  FIN  19:33:00   26:45 (20)  27:12  
21.   Martti Parviainen XYZ  FIN  19:47:00   29:44 (21)  30:03  
   Markku Huikkola Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Jorma Liljedahl Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN        ei läht.  
   Jussi Lavikainen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Vacant1 Varat  23        ei läht.  
   Seppo Valli Kauhajoen Karhu  FIN        ei läht.  
   Paavo Arvola Turengin Sarastus  FIN        ei läht.  
   Kari Haataja Turun Metsänkävijät  FIN        ei läht.  
   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37  FIN        ei läht.  
   Ola Ritala Epilän Esa  FIN        ei läht.  
   Pertti Immanen Oriveden Ponnistus  FIN        ei läht.  
   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Jaakko Lahti Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Erkki Suutarinen VirtU  FIN        ei läht.  
   Pekka Pietilä Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Hannu Harju Järvenpään Palo  FIN        ei läht.  
   Matti Roivas Urjalan Urheilijat  FIN        ei läht.  
   Touko Tuomola Rasti 88  FIN        ei läht.  
   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN        ei läht.  
   Kimmo Rauhamäki Jämsän Retki-Veikot  FIN        ei läht.  
   Jorma Mäntytörmä Kalvolan Keihäs  FIN        ei läht.  
   Olavi Rajala Kankaanpään Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Bo-Göran Williamsson Vaasan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Reijo Olli Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Seppo Rantapuska Petäjäveden Petäjäiset  FIN        ei läht.  
   Pekka Liukkala Hauhon Sisu  FIN        ei läht.  
   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN        ei läht.  
   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN        ei läht.  
   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN        ei läht.  
   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  19:27:00      hylätty  
   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN  19:31:00      hylätty  
   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  19:32:00      hylätty  
   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  19:36:00      hylätty  
   Pentti Tamminen Perttelin Peikot  FIN  19:37:00      hylätty  
   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN  19:44:00      hylätty  
   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN  19:48:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English