Grano Games 2017

H21A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,0 km
Maali
5,1 km
 
1.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  11:16:00   33:31 (1)  33:58  
2.   Samu Heiska Vehkalahden Veikot  FIN  10:20:00   33:52 (2)  34:12  
3.   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  10:36:00   35:02 (3)  35:25  
4.   Vladislav Malyshev Espoon Suunta  RUS  10:22:00   35:43 (4)  36:07  
5.   Rinat Gabitov Espoon Suunta  RUS  11:06:00   35:57 (5)  36:22  
6.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:34:00   37:08 (6)  37:35  
7.   Anton Bordiukov Russia  10:00:00   37:42 (7)  38:07  
8.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  10:46:00   37:46 (8)  38:10  
9.   Roman Efimov Hiisirasti  RUS  11:20:00   38:38 (9)  39:05  
10.   Igor Popov Hiisirasti  RUS  10:08:00   38:56 (10)  39:20  
11.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  10:14:00   39:28 (11)  39:52  
12.   Petteri Laitinen Kangasala SK  FIN  10:54:00   40:39 (12)  41:06  
13.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:12:00   41:08 (13)  41:42  
14.   Lauri Linnainmaa Koovee  FIN  10:48:00   41:44 (14)  42:10  
15.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  11:22:00   42:58 (15)  43:23  
16.   Nitsan Yasur Koovee  ISR  10:52:00   43:16 (16)  43:47  
17.   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  10:18:00   44:17 (17)  44:45  
18.   Marvin Goericke Germany  10:10:00   44:56 (18)  45:30  
19.   Justus Laitinen Koovee  FIN  11:02:00   46:43 (19)  47:11  
20.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:04:00   47:10 (20)  47:35  
21.   Jarkko Lauronen Laihian Luja  FIN  10:32:00   47:40 (21)  48:10  
22.   Petri Annila Koovee  FIN  10:24:00   47:47 (22)  48:21  
23.   Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  11:00:00   48:23 (23)  48:46  
24.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä  FIN  10:30:00      50:04  
25.   Tomi Lehtola Koovee  FIN  10:42:00   50:48 (24)  51:09  
26.   Josef Neumann Germany  10:40:00   51:02 (25)  51:30  
27.   Will Critchley Vaajakosken Terä  CAN  10:58:00   51:34 (26)  52:09  
28.   Janne Virkki Keuruun Kisailijat  FIN  11:10:00   52:52 (27)  53:22  
29.   Ville Jokela Suunta-Sepot  FIN  11:04:00   54:04 (28)  54:33  
30.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  10:02:00   55:46 (29)  56:12  
31.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  10:44:00   56:28 (30)  57:01  
32.   Antti Alppi Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:38:00   56:42 (31)  57:12  
33.   Ilya Sedykh Raja-Karjalan Suunnistajat  RUS  10:50:00   56:58 (32)  57:31  
34.   Olli-Petteri Hirvonen Rastivarsat  FIN  10:56:00   59:42 (33)  1:00:09  
35.   Jarrah Day Tampereen Pyrintö  AUS  11:18:00      1:00:19  
   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles  FIN        ei läht.  
   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Jyri Korhonen Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Lauri Lindberg Hauhon Sisu  FIN        ei läht.  
   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN        ei läht.  
   Jukka Hemminki Rasti-Jussit  FIN        ei läht.  
   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Petri Ikävalko Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä  FIN        ei läht.  
   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Samuel Vainiomäki Pellon Ponsi  FIN        ei läht.  
   Panu Teittinen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Iivo Kotamäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot  FIN        ei läht.  
   Tomi Närvä Hiidenkiertäjät  FIN        ei läht.  
   Petteri Muukkonen Trian  FIN        ei läht.  
   Juha Luoma Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Jussi Kauppinen Asikkalan Raikas  FIN        ei läht.  
   Jussi Nurminen Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Oula Järvensivu Oriveden Ponnistus  FIN        ei läht.  
   Mikko Sipilä Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Ville Tuomala Rastivarsat  FIN        ei läht.  
   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti  NZL        ei läht.  
   Antti Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN        ei läht.  
   Robert Amper Koovee  FIN        ei läht.  
   Tuomo Kivelä Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä  FIN        ei läht.  
   Ville Vierimaa Espoon Akilles  FIN        ei läht.  
   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN        ei läht.  
   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Heikki Pesola UNO  FIN        ei läht.  
   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN        ei läht.  
   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN        ei läht.  
   Jarkko Laine Tampereen Pyrintö  FIN  10:06:00      ei läht.  
   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:12:00      ei läht.  
   Juuso Kattelus Auran Vannas  FIN  10:16:00      ei läht.  
   Felix Späth Germany  10:26:00      ei läht.  
   Mikko Hölli Kangasala SK  FIN  11:08:00      ei läht.  
   Antti Rantala Kangasala SK  FIN  11:14:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English