Lähtöaika | 10,2 km |
10,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eetu Savolainen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:09:20 (1) | |||
Vesa Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:10:44 (2) | |||
Samu Heiska | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 1:11:18 (3) | |||
Vladislav Malyshev | Espoon Suunta | RUS | 12:00:00 | 1:11:30 (4) | |||
Tero Linnainmaa | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:12:31 (5) | |||
Petteri Muukkonen | Trian | FIN | 12:00:00 | 1:13:15 (6) | |||
Rinat Gabitov | Espoon Suunta | RUS | 12:00:00 | 1:13:22 (7) | |||
Henrik Väisänen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 1:14:26 (8) | |||
Tomi Närvä | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 1:15:03 (9) | |||
Igor Popov | Hiisirasti | RUS | 12:00:00 | 1:15:05 (10) | |||
Tuomas Kotro | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:15:08 (11) | |||
Lauri Pohjola | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 1:16:38 (12) | |||
Lauri Oikarinen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 1:18:02 (13) | |||
Mikko Hölli | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 1:19:14 (14) | |||
Juha Luoma | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:19:48 (15) | |||
Anton Bordiukov | Russia | 0 | 12:00:00 | 1:20:35 (16) | |||
Ville Parkkinen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:20:40 (17) | |||
Petri Ikävalko | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 1:22:24 (18) | |||
Jooseppi Kalliokoski | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:22:56 (19) | |||
Roman Efimov | Hiisirasti | RUS | 12:00:00 | 1:23:59 (20) | |||
Nitsan Yasur | Koovee | ISR | 12:00:00 | 1:24:08 (21) | |||
Jarkko Liuha | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 1:24:19 (22) | |||
Mikko Sipilä | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 1:24:45 (23) | |||
Santeri Sainio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 1:24:46 (24) | |||
Tuukka Jurvakainen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 1:24:56 (25) | |||
Henri Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:25:12 (26) | |||
Marko Tölli | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 1:25:27 (27) | |||
Juho-Veikko Hytönen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:25:50 (28) | |||
Aaro Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 1:26:51 (29) | |||
Panu Teittinen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 1:27:14 (30) | |||
Petja Pöyhönen | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 1:28:28 (31) | |||
Marvin Goericke | Germany | 0 | 12:00:00 | 1:29:00 (32) | |||
Josef Neumann | Germany | 0 | 12:00:00 | 1:33:17 (33) | |||
Samuel Vainiomäki | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 1:36:59 (34) | |||
Jussi Nurminen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 1:37:23 (35) | |||
Tomi Lehtola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 1:39:33 (36) | |||
Felix Späth | Germany | 0 | 12:00:00 | 1:41:12 (37) | |||
Justus Laitinen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 1:46:31 (38) | |||
Ilya Sedykh | Raja-Karjalan Suunnistajat | RUS | 12:00:00 | 1:46:58 (39) | |||
Juuso Kattelus | Auran Vannas | FIN | 12:00:00 | 1:48:02 (40) | |||
Tuomo Kivelä | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 1:51:20 (41) | |||
Ville Jokela | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 1:54:00 (42) | |||
Juha Lassila | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 1:56:48 (43) | |||
Heikki Pesola | UNO | FIN | 12:00:00 | 1:58:51 (44) | |||
Jussi Kauppinen | Asikkalan Raikas | FIN | 12:00:00 | 1:59:11 (45) | |||
Ville Tuomala | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 2:00:22 (46) | |||
Mikko Kemppinen | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | 2:01:01 (47) | |||
Oula Järvensivu | Oriveden Ponnistus | FIN | 12:00:00 | 2:14:21 (48) |