Grano Games 2017

H21A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,64 km
Maali
3,70 km
 
1.   Igor Popov Hiisirasti  RUS  19:32:00   15:04 (1)  15:19  
2.   Felix Späth Germany  19:28:00   15:39 (2)  15:52  
3.   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti  NZL  19:22:00   16:01 (4)  16:14  
4.   Marvin Goericke Germany  19:11:00   16:00 (3)  16:15  
5.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  19:18:00   16:14 (5)  16:28  
6.   Nitsan Yasur Koovee  ISR  19:35:00   16:41 (6)  16:55  
7.   Will Critchley Vaajakosken Terä  CAN  19:06:00   16:43 (7)  16:57  
8.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  19:15:00   16:47 (8)  17:00  
8.   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  19:31:00   16:47 (8)  17:00  
10.   Roman Efimov Hiisirasti  RUS  19:16:00   17:21 (10)  17:36  
11.   Petteri Muukkonen Trian  FIN  19:24:00   17:24 (11)  17:38  
12.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  19:02:00   17:24 (11)  17:39  
13.   Mikko Hölli Kangasala SK  FIN  19:21:00   17:41 (13)  17:56  
14.   Jarkko Laine Tampereen Pyrintö  FIN  19:33:00   17:47 (14)  18:02  
15.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles  FIN  19:13:00   17:51 (15)  18:05  
16.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  19:25:00   17:54 (16)  18:07  
17.   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  19:30:00   18:03 (17)  18:18  
18.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  19:07:00   18:17 (18)  18:31  
19.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot  FIN  19:17:00   18:21 (19)  18:38  
20.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  19:00:00   18:31 (21)  18:44  
21.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  19:12:00   18:30 (20)  18:45  
22.   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  19:14:00   18:35 (22)  18:48  
23.   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  19:04:00   18:40 (23)  18:55  
24.   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat  FIN  19:19:00   18:42 (24)  18:58  
25.   Jyri Korhonen Valkeakosken Haka  FIN  19:03:00   18:52 (25)  19:05  
26.   Jarkko Lauronen Laihian Luja  FIN  19:05:00   19:41 (26)  19:55  
27.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä  FIN  19:37:00   19:41 (26)  19:56  
28.   Ville Vierimaa Espoon Akilles  FIN  19:29:00   19:48 (28)  20:01  
29.   Jarrah Day Tampereen Pyrintö  AUS  19:26:00      20:03  
30.   Antti Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  19:09:00   19:55 (29)  20:11  
31.   Petri Annila Koovee  FIN  19:27:00   19:59 (30)  20:17  
32.   Jukka Hemminki Rasti-Jussit  FIN  19:23:00   20:02 (31)  20:18  
33.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  19:36:00   20:18 (32)  20:33  
34.   Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  19:34:00   20:30 (33)  20:42  
35.   Justus Laitinen Koovee  FIN  19:39:00   20:38 (34)  20:53  
36.   Tomi Lehtola Koovee  FIN  19:08:00   20:50 (35)  21:05  
37.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  19:38:00   21:43 (36)  22:00  
38.   Robert Amper Koovee  FIN  19:01:00   23:59 (37)  24:13  
39.   Lauri Lindberg Hauhon Sisu  FIN  19:10:00   24:25 (38)  24:40  
   Janne Virkki Keuruun Kisailijat  FIN        ei läht.  
   Antti Rantala Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Mikko Sipilä Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Tuomo Kivelä Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Ville Tuomala Rastivarsat  FIN        ei läht.  
   Ville Jokela Suunta-Sepot  FIN        ei läht.  
   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN        ei läht.  
   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Samuel Vainiomäki Pellon Ponsi  FIN        ei läht.  
   Henrik Väisänen MS Parma  FIN        ei läht.  
   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Ilya Sedykh Raja-Karjalan Suunnistajat  RUS        ei läht.  
   Lauri Linnainmaa Koovee  FIN        ei läht.  
   Oula Järvensivu Oriveden Ponnistus  FIN        ei läht.  
   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Jarno Parkkinen Koovee  FIN        ei läht.  
   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Juuso Kattelus Auran Vannas  FIN        ei läht.  
   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Rinat Gabitov Espoon Suunta  RUS        ei läht.  
   Antti Alppi Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Petri Ikävalko Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Iivo Kotamäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Tomi Närvä Hiidenkiertäjät  FIN        ei läht.  
   Juha Luoma Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN        ei läht.  
   Samu Heiska Vehkalahden Veikot  FIN        ei läht.  
   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN        ei läht.  
   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä  FIN        ei läht.  
   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Josef Neumann Germany        ei läht.  
   Jussi Kauppinen Asikkalan Raikas  FIN        ei läht.  
   Jarkko Huovila Tampereen Pyrintö  FIN        ei läht.  
   Panu Teittinen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Jussi Nurminen Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN        ei läht.  
   Heikki Pesola UNO  FIN        ei läht.  
   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä  FIN        ei läht.  
   Petteri Laitinen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Anton Bordiukov Russia        ei läht.  
   Olli-Petteri Hirvonen Rastivarsat  FIN        ei läht.  
   Vladislav Malyshev Espoon Suunta  RUS  19:20:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English