Grano Games 2017

H16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,1 km
Väliaika
3,5 km
Maali
3,6 km
 
1.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  11:36:00   13:19 (1)  23:15 (1)  23:40  
2.   Pyry Willman Rastikarhut  FIN  11:34:00   15:21 (5)  25:27 (2)  25:50  
3.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   14:38 (3)  26:10 (3)  26:32  
4.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  11:30:00   14:59 (4)  26:16 (4)  26:38  
5.   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  11:24:00   15:56 (8)  26:28 (5)  26:54  
6.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:32:00   14:24 (2)  28:16 (6)  28:40  
7.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö  FIN  11:26:00   17:05 (14)  28:25 (7)  28:50  
8.   Jonny Donner OK77  FIN  11:52:00   16:16 (10)  28:37 (8)  29:04  
9.   Ilmari Aho Valkeakosken Haka  FIN  10:00:00   15:35 (6)  28:51 (10)  29:14  
10.   Juuso Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  11:50:00   15:53 (7)  28:50 (9)  29:22  
11.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   17:04 (13)  29:31 (11)  29:55  
12.   Aleksi Lohtander Rasti-Lukko  FIN  11:54:00   17:23 (17)  29:49 (12)  30:12  
13.   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  10:20:00   16:33 (11)  29:55 (13)  30:20  
14.   Kristian Boström Lynx  FIN  11:16:00   17:11 (15)  30:00 (15)  30:26  
15.   Alex Virtala Pargas IF  FIN  11:56:00   16:04 (9)  29:58 (14)  30:28  
16.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  10:48:00   18:32 (23)  30:11 (16)  30:33  
17.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:52:00   18:22 (21)  30:40 (17)  31:03  
18.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  11:44:00   17:14 (16)  30:48 (18)  31:11  
19.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  10:56:00   18:33 (24)  31:21 (19)  31:44  
20.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  10:40:00   18:05 (19)  31:54 (20)  32:20  
20.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:02:00   18:17 (20)  31:54 (20)  32:20  
22.   Topias Uusitalo Espoon Suunta  FIN  10:22:00   18:34 (25)  31:59 (22)  32:23  
23.   Olli Tiainen Espoon Suunta  FIN  10:18:00   18:41 (26)  32:03 (24)  32:30  
24.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:58:00   17:49 (18)  32:01 (23)  32:32  
25.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:08:00   18:47 (27)  32:12 (25)  32:39  
26.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  11:22:00   20:30 (31)  32:37 (26)  32:58  
27.   Iivari Willman Rastikarhut  FIN  11:18:00   20:57 (32)  32:42 (27)  33:08  
28.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  10:24:00   18:47 (27)  33:20 (28)  33:48  
29.   Pietu Jutila Rastikarhut  FIN  11:04:00   21:50 (35)  33:45 (30)  34:09  
30.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  11:42:00   19:08 (29)  33:37 (29)  34:10  
31.   Valtteri Lahti Rastikarhut  FIN  10:42:00   24:37 (40)  36:11 (31)  36:34  
32.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  10:02:00   21:13 (33)  36:48 (32)  37:14  
33.   Robin Udell Solf IK  FIN  10:30:00   22:21 (37)  37:49 (34)  38:13  
34.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  10:38:00   18:29 (22)  37:49 (34)  38:16  
35.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  10:10:00   16:43 (12)  37:45 (33)  38:20  
36.   Rasmus Mäkipää Rasti-Nokia  FIN  10:36:00   21:27 (34)  38:16 (36)  38:43  
37.   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  11:10:00   21:57 (36)  38:33 (37)  38:58  
38.   Eemil Koskinen Rasti-Nokia  FIN  10:44:00   23:49 (38)  39:52 (38)  40:19  
39.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:48:00   19:59 (30)  40:09 (39)  40:40  
40.   Oskar Haapala Espoon Suunta  FIN  10:54:00   24:43 (41)  42:03 (40)  42:33  
41.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  10:04:00   24:24 (39)  42:04 (41)  42:38  
42.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  11:12:00   26:27 (42)  42:52 (42)  43:22  
43.   Kristian Salo Trian  FIN  10:58:00   32:10 (44)  45:09 (43)  45:37  
44.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  10:50:00   37:47 (46)  53:47 (44)  54:09  
45.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  10:26:00   27:36 (43)  55:48 (45)  56:15  
46.   Veeti Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  10:46:00   34:36 (45)  1:01:20 (46)  1:01:56  
   Aleksi Karttila MS Parma  FIN           ei läht.  
   Lauri Naskali Kyrös-Rasti  FIN           ei läht.  
   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN           ei läht.  
   Markus Sojakka Helsingin Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti  FIN           ei läht.  
   Akseli Julkunen Tampereen Pyrintö  FIN           ei läht.  
   Mitri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN           ei läht.  
   Henrik Hihnala Koovee  FIN           ei läht.  
   Valtteri Heinimaa Kangasala SK  FIN           ei läht.  
   Eemeli Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:06:00         ei läht.  
   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  10:12:00         keskeytti  
   Mikko Määttälä Espoon Suunta  FIN  10:14:00         keskeytti  
   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  10:16:00         hylätty  
   Miro Talvitie Rasti-Nokia  FIN  10:28:00         hylätty  
   Tommi Valkolehto Rasti-Nokia  FIN  10:32:00         hylätty  
   Emil Piippo Kangasala SK  FIN  10:34:00         ei läht.  
   Juho Koivisto Lapuan Virkiä  FIN  11:06:00         ei läht.  
   Jyri Huhtala Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  11:08:00         ei läht.  
   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  11:14:00         ei läht.  
   Vilhelm Toivonen Kangasala SK  FIN  11:20:00         ei läht.  
   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:38:00         ei läht.  
   Jarkko Rantoja Paimion Rasti  FIN  11:40:00         ei läht.  
   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  11:46:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English