Grano Games 2017

H12 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,0 km
Maali
2,1 km
 
1.   Jussi Ankelo MS Parma  FIN  10:16:00   12:50 (1)  13:17  
2.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  10:54:00   15:25 (2)  15:55  
3.   Aapo Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:06:00   15:55 (3)  16:24  
4.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:14:00   16:14 (4)  16:44  
4.   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:56:00   16:14 (4)  16:44  
6.   Eemil Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:08:00   16:32 (6)  17:01  
7.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:04:00   17:55 (7)  18:21  
8.   Akseli Pesu Tampereen Pyrintö  FIN  10:12:00   18:52 (8)  19:21  
9.   Sami Saarikko Tampereen Pyrintö  FIN  10:22:00   20:36 (9)  21:09  
10.   Ilari Skyttä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:50:00   20:47 (10)  21:15  
11.   Nuutti Vennelä Kangasala SK  FIN  11:02:00   20:49 (11)  21:16  
12.   Kalle Kulju Kalvolan Keihäs  FIN  10:10:00   20:56 (13)  21:25  
12.   Milo Konttila Tampereen Pyrintö  FIN  10:40:00   20:55 (12)  21:25  
14.   Aleksi Ojala Koovee  FIN  10:34:00   21:24 (14)  21:48  
15.   Eero Sallinen Kangasala SK  FIN  10:20:00   21:34 (15)  22:02  
16.   Paavo Lahti Rastikarhut  FIN  10:24:00   21:39 (16)  22:11  
17.   Roni Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  10:30:00   21:58 (17)  22:27  
18.   Miro Sivonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:18:00   23:37 (18)  24:08  
18.   Kalle Ojala Koovee  FIN  10:38:00   23:41 (19)  24:08  
20.   Tyko Suomi Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:32:00   24:29 (20)  25:00  
21.   Thomas Saarela Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:36:00   24:40 (21)  25:13  
22.   Elias Schüle Koovee  FIN  10:26:00   28:03 (22)  28:42  
23.   Leevi Niemelä Kangasala SK  FIN  10:42:00   29:07 (23)  29:38  
24.   Joona Paulanne Tampereen Pyrintö  FIN  10:52:00   30:41 (24)  31:09  
25.   Pyry Järvensivu Oriveden Ponnistus  FIN  10:58:00   31:20 (25)  31:47  
26.   Antti Tiainen Espoon Suunta  FIN  10:46:00   32:38 (26)  33:08  
27.   Aatos Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:28:00   33:10 (27)  33:36  
28.   Johannes Taubert Koovee  FIN  10:02:00   33:16 (28)  33:42  
29.   Arttu Ritala Tampereen Pyrintö  FIN  10:44:00   34:46 (29)  35:16  
   Eetu Punto Rasti-Nokia  FIN        ei läht.  
   Anttoni Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto  FIN        ei läht.  
   Visa Koivunen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Lauri Aalto MS Parma  FIN        ei läht.  
   Jere Simola Koovee  FIN        ei läht.  
   Kasper Joensivu Valkeakosken Haka  FIN        ei läht.  
   Aaro Lahikainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00      ei läht.  
   Oskari Verho Tampereen Pyrintö  FIN  10:04:00      ei läht.  
   Olli Kuusisto Koovee  FIN  10:06:00      ei läht.  
   Teo Nikkanen Tampereen Pyrintö  FIN  10:08:00      ei läht.  
   Eetu Lehtovirta Tampereen Pyrintö  FIN  10:48:00      ei läht.  
   Verneri Vaasvainio Tampereen Pyrintö  FIN  11:00:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English