Grano Games 2017

D21A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,00 km
Maali
3,06 km
 
1.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  18:31:00   14:26 (1)  14:39  
2.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  18:18:00   14:48 (2)  15:03  
3.   Miia Niittynen Koovee  FIN  18:15:00   15:02 (3)  15:17  
4.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  18:19:00   15:25 (4)  15:40  
5.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  18:26:00   15:43 (5)  16:00  
6.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  18:05:00   15:46 (6)  16:01  
7.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  18:08:00      16:04  
8.   Natasha Key Austria  18:30:00   16:02 (7)  16:17  
9.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  18:17:00   16:21 (8)  16:35  
10.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  18:04:00   16:27 (9)  16:41  
11.   Isabelle Feer Kangasala SK  SUI  18:09:00   16:27 (9)  16:42  
12.   Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö  FIN  18:20:00   17:20 (11)  17:34  
13.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  18:03:00   17:28 (12)  17:43  
14.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  18:02:00   17:36 (13)  17:51  
15.   Sonja Julkunen SK Pohjantähti  FIN  18:13:00   17:50 (14)  18:04  
16.   Susen Lösch Germany  18:12:00   17:54 (15)  18:09  
17.   Miina Kanko Kangasala SK  FIN  18:00:00      18:35  
17.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  18:24:00   18:20 (16)  18:35  
19.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  18:29:00   18:34 (17)  18:50  
20.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  18:23:00   18:35 (18)  18:51  
21.   Maiju Kohonen Rasti-Nokia  FIN  18:21:00   18:37 (19)  18:53  
22.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  18:11:00   18:43 (20)  18:59  
23.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö  FIN  18:25:00   18:43 (20)  19:01  
24.   Tuulia Kivistö Trian  FIN  18:01:00   19:32 (22)  19:49  
25.   Maija Ojanen Kangasala SK  FIN  18:22:00      20:08  
26.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  18:07:00   20:09 (23)  20:29  
27.   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  18:28:00   23:41 (24)  24:00  
28.   Riina Liuha Kangasala SK  FIN  18:27:00   24:28 (25)  24:46  
29.   Laura Korpela Rasti 88  FIN  18:10:00   24:30 (26)  24:48  
30.   Lotta Sandroos Rastikarhut  FIN  18:06:00   25:23 (27)  25:43  
   Emmi Diaz Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Emmi Lehkonen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN        ei läht.  
   Mari Schutskoff Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Minna Saarinen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Taina Uotila Oriveden Ponnistus  FIN        ei läht.  
   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN        ei läht.  
   Anni Heikkonen MS Parma  FIN        ei läht.  
   Essi Väisänen SK Vuoksi  FIN        ei läht.  
   Johanna Niittymäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        ei läht.  
   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN        ei läht.  
   Hanna Sivén Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Essi Jalanto Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Satu Tahvonen Paimion Rasti  FIN        ei läht.  
   Vacant1 Varat  23        ei läht.  
   Anna Kotkajuuri Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Vacant1 Varat  23        ei läht.  
   Patricia Nieke Germany        ei läht.  
   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Liisa Anttila Koovee  FIN        ei läht.  
   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Saina Pöyhönen Rastikarhut  FIN        ei läht.  
   Sara Lax Koovee  FIN        ei läht.  
   Emmi Jokela Sweden  FIN        ei läht.  
   Jenni Joensuu-Partanen Kangasala SK  FIN        ei läht.  
   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  18:14:00      ei läht.  
   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat  FIN  18:16:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English