Grano Games 2017

D17-20E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,5 km
Väliaika
2,97 km
Maali
3,03 km
 
1.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  19:10:00   12:19 (1)  14:20 (1)  14:34  
2.   Inka Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  19:03:00   12:25 (2)  14:27 (2)  14:40  
3.   Sofie Bachmann Switzerland  18:12:00   12:33 (3)  14:40 (3)  14:55  
4.   Lotta Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  19:06:00   12:50 (4)  14:56 (4)  15:11  
5.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  19:11:00   12:53 (5)  15:02 (5)  15:17  
6.   Anna Dvoryanskaya Russia  18:15:00   13:08 (7)  15:10 (7)  15:24  
6.   Simona Aebersold Tampereen Pyrintö  SUI  18:20:00   13:07 (6)  15:08 (6)  15:24  
8.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  19:09:00   13:18 (8)  15:27 (8)  15:42  
9.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  19:13:00   13:20 (9)  15:30 (9)  15:46  
10.   Heidi Plit Espoon Suunta  FIN  19:05:00   13:40 (11)  15:52 (10)  16:06  
11.   Sanni Norrbacka Lynx  FIN  19:12:00   13:41 (12)  15:57 (11)  16:12  
12.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  19:16:00   13:56 (14)  16:03 (12)  16:16  
13.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  19:08:00   13:53 (13)  16:04 (13)  16:20  
14.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  19:20:00   13:38 (10)  16:04 (13)  16:22  
14.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  19:22:00   13:57 (15)  16:08 (15)  16:22  
16.   Birte Friedrichs Germany  18:16:00   13:57 (15)  16:15 (16)  16:28  
17.   Sara Kurth Tampereen Pyrintö  FIN  18:59:00   14:13 (17)  16:25 (17)  16:40  
18.   Ekaterina Vlasova Hiisirasti  RUS  18:10:00   14:25 (20)  16:36 (18)  16:52  
19.   Ann-Charlotte Spangenberg Germany  18:11:00   14:21 (18)  16:39 (19)  16:53  
20.   Isabel Seeger Germany  18:18:00   14:24 (19)  16:42 (20)  16:56  
21.   Isabel Donner OK77  FIN  18:25:00   14:27 (22)  16:42 (20)  16:58  
22.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  19:04:00   14:26 (21)  16:43 (22)  16:59  
23.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  19:18:00   14:33 (24)  16:52 (23)  17:07  
24.   Ellen Klüser Germany  18:14:00   14:29 (23)     17:13  
24.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  19:21:00   14:37 (27)  16:56 (24)  17:13  
26.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  19:02:00   14:36 (26)  17:02 (26)  17:15  
27.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  19:17:00   14:34 (25)  16:59 (25)  17:16  
28.   Amanda Strandvall IF Minken  FIN  18:46:00   14:50 (30)  17:03 (27)  17:19  
29.   Maria Gorczyca Kangasala SK  POL  18:19:00   14:44 (28)     17:20  
30.   Anni Kivilaakso Espoon Suunta  FIN  18:49:00   14:49 (29)  17:11 (28)  17:26  
31.   Zlata Malysheva Russia  18:13:00   15:11 (37)  17:21 (29)  17:36  
32.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  18:31:00   15:06 (34)  17:23 (31)  17:37  
33.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  18:43:00   14:54 (31)  17:22 (30)  17:38  
34.   Veera Haavisto Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  18:26:00   15:08 (35)  17:28 (32)  17:44  
35.   Jenny Virtala Pargas IF  FIN  18:35:00   14:59 (32)  17:31 (33)  17:46  
36.   Emmi Hakomäki Tampereen Pyrintö  FIN  18:38:00   15:03 (33)  17:35 (35)  17:50  
36.   Melina Avelin Tampereen Pyrintö  FIN  18:57:00   15:09 (36)  17:35 (35)  17:50  
38.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  18:42:00   15:12 (38)  17:34 (34)  17:52  
39.   Ella Skog Koovee  FIN  18:24:00   15:15 (39)  17:41 (37)  17:57  
40.   Sonja Mellberg Vaasan Suunnistajat  FIN  18:48:00   15:34 (42)  17:50 (38)  18:06  
40.   Fia Snickars Solf IK  FIN  18:51:00   15:22 (40)  17:51 (39)  18:06  
42.   Heini Rintanen Tampereen Pyrintö  FIN  18:55:00   15:30 (41)  18:01 (40)  18:19  
43.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  19:07:00   15:38 (43)  18:05 (41)  18:22  
44.   Jenna Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  18:52:00   15:51 (46)  18:08 (42)  18:23  
45.   Anu Saarinen Rasti 88  FIN  18:27:00   15:41 (44)  18:12 (43)  18:29  
46.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  18:28:00   15:56 (48)  18:19 (44)  18:35  
47.   Mette Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  18:45:00   16:03 (49)  18:25 (45)  18:42  
48.   Janina Donner OK77  FIN  19:15:00   15:54 (47)  18:28 (46)  18:48  
49.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  18:41:00   15:50 (45)  18:33 (47)  18:49  
49.   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  18:56:00   16:07 (51)  18:33 (47)  18:49  
51.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  19:01:00   16:04 (50)  18:42 (49)  19:01  
52.   Zoe Dowling Hämeenlinnan Tarmo  AUS  18:17:00   16:30 (53)  18:49 (50)  19:05  
53.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  18:29:00   16:20 (52)  19:00 (51)  19:18  
54.   Salla Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  18:32:00   17:01 (54)  19:35 (52)  19:53  
55.   Julia Väliheikki SK Pohjantähti  FIN  18:40:00   17:10 (56)  19:38 (53)  19:56  
56.   Nea Koivunen Rastikarhut  FIN  18:34:00   17:04 (55)  19:50 (54)  20:09  
57.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  18:47:00   18:01 (59)  20:14 (55)  20:31  
58.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  18:58:00   17:29 (57)  20:14 (55)  20:32  
59.   Marika Aho Suunta Jyväskylä  FIN  18:37:00   17:48 (58)  20:29 (57)  20:45  
60.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  18:39:00   18:13 (60)  21:08 (58)  21:26  
61.   Ida Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  18:36:00   19:15 (61)  22:10 (59)  22:28  
62.   Viivi Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  18:50:00   19:44 (62)  22:28 (60)  22:46  
   Saara Pernu Espoon Suunta  FIN           ei läht.  
   Anna Jasu Rasti 88  FIN           ei läht.  
   Lotta Välkki Tampereen Pyrintö  FIN           ei läht.  
   Aino Kuusela Rastivarsat  FIN           ei läht.  
   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN           ei läht.  
   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN           ei läht.  
   Matilda Torrkulla IF Femman  FIN           ei läht.  
   Jenna Leipijärvi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Vilma Annala Kangasala SK  FIN           ei läht.  
   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Maëlle Beauvir Tampereen Pyrintö  FRA           ei läht.  
   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Daria Panchenko Russia           ei läht.  
   Dorothea Müller Germany           ei läht.  
   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Mareike Seeger Germany           ei läht.  
   Henna Yliluikki Angelniemen Ankkuri  FIN           ei läht.  
   Katariina Aumo Kalvolan Keihäs  FIN           ei läht.  
   Ilona Lainio Turun Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN           ei läht.  
   Julia Himilä Rajamäen Rykmentti  FIN  18:23:00         ei läht.  
   Eveliina Lohikainen Rastivarsat  FIN  18:30:00         hylätty  
   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  18:33:00         ei läht.  
   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  18:44:00         ei läht.  
   Helmi Koli Trian  FIN  18:53:00         ei läht.  
   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  18:54:00         ei läht.  
   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  19:00:00         ei läht.  
   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  19:14:00         hylätty  
   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  19:19:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English