Grano Games 2017

D16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,3 km
Väliaika
2,8 km
Maali
2,9 km
 
1.   Elisa Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:59:00   9:37 (1)  23:04 (1)  23:28  
2.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:21:00   10:30 (4)  24:00 (2)  24:26  
3.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:15:00   10:11 (2)  24:29 (3)  24:52  
4.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  11:29:00   10:34 (6)  24:59 (4)  25:22  
5.   Maria Määttänen Espoon Suunta  FIN  11:05:00   10:31 (5)  25:02 (5)  25:29  
6.   Milja Väätäjä Paimion Rasti  FIN  11:09:00   10:16 (3)  25:21 (6)  25:46  
7.   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:13:00   11:13 (8)  25:58 (7)  26:23  
8.   Melina Lahdenperä Espoon Suunta  FIN  11:19:00   11:27 (9)  26:03 (8)  26:29  
9.   Aino Asklöf Lynx  FIN  11:25:00   10:35 (7)  27:27 (9)  27:53  
10.   Sanni Haikonen Ulvilan Ura  FIN  11:11:00   11:39 (11)  27:57 (10)  28:23  
11.   Elsa Ankelo MS Parma  FIN  11:03:00   12:42 (20)  28:04 (11)  28:30  
12.   Elsa Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  11:17:00   11:36 (10)  28:13 (12)  28:44  
13.   Ida Haapala Espoon Suunta  FIN  11:01:00   12:02 (15)  28:26 (13)  28:52  
14.   Tiina Niemi Pohjankyrön Rasti  FIN  10:33:00   11:56 (12)  28:33 (14)  28:57  
15.   Essi Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:23:00   12:38 (19)  29:30 (15)  29:58  
16.   Hanna Lindgren IF Femman  FIN  11:27:00   12:20 (17)  29:35 (16)  30:05  
17.   Iisa Jutila Rastikarhut  FIN  10:17:00   12:01 (14)  30:40 (17)  31:06  
17.   Heta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:07:00   12:26 (18)  30:41 (18)  31:06  
19.   Ida Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  10:51:00   13:26 (25)  31:22 (19)  31:48  
20.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:29:00   12:50 (23)  32:32 (20)  32:57  
21.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:37:00   12:00 (13)  33:14 (21)  33:38  
22.   Tia-Maria Tikkanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:53:00   13:12 (24)  33:28 (22)  33:59  
23.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:13:00   15:34 (33)  33:54 (23)  34:22  
24.   Oona Luoma Ulvilan Ura  FIN  11:31:00   16:15 (36)  33:56 (24)  34:27  
25.   Pinja Jutila Rastikarhut  FIN  10:55:00   13:59 (26)  34:41 (25)  35:07  
26.   Tessa Salmia Tarpian Suunta  FIN  10:27:00   12:07 (16)  35:05 (26)  35:40  
27.   Salla Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   14:11 (27)  35:44 (27)  36:12  
28.   Ennimaria Järventausta Kyrös-Rasti  FIN  10:07:00   15:32 (32)  36:21 (29)  36:47  
28.   Maija Mäenpää Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:21:00   14:21 (29)  36:15 (28)  36:47  
30.   Hilla Niemelä Koovee  FIN  10:25:00   12:42 (20)  36:31 (30)  36:55  
31.   Maria Hoskari Rastiketut  FIN  10:05:00   12:45 (22)  36:41 (31)  37:06  
32.   Matilda Latvala SK Uusi  FIN  10:39:00   15:44 (34)  37:03 (32)  37:37  
33.   Kaisla Seppälä Rajamäen Rykmentti  FIN  10:49:00   15:19 (31)  37:06 (33)  37:44  
34.   Nea Pääkkönen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:35:00   14:16 (28)  39:13 (34)  39:40  
35.   Sini Saarinen Rasti 88  FIN  10:43:00   16:51 (37)  39:34 (35)  40:00  
36.   Elli Suntioinen Espoon Suunta  FIN  10:11:00   17:36 (39)  40:09 (36)  40:40  
37.   Venla Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  10:01:00   14:47 (30)  40:26 (37)  40:52  
38.   Annika Tarkkanen Ulvilan Ura  FIN  10:19:00   16:13 (35)  40:31 (38)  41:03  
39.   Anni Laine Tampereen Pyrintö  FIN  10:57:00   18:03 (40)  40:56 (39)  41:23  
40.   Julia Hirvonen Kyrös-Rasti  FIN  10:31:00   16:54 (38)  43:19 (40)  43:48  
41.   Alisa Asp Koovee  FIN  10:09:00   19:48 (41)  51:59 (41)  52:28  
   Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN           ei läht.  
   Idaliina Kuusisto Koovee  FIN           ei läht.  
   Emmi Hietala Lapuan Virkiä  FIN           ei läht.  
   Miina-Maria Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN           ei läht.  
   Riikka Lilja Suunta Jyväskylä  FIN           ei läht.  
   Saana Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN           ei läht.  
   Fanny Kukonlehto Kangasala SK  FIN           ei läht.  
   Johanna Jokinen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN           ei läht.  
   Kaarina Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN           ei läht.  
   Rosa Simola Koovee  FIN           ei läht.  
   Linda Sainio Kangasala SK  FIN           ei läht.  
   Nea Kytäjä Hiidenkiertäjät  FIN           ei läht.  
   Sonja Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN           ei läht.  
   Milja Kiuru Valkeakosken Haka  FIN           ei läht.  
   Tuuli Mäkinen Ulvilan Ura  FIN  10:03:00         ei läht.  
   Minja Nietula Helsingin Suunnistajat  FIN  10:23:00         ei läht.  
   Liisa Raasakka Espoon Suunta  FIN  10:41:00         ei läht.  
   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:45:00         keskeytti  
   Inka Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  10:47:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English