Grano Games 2017

D12 3. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Silva Kemppi
Espoon Suunta
1:46 (2)
2:43 (1)
57 (1)
6:08 (1)
3:25 (1)
10:17 (1)
4:09 (2)
13:17 (1)
3:00 (1)
15:50 (1)
2:33 (4)
16:19 (1)
29 (4)
16:19  Silva Kemppi
2   Aino Kankaanpää
Laihian Luja
1:54 (7)
3:11 (9)
1:17 (15)
6:50 (4)
3:39 (2)
11:19 (3)
4:29 (4)
15:00 (2)
3:41 (3)
17:18 (2)
2:18 (1)
17:48 (2)
30 (12)
17:48  Aino Kankaanpää
3   Elli Punto
Rasti-Nokia
1:51 (4)
2:48 (3)
57 (1)
6:39 (2)
3:51 (4)
10:41 (2)
4:02 (1)
15:06 (3)
4:25 (10)
17:58 (3)
2:52 (11)
18:22 (3)
24 (1)
18:22  Elli Punto
4   Ronja Gröhn
Hollolan Urheilijat -46
2:02 (12)
3:11 (9)
1:09 (10)
7:44 (12)
4:33 (14)
12:32 (9)
4:48 (6)
16:06 (4)
3:34 (2)
19:01 (4)
2:55 (13)
19:31 (4)
30 (12)
19:31  Ronja Gröhn
5   Meri Väistökoski
Tampereen Pyrintö
1:52 (5)
3:02 (8)
1:10 (11)
6:58 (5)
3:56 (5)
11:27 (4)
4:29 (4)
16:12 (5)
4:45 (14)
19:19 (5)
3:07 (15)
19:48 (5)
29 (4)
19:48  Meri Väistökoski
6   Tuulia Laukkanen
Tarpian Suunta
2:01 (11)
3:16 (12)
1:15 (14)
7:24 (9)
4:08 (7)
12:25 (8)
5:01 (10)
16:57 (7)
4:32 (11)
19:21 (6)
2:24 (3)
19:54 (6)
33 (17)
19:54  Tuulia Laukkanen
7   Emma-Riikka Laamanen
Tarpian Suunta
1:55 (8)
2:57 (5)
1:02 (4)
6:43 (3)
3:46 (3)
12:17 (6)
5:34 (13)
16:32 (6)
4:15 (6)
19:24 (7)
2:52 (11)
19:55 (7)
31 (14)
19:55  Emma-Riikka Laamanen
8   Linnéa Davidsson
Tampereen Pyrintö
1:56 (9)
2:59 (7)
1:03 (5)
8:47 (17)
5:48 (18)
12:58 (10)
4:11 (3)
17:06 (8)
4:08 (5)
19:27 (8)
2:21 (2)
19:56 (8)
29 (4)
19:56  Linnéa Davidsson
9   Kirsi Kontio
Kangasala SK
2:04 (14)
3:11 (9)
1:07 (8)
7:29 (10)
4:18 (10)
12:23 (7)
4:54 (8)
18:05 (10)
5:42 (20)
20:54 (9)
2:49 (10)
21:25 (9)
31 (14)
21:25  Kirsi Kontio
10   Netta Koivunen
Rastikarhut
1:52 (5)
2:50 (4)
58 (3)
7:14 (7)
4:24 (11)
12:06 (5)
4:52 (7)
17:45 (9)
5:39 (18)
20:59 (10)
3:14 (16)
21:26 (10)
27 (2)
21:26  Netta Koivunen
11   Eevi Kulju
Kalvolan Keihäs
2:13 (15)
3:19 (14)
1:06 (7)
10:00 (19)
6:41 (21)
14:55 (16)
4:55 (9)
19:16 (12)
4:21 (7)
22:00 (11)
2:44 (7)
22:37 (11)
37 (26)
22:37  Eevi Kulju
12   Heta Virkajärvi
Jämsän Retki-Veikot
2:02 (12)
3:23 (15)
1:21 (18)
7:23 (8)
4:00 (6)
13:36 (12)
6:13 (17)
19:27 (13)
5:51 (21)
22:09 (12)
2:42 (5)
22:42 (12)
33 (17)
22:42  Heta Virkajärvi
13   Sanni Hoskari
Rastiketut
1:47 (3)
2:58 (6)
1:11 (12)
9:32 (18)
6:34 (20)
14:46 (14)
5:14 (11)
20:14 (15)
5:28 (16)
23:01 (13)
2:47 (8)
23:30 (13)
29 (4)
23:30  Sanni Hoskari
14   Emma Raimovaara
Hämeenlinnan Suunnistajat
2:21 (19)
4:04 (21)
1:43 (21)
8:33 (15)
4:29 (12)
14:26 (13)
5:53 (16)
18:50 (11)
4:24 (8)
23:15 (14)
4:25 (21)
23:43 (14)
28 (3)
23:43  Emma Raimovaara
15   Siina Lampinen
Tampereen Pyrintö
2:18 (17)
3:47 (19)
1:29 (19)
8:26 (14)
4:39 (15)
15:13 (17)
6:47 (20)
20:25 (16)
5:12 (15)
24:02 (15)
3:37 (19)
24:36 (15)
34 (20)
24:36  Siina Lampinen
16   Selina Arola
Paimion Rasti
2:22 (20)
3:39 (18)
1:17 (15)
8:34 (16)
4:55 (16)
14:49 (15)
6:15 (18)
20:54 (18)
6:05 (22)
24:12 (16)
3:18 (17)
24:41 (16)
29 (4)
24:41  Selina Arola
17   Helmi Karkiainen
Keuruun Kisailijat
1:42 (1)
2:46 (2)
1:04 (6)
7:01 (6)
4:15 (9)
16:56 (20)
9:55 (25)
21:32 (19)
4:36 (12)
24:15 (17)
2:43 (6)
24:44 (17)
29 (4)
24:44  Helmi Karkiainen
18   Hulda Mustajoki
Tampereen Pyrintö
2:28 (22)
4:03 (20)
1:35 (20)
10:00 (19)
5:57 (19)
16:19 (18)
6:19 (19)
20:43 (17)
4:24 (8)
25:11 (18)
4:28 (22)
25:42 (18)
31 (14)
25:42  Hulda Mustajoki
19   Emma Jussila
Tampereen Pyrintö
2:20 (18)
3:28 (17)
1:08 (9)
7:38 (11)
4:10 (8)
13:27 (11)
5:49 (15)
20:03 (14)
6:36 (24)
26:18 (19)
6:15 (27)
26:52 (19)
34 (20)
26:52  Emma Jussila
20   Reetta Nieminen
Valkeakosken Haka
2:13 (15)
3:24 (16)
1:11 (12)
14:29 (26)
11:05 (26)
19:48 (21)
5:19 (12)
23:52 (21)
4:04 (4)
26:48 (20)
2:56 (14)
27:22 (20)
34 (20)
27:22  Reetta Nieminen
21   Ulrika Rautio
Espoon Suunta
2:51 (25)
4:58 (25)
2:07 (26)
10:43 (21)
5:45 (17)
16:20 (19)
5:37 (14)
22:00 (20)
5:40 (19)
27:19 (21)
5:19 (26)
27:53 (21)
34 (20)
27:53  Ulrika Rautio
22   Ida Lindgren
IF Femman
2:56 (26)
4:55 (24)
1:59 (24)
11:56 (22)
7:01 (22)
20:48 (22)
8:52 (24)
26:25 (22)
5:37 (17)
29:13 (22)
2:48 (9)
29:52 (22)
39 (27)
29:52  Ida Lindgren
23   Pihla Lampinen
Tampereen Pyrintö
1:59 (10)
3:18 (13)
1:19 (17)
7:50 (13)
4:32 (13)
21:23 (23)
13:33 (27)
27:38 (24)
6:15 (23)
31:03 (23)
3:25 (18)
31:37 (23)
34 (20)
31:37  Pihla Lampinen
24   Anni Rintanen
Tampereen Pyrintö
2:44 (23)
5:02 (26)
2:18 (27)
14:00 (25)
8:58 (25)
22:47 (25)
8:47 (23)
27:29 (23)
4:42 (13)
32:30 (24)
5:01 (24)
32:59 (24)
29 (4)
32:59  Anni Rintanen
25   Venla Haanpää
Tampereen Pyrintö
2:25 (21)
4:14 (22)
1:49 (22)
15:53 (27)
11:39 (27)
24:02 (26)
8:09 (21)
30:59 (25)
6:57 (25)
35:05 (25)
4:06 (20)
35:34 (25)
29 (4)
35:34  Venla Haanpää
26   Tilde Lindell
IF Brahe
3:26 (27)
5:32 (27)
2:06 (25)
13:44 (24)
8:12 (23)
25:44 (27)
12:00 (26)
36:52 (26)
11:08 (26)
42:04 (26)
5:12 (25)
42:37 (26)
33 (17)
42:37  Tilde Lindell
27   Liisa Laakso
Kalvolan Keihäs
2:50 (24)
4:48 (23)
1:58 (23)
13:32 (23)
8:44 (24)
22:04 (24)
8:32 (22)
40:56 (27)
18:52 (27)
45:30 (27)
4:34 (23)
46:04 (27)
34 (20)
46:04  Liisa Laakso
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English