Lähtöaika | 1,1 km |
2,0 km |
3,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leo Matinheikki | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 7:11 (1) | |||||
Touko Seppä | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 7:30 (2) | |||||
Topias Arola | Paimion Rasti | 12:00:00 | 7:41 (3) | |||||
Kalle Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 7:43 (4) | |||||
Samuli Peltola | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 7:44 (5) | |||||
Aaro Ojala | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 7:48 (6) | |||||
Lauri Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 7:49 (7) | |||||
Daniil Fomin | Russia | 12:00:00 | 7:57 (8) | |||||
Timi Niemensivu | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 7:59 (9) | |||||
Paavo Heinonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 8:00 (10) | |||||
Dmitry Stepanov | Russia | 12:00:00 | 8:02 (11) | |||||
Zoltán Bujdosó | Hungary | 12:00:00 | 8:03 (12) | |||||
Ilmari Aho | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 8:03 (12) | |||||
Juho Nieminen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 8:05 (14) | |||||
Isak Jonsson | Norway | 12:00:00 | 8:12 (15) | |||||
Olli Mustajoki | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 8:17 (16) | |||||
Topias Uusitalo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 8:19 (17) | |||||
Valtteri Kankainen | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 8:20 (18) | |||||
Matias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 8:25 (19) | |||||
Vilhelm Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 8:28 (20) | |||||
Alex Virtala | Pargas IF | 12:00:00 | 8:28 (20) | |||||
David Bunn | Great Britain | 12:00:00 | 8:29 (22) | |||||
Atte Ikola | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 8:30 (23) | |||||
Jari Suter | Switzerland | 12:00:00 | 8:31 (24) | |||||
Olli Koivumäki | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 8:31 (24) | |||||
Akseli Konttila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 8:32 (26) | |||||
Juho Koivisto | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 8:32 (26) | |||||
Mikko Määttälä | Espoon Suunta | 12:00:00 | 8:36 (28) | |||||
Tom Le Cam | France | 12:00:00 | 8:37 (29) | |||||
Tristan Miller | Australia | 12:00:00 | 8:38 (30) | |||||
Simon Hamel | Switzerland | 12:00:00 | 8:38 (30) | |||||
Jasper Alajoutsi | Koovee | 12:00:00 | 8:38 (30) | |||||
Vili Olkkonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 8:40 (33) | |||||
Wille Laitamäki | MS Parma | 12:00:00 | 8:40 (33) | |||||
Jonny Donner | OK77 | 12:00:00 | 8:45 (35) | |||||
Kristian Boström | Lynx | 12:00:00 | 8:50 (36) | |||||
Oskari Lepistö | MS Parma | 12:00:00 | 8:51 (37) | |||||
Sami Raitola | Espoon Suunta | 12:00:00 | 8:51 (37) | |||||
Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 8:52 (39) | |||||
Eetu Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 8:53 (40) | |||||
Klaus Haanpää | Paimion Rasti | 12:00:00 | 8:54 (41) | |||||
Lauri Naskali | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 8:56 (42) | |||||
Emil Piippo | Kangasala SK | 12:00:00 | 8:58 (43) | |||||
Matias Maronen | Lynx | 12:00:00 | 9:00 (44) | |||||
Ilari Haltia | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 9:04 (45) | |||||
Severi Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 9:05 (46) | |||||
Lauri Puupponen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 9:13 (47) | |||||
Emil Laaksonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 9:14 (48) | |||||
Lorinc Pályi | Hungary | 12:00:00 | 9:23 (49) | |||||
Jensen Key | Australia | 12:00:00 | 9:25 (50) | |||||
Niilo Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 9:26 (51) | |||||
Mikhail Beliakov | Russia | 12:00:00 | 9:37 (52) | |||||
Vertti Laitinen | Koovee | 12:00:00 | 9:45 (53) | |||||
Akseli Julkunen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 9:47 (54) | |||||
Eeli Kontola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 9:54 (55) | |||||
Robin Udell | Solf IK | 12:00:00 | 9:54 (55) | |||||
Antti Sorsa | Espoon Suunta | 12:00:00 | 9:56 (57) | |||||
Miro Talvitie | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 9:57 (58) | |||||
Juho Kangas | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 9:58 (59) | |||||
Eemeli Kumara | Laihian Luja | 12:00:00 | 10:03 (60) | |||||
Eemil Koskinen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 10:13 (61) | |||||
Benjamin Heikka | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 10:20 (62) | |||||
Elias Tikkanen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 10:32 (63) | |||||
Aapo Pasanen | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 10:35 (64) | |||||
Ville Pitkänen | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 10:35 (64) | |||||
Eeka Husu | SK Vuoksi | 12:00:00 | 11:30 (66) | |||||
Tommi Valkolehto | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 11:49 (67) | |||||
Tommi Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 11:50 (68) | |||||
Oula Pelkonen | Rastivarsat | 12:00:00 | 12:08 (69) | |||||
Benjamin Saarela | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 12:15 (70) | |||||
Luan Swart | South Africa | 12:00:00 | 13:14 (71) |