Fin5 suunnistusviikko 2017

D65 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Maali
1,7 km
 
1.   Hilkka Lankia Tampereen Pyrintö    15:31:00      11:04  
2.   Eeva-Liisa Korkeakangas Rasti-Jussit    16:29:00      12:00  
3.   Arja Nurminen Valkeakosken Haka    16:09:00      12:16  
4.   Gia Alexandersson Pargas IF    15:01:00      12:20  
5.   Egle Krasuckiene Lithuania    17:03:00      12:34  
6.   Anne Stoor Kokkolan Suunnistajat    16:25:00      12:59  
7.   Marja-Liisa Salonen Hauhon Sisu    14:59:00      13:03  
8.   Eija Tikka Raja-Karjalan Suunnistajat    14:19:00      13:25  
9.   Tarja Andelin Lahden Taimi    15:09:00      13:30  
10.   Irina Stepanova Russia    14:41:00      13:46  
11.   Beatrice Malmsten Lynx    15:27:00      13:50  
12.   Ruta Kukka Latvia    15:59:00      13:51  
13.   Arja Pulkkinen Joutsenon Kullervo    14:53:00      14:15  
13.   Ritva Mononen Hämeenlinnan Suunnistajat    15:07:00      14:15  
15.   Marlene Nylund IK Falken    16:43:00      15:02  
16.   Leena Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:49:00      15:07  
16.   Rudite Sterna Latvia    15:05:00      15:07  
18.   Pirjo Viitala Turun Metsänkävijät    16:11:00      16:12  
19.   Kaija Venäläinen Valkeakosken Haka    15:29:00      16:40  
20.   Hellevi Laitinen Espoon Akilles    16:19:00      16:43  
21.   Paula Kämäräinen Hiidenkiertäjät    16:17:00      17:10  
22.   Sisko Malkki Savon Suunta    16:33:00      17:40  
23.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    14:17:00      17:41  
24.   Jacqueline Halaba Switzerland    15:25:00      17:55  
25.   Alina Kazantseva Russia    16:45:00      18:25  
26.   Ritva Liitola RastiPiikkiö    14:47:00      19:31  
27.   Kaija Laine Kauhajoen Karhu    15:11:00      19:52  
28.   Pauliina Tienari Kyrös-Rasti    16:59:00      20:35  
29.   Sirpa Lakanen Muuramen Rasti    15:43:00      20:42  
30.   Eila Mäntytörmä Hämeenlinnan Tarmo    16:49:00      21:19  
31.   Kaija Lähdekorpi IF Femman    15:37:00      22:05  
32.   Ursula Wyss Switzerland    16:21:00      22:15  
33.   Tuula Hautala Oulun NMKY:n Urheilijat    16:35:00      26:46  
34.   Tuula Kujanpää Alajärven Ankkurit    16:07:00      27:07  
35.   Tuulikki Asmundela Suunta Jyväskylä    15:15:00      30:41  
36.   Ulla Kurvinen Hiidenkiertäjät    16:51:00      31:44  
37.   Sirkka Kumpulainen XYZ    16:15:00      36:34  
   Marja Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    14:35:00      ei läht.  
   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    14:43:00      ei läht.  
   Ritva Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot    16:37:00      hylätty  
   Paula Korpinen Rasti-Lukko    16:55:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English