Fin5 suunnistusviikko 2017

D14A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Väliaika
2,5 km
Väliaika
2,7 km
Maali
3,1 km
 
1.   Fanny Kukonlehto Kangasala SK    14:58:00   22:14 (1)        22:34  
2.   Suvi Heikkilä Lynx    14:34:00   24:05 (2)        24:22  
3.   Alina Niggli France    15:08:00   25:09 (3)        25:26  
4.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    14:22:00   25:42 (4)        26:03  
5.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    15:44:00   26:19 (5)        26:36  
6.   Ansa-Lotta Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    13:42:00   26:35 (6)        26:52  
7.   Maiju Lehtonen Lahden Suunnistajat-37    15:40:00   27:00 (7)        27:22  
8.   Lilla Zempléni Hungary    13:48:00   27:15 (8)        27:38  
9.   Jenny Ojala Koovee    14:10:00   27:35 (9)        27:53  
10.   Minja Nietula Helsingin Suunnistajat    13:58:00   27:38 (10)        27:54  
11.   Katri Kontio Kangasala SK    14:32:00   27:41 (11)        28:02  
12.   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö    14:04:00   27:49 (13)        28:08  
12.   Emmi Hietala Lapuan Virkiä    14:20:00   27:47 (12)        28:08  
14.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti    14:46:00   28:01 (14)        28:19  
15.   Rita Simola Koovee    14:16:00   28:40 (15)        28:56  
16.   Ekaterina Ulyanova Russia    14:06:00   28:40 (15)        29:01  
17.   Pihla Häkkinen Tampereen Pyrintö    14:54:00   28:43 (17)        29:02  
18.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    13:08:00   30:02 (18)        30:19  
19.   Mia-Emilia Tikkanen Kajaanin Suunnistajat    15:14:00   30:23 (19)        30:43  
20.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    13:14:00   30:43 (20)        31:03  
21.   Julia Suopajärvi Vakka-Rasti    14:30:00   31:25 (23)        31:41  
22.   Siiri Rasimus Suunta Jyväskylä    13:54:00   31:21 (22)        31:44  
23.   Netta Leppänen Kalvolan Keihäs    14:28:00   31:20 (21)        31:47  
24.   Venla Viippola Oulun Tarmo    15:12:00   31:33 (24)        31:50  
25.   Henrika Vallema Vehkalahden Veikot    15:46:00   31:38 (25)        31:56  
26.   Saana Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:00:00   31:48 (26)        32:07  
27.   Iida Saraniemi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:46:00   32:01 (27)        32:22  
28.   Eerika Riutto Hollolan Urheilijat -46    14:52:00   32:16 (28)        32:34  
29.   Anna Korpi Länsi-Rajan Rasti    15:00:00   33:02 (29)        33:19  
30.   Maija Goman Vesaisen Pojat    14:26:00   33:14 (30)        33:32  
31.   Olga Tomashava Belarus    14:14:00   33:59 (31)        34:18  
32.   Ida Kontkanen Kangasala SK    14:48:00   34:34 (32)        34:53  
33.   Emma-Leena Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:18:00   34:39 (33)        34:59  
34.   Emilia Melender Rasti-Jussit    13:24:00   34:42 (34)        35:01  
35.   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta    14:36:00   35:07 (35)        35:30  
36.   Sara Laurén Pargas IF    13:16:00   35:19 (36)        35:37  
37.   Heidi Haapasalo SK Pohjantähti    14:50:00   35:21 (37)        35:38  
38.   Henna Rantala Turun Suunnistajat    14:12:00   36:19 (38)        36:42  
39.   Oili Holopainen Suunta 2000    13:44:00   36:44 (39)        37:02  
40.   Vilja Viinikainen Espoon Suunta    15:42:00   37:18 (40)        37:39  
41.   Mette Soini Kymin Suunnistajat    13:26:00   37:46 (41)        38:04  
42.   Arina Ivanova Russia    14:02:00   37:53 (42)        38:18  
43.   Boglárka Czakó Hungary    13:06:00   38:46 (43)        39:07  
44.   Cecilia Hector Sweden    14:44:00   39:04 (44)        39:26  
45.   Aada Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    15:34:00   39:12 (45)        39:35  
46.   Suvi Tuhkanen Ulvilan Ura    14:08:00   39:20 (46)        39:43  
47.   Henrika Brink Pargas IF    13:34:00   39:27 (47)        39:44  
48.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot    15:18:00   39:29 (48)        39:54  
49.   Anna Dikushnikova Russia    14:42:00   40:12 (49)        40:40  
50.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat    13:50:00   41:57 (50)        42:21  
51.   Venla Rannila Vetelin Urheilijat    13:04:00   43:17 (51)        43:35  
51.   Liina Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    15:04:00   43:17 (51)        43:35  
53.   Saima Lehtinen Kyrös-Rasti    14:38:00   43:50 (53)        44:09  
54.   Anni Taulavuori Alatornion Pirkat    14:24:00   53:04 (54)        53:23  
55.   Ada Kero OK77    13:36:00   55:00 (55)        55:18  
56.   Laura Nielsen Denmark    15:24:00   1:01:22 (56)        1:01:43  
57.   Tuuli Tolkkinen Sotkamon Jymy    13:12:00   1:06:00 (57)        1:06:20  
   Kristiina Martikainen OK Trian    13:10:00            keskeytti  
   Ilona Ruohola MS Parma    13:40:00            ei läht.  
   Iina Koskela Vetelin Urheilijat    13:56:00            ei läht.  
   Mette Palokangas Alatornion Pirkat    14:56:00            hylätty  
   Veera Korpi Pohjankyrön Rasti    15:52:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English