Fin5 suunnistusviikko 2017

D13-14B 2. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-Maali Tulos  
1   Karina Sulima
Russia
1:28 (2)
3:36 (2)
2:08 (4)
6:55 (2)
3:19 (11)
8:02 (1)
1:07 (1)
11:35 (1)
3:33 (2)
13:20 (1)
1:45 (2)
15:43 (1)
2:23 (1)
17:54 (1)
2:11 (3)
18:11 (1)
17 (3)
18:09 (1)
-
18:09  Karina Sulima
2   Maija Ranta-Puska
Espoon Akilles
1:51 (4)
3:28 (1)
1:37 (1)
6:35 (1)
3:07 (10)
8:58 (2)
2:23 (6)
13:30 (2)
4:32 (7)
15:50 (2)
2:20 (5)
19:55 (2)
4:05 (6)
22:39 (2)
2:44 (8)
22:59 (2)
20 (14)
22:57 (2)
-
22:57  Maija Ranta-Puska
3   Mona Ingrisani
Switzerland
3:00 (6)
5:38 (3)
2:38 (5)
7:26 (3)
1:48 (6)
10:34 (3)
3:08 (9)
14:36 (3)
4:02 (4)
16:31 (3)
1:55 (3)
20:51 (3)
4:20 (7)
23:09 (3)
2:18 (5)
23:25 (3)
16 (1)
23:23 (3)
-
23:23  Mona Ingrisani
4   Wilma Wickholm
OK Trian
4:44 (10)
6:30 (4)
1:46 (3)
8:17 (4)
1:47 (5)
10:35 (4)
2:18 (5)
16:13 (4)
5:38 (11)
19:49 (4)
3:36 (10)
22:41 (4)
2:52 (3)
24:54 (4)
2:13 (4)
25:11 (4)
17 (3)
25:08 (4)
-
25:08  Wilma Wickholm
5   Iida Lehtonen
SK Uusi
8:41 (13)
10:21 (8)
1:40 (2)
12:03 (6)
1:42 (3)
15:08 (6)
3:05 (8)
19:37 (6)
4:29 (6)
22:11 (6)
2:34 (6)
25:24 (5)
3:13 (5)
28:40 (5)
3:16 (11)
28:58 (5)
18 (8)
28:55 (5)
-
28:55  Iida Lehtonen
6   Sanni Hartman
Suunta Jyväskylä
3:08 (7)
7:58 (5)
4:50 (6)
15:50 (10)
7:52 (13)
18:30 (8)
2:40 (7)
22:47 (7)
4:17 (5)
24:44 (7)
1:57 (4)
27:20 (6)
2:36 (2)
30:44 (6)
3:24 (12)
31:02 (6)
18 (8)
31:01 (6)
-
31:01  Sanni Hartman
7   Saima Loukkalahti
Hiidenkiertäjät
2:28 (5)
8:57 (6)
6:29 (8)
10:39 (5)
1:42 (3)
12:23 (5)
1:44 (3)
17:08 (5)
4:45 (9)
21:49 (5)
4:41 (12)
29:09 (7)
7:20 (11)
32:00 (7)
2:51 (9)
32:17 (7)
17 (3)
32:15 (7)
-
32:15  Saima Loukkalahti
8   Netta Peltoniemi
IF Brahe
1:44 (3)
9:43 (7)
7:59 (10)
14:59 (9)
5:16 (12)
18:12 (7)
3:13 (10)
23:53 (8)
5:41 (12)
27:27 (8)
3:34 (9)
32:56 (8)
5:29 (8)
35:29 (8)
2:33 (6)
35:48 (8)
19 (10)
35:45 (8)
-
35:45  Netta Peltoniemi
9   Annika Aarrejoki
Suunta Jyväskylä
3:50 (9)
12:53 (10)
9:03 (11)
13:52 (8)
59 (1)
23:27 (10)
9:35 (13)
27:21 (9)
3:54 (3)
36:20 (11)
8:59 (14)
39:14 (10)
2:54 (4)
41:19 (9)
2:05 (2)
41:36 (9)
17 (3)
41:34 (9)
-
41:34  Annika Aarrejoki
10   Sara Sorri
Suunta Jyväskylä
1:25 (1)
22:06 (12)
20:41 (13)
24:57 (11)
2:51 (9)
26:39 (11)
1:42 (2)
30:04 (11)
3:25 (1)
31:33 (9)
1:29 (1)
39:47 (11)
8:14 (13)
41:41 (10)
1:54 (1)
41:58 (10)
17 (3)
41:56 (10)
-
41:56  Sara Sorri
11   Maija Luurila
Helsingin Suunnistajat
3:31 (8)
11:01 (9)
7:30 (9)
13:47 (7)
2:46 (8)
19:44 (9)
5:57 (12)
27:41 (10)
7:57 (13)
32:08 (10)
4:27 (11)
38:01 (9)
5:53 (9)
41:44 (11)
3:43 (14)
42:03 (11)
19 (10)
42:01 (11)
-
42:01  Maija Luurila
12   Maija Aalto
MS Parma
18:36 (14)
25:00 (13)
6:24 (7)
26:36 (12)
1:36 (2)
28:27 (12)
1:51 (4)
33:10 (12)
4:43 (8)
37:51 (12)
4:41 (12)
45:11 (12)
7:20 (11)
48:07 (12)
2:56 (10)
48:26 (12)
19 (10)
48:25 (12)
-
48:25  Maija Aalto
13   Helmi Liinamaa
SK Pohjantähti
6:14 (11)
29:15 (14)
23:01 (14)
31:39 (14)
2:24 (7)
35:43 (13)
4:04 (11)
43:47 (13)
8:04 (14)
46:34 (13)
2:47 (7)
55:12 (13)
8:38 (14)
58:42 (13)
3:30 (13)
58:58 (13)
16 (1)
58:55 (13)
-
58:55  Helmi Liinamaa
14   Senni Limingoja
Oulunsalon Vasama
6:58 (12)
20:48 (11)
13:50 (12)
28:53 (13)
8:05 (14)
43:33 (14)
14:40 (14)
49:04 (14)
5:31 (10)
52:37 (14)
3:33 (8)
58:43 (14)
6:06 (10)
1:01:19 (14)
2:36 (7)
1:01:38 (14)
19 (10)
1:01:35 (14)
-
1:01:35  Senni Limingoja
   Maija Varmavuo
Rajamäen Rykmentti
3:06
-
-
24:52
-
32:11
7:19
40:05
7:54
43:05
3:00
49:25
6:20
52:58
3:33
53:13
15
53:12
-
hylätty  Maija Varmavuo
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English