Fin5 suunnistusviikko 2017

D12TR 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,8 km
Maali
1,9 km
 
1.   Ida Lindgren IF Femman    9:49:00   17:16 (1)  17:39  
1.   Jenni Leppänen Lahden Suunnistajat-37    9:55:00   17:18 (2)  17:39  
3.   Ella Ryynänen Pihkaniskat    10:05:00   17:31 (3)  17:53  
4.   Lotta Nivukoski Lapuan Virkiä    10:37:00   17:54 (4)  18:14  
5.   Sonia Rampado Italy    10:15:00   18:10 (5)  18:35  
6.   Elli Kyläkoski Turun Suunnistajat    9:27:00   18:41 (6)  19:03  
7.   Inka Mäenpää Ounasvaaran Hiihtoseura    10:35:00   19:34 (7)  19:55  
8.   Hilma Häkkinen Vihtavuoren Pamaus    10:19:00   20:00 (8)  20:20  
9.   Laura Perttu Laihian Luja    10:07:00   20:20 (9)  20:40  
10.   Nea Hietanen Kokkolan Suunnistajat    10:27:00   20:29 (10)  20:49  
11.   Aura Ojala Ulvilan Ura    9:45:00   21:04 (11)  21:25  
12.   Alisa Emaldynova Angelniemen Ankkuri    10:17:00   21:24 (12)  21:43  
13.   Patricia Biskop Kokkolan Suunnistajat    9:37:00   21:33 (13)  21:57  
14.   Aino Hellsten Salon Vilpas    10:25:00   22:11 (14)  22:33  
15.   Lauriina Soikkeli Espoon Suunta    9:29:00   23:36 (15)  23:56  
16.   Matleena Goman Vesaisen Pojat    10:43:00   24:30 (16)  24:51  
17.   Pihla Myllykoski Tampereen Pyrintö    9:47:00   24:48 (17)  25:08  
18.   Emmi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura    10:11:00   24:49 (18)  25:10  
19.   Sofia Shvarob Russia    9:41:00   25:03 (19)  25:27  
20.   Oona Saarimäki Rastiketut    10:45:00   25:38 (20)  25:59  
21.   Venla Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    9:43:00   25:52 (21)  26:15  
22.   Emilia Kiintola Kouvolan Suunnistajat    9:53:00   26:08 (22)  26:31  
23.   Uliana Kuznetsova Russia    10:41:00   26:19 (23)  26:38  
24.   Irinja Mäntylä Rasti-Nokia    10:03:00   26:43 (24)  27:04  
25.   Maire Kylmälä Siilin Rasti    10:13:00   27:50 (25)  28:12  
26.   Polina Kurilova Russia    10:33:00   28:19 (26)  28:41  
27.   Tuulia Perttu Laihian Luja    9:35:00   28:47 (27)  29:16  
28.   Sveta Guseva Russia    9:59:00   30:59 (28)  31:20  
29.   Pihla Maasilta Rastivarsat    9:33:00   31:16 (29)  31:40  
30.   Seraphina Vehkamäki Pihkaniskat    10:39:00   34:33 (30)  34:57  
31.   Kaisla Häkkinen Tampereen Pyrintö    10:29:00   34:59 (31)  35:24  
32.   Veera Ala-Jaskara Kyrös-Rasti    10:47:00   37:24 (32)  37:51  
33.   Marta Konanova Russia    10:23:00   44:26 (33)  44:54  
34.   Veera Peltoniemi IF Brahe    9:39:00   48:46 (34)  49:10  
35.   Helmi Korhonen SK Vuoksi    10:21:00   55:55 (35)  56:26  
   Pihla Kriktilä Vehkalahden Veikot    10:01:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English