Fin5 suunnistusviikko 2017

D12TR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,9 km
Maali
2,4 km
 
1.   Jenni Leppänen Lahden Suunnistajat-37    9:03:00   18:26 (1)  18:46  
2.   Ella Ryynänen Pihkaniskat    11:33:00   19:25 (2)  19:47  
3.   Aura Ojala Ulvilan Ura    11:43:00   19:43 (3)  20:04  
4.   Elli Kyläkoski Turun Suunnistajat    11:31:00   19:50 (4)  20:12  
5.   Alisa Emaldynova Angelniemen Ankkuri    11:19:00   20:04 (5)  20:23  
6.   Inka Mäenpää Ounasvaaran Hiihtoseura    11:27:00   20:07 (6)  20:30  
7.   Ida Lindgren IF Femman    11:17:00   20:15 (7)  20:38  
8.   Aino Hellsten Salon Vilpas    10:53:00   20:25 (8)  20:51  
9.   Lauriina Soikkeli Espoon Suunta    9:47:00   21:35 (9)  21:56  
10.   Laura Perttu Laihian Luja    11:21:00   22:40 (10)  23:00  
11.   Polina Kurilova Russia    11:39:00   22:46 (11)  23:06  
12.   Nea Hietanen Kokkolan Suunnistajat    9:27:00   23:21 (12)  23:41  
13.   Lotta Nivukoski Lapuan Virkiä    11:29:00   23:25 (13)  23:44  
14.   Emilia Kiintola Kouvolan Suunnistajat    9:55:00   23:26 (14)  23:49  
15.   Patricia Biskop Kokkolan Suunnistajat    9:37:00   23:32 (15)  23:55  
16.   Hilma Häkkinen Vihtavuoren Pamaus    11:07:00   24:40 (16)  25:00  
17.   Venla Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:35:00   24:41 (17)  25:05  
18.   Kaisla Häkkinen Tampereen Pyrintö    11:03:00   24:45 (18)  25:07  
19.   Sanni Hänninen Tampereen Pyrintö    11:41:00   25:00 (19)  25:24  
20.   Sonia Rampado Italy    9:59:00   25:30 (20)  25:56  
21.   Uliana Kuznetsova Russia    11:11:00   26:02 (21)  26:29  
22.   Oona Saarimäki Rastiketut    10:15:00   26:49 (22)  27:10  
23.   Emmi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:13:00   27:22 (23)  27:41  
24.   Sveta Guseva Russia    9:23:00   27:37 (24)  28:07  
25.   Pihla Kriktilä Vehkalahden Veikot    10:41:00   30:31 (25)  30:54  
26.   Matleena Goman Vesaisen Pojat    9:41:00   30:41 (26)  31:01  
27.   Tuulia Perttu Laihian Luja    11:05:00   33:04 (27)  33:33  
28.   Irinja Mäntylä Rasti-Nokia    9:01:00   33:35 (29)  33:57  
29.   Sofia Shvarob Russia    9:17:00   33:34 (28)  33:59  
30.   Seraphina Vehkamäki Pihkaniskat    11:25:00   34:11 (30)  34:35  
31.   Marta Konanova Russia    11:01:00   34:34 (31)  35:00  
32.   Pihla Myllykoski Tampereen Pyrintö    11:37:00   35:58 (32)  36:19  
33.   Veera Peltoniemi IF Brahe    11:09:00   36:05 (33)  36:29  
34.   Pihla Maasilta Rastivarsat    10:57:00   40:41 (34)  41:02  
35.   Veera Ala-Jaskara Kyrös-Rasti    11:15:00   50:15 (35)  50:38  
36.   Helmi Korhonen SK Vuoksi    10:59:00   1:05:38 (36)  1:06:15  
   Maire Kylmälä Siilin Rasti    11:45:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English