Fin5 suunnistusviikko 2017

D12TR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,3 km
Maali
1,7 km
 
1.   Ella Ryynänen Pihkaniskat    17:00:00      11:02  
2.   Jenni Leppänen Lahden Suunnistajat-37    16:54:00      11:40  
3.   Elli Kyläkoski Turun Suunnistajat    16:26:00      12:10  
4.   Ida Lindgren IF Femman    15:44:00      12:49  
5.   Lotta Nivukoski Lapuan Virkiä    15:04:00      13:29  
6.   Aino Hellsten Salon Vilpas    14:52:00      13:41  
7.   Inka Mäenpää Ounasvaaran Hiihtoseura    15:58:00      13:50  
8.   Polina Kurilova Russia    15:32:00      14:09  
9.   Venla Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    15:16:00      14:29  
10.   Aura Ojala Ulvilan Ura    16:00:00      15:27  
11.   Hilma Häkkinen Vihtavuoren Pamaus    14:44:00      16:02  
12.   Pihla Maasilta Rastivarsat    14:38:00      16:06  
13.   Pihla Myllykoski Tampereen Pyrintö    15:20:00      16:11  
14.   Patricia Biskop Kokkolan Suunnistajat    16:48:00      16:19  
15.   Sofia Shvarob Russia    16:50:00      16:40  
16.   Irinja Mäntylä Rasti-Nokia    16:08:00      16:58  
17.   Nea Hietanen Kokkolan Suunnistajat    17:08:00      17:08  
18.   Lauriina Soikkeli Espoon Suunta    16:56:00      17:31  
19.   Sveta Guseva Russia    16:40:00      17:33  
20.   Anni Leskelä Oulunsalon Vasama    15:30:00      17:36  
21.   Alisa Emaldynova Angelniemen Ankkuri    16:20:00      18:12  
22.   Emmi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura    15:56:00      18:16  
23.   Emilia Kiintola Kouvolan Suunnistajat    14:30:00      19:12  
24.   Veera Peltoniemi IF Brahe    16:14:00      19:18  
25.   Maire Kylmälä Siilin Rasti    16:24:00      19:31  
26.   Kaisla Häkkinen Tampereen Pyrintö    15:46:00      19:45  
27.   Emilia Korkonen Kuortaneen Kunto    14:20:00      21:58  
28.   Laura Perttu Laihian Luja    15:10:00      22:45  
29.   Tuulia Perttu Laihian Luja    15:08:00      24:18  
30.   Sonia Rampado Italy    17:02:00      25:12  
31.   Sara Pohtola Ylistaron Kilpa-Veljet    16:46:00      26:11  
32.   Veera Ala-Jaskara Kyrös-Rasti    16:42:00      26:25  
33.   Matleena Goman Vesaisen Pojat    14:16:00      26:27  
34.   Marta Konanova Russia    16:16:00      26:53  
35.   Seraphina Vehkamäki Pihkaniskat    16:32:00      29:14  
36.   Pihla Kriktilä Vehkalahden Veikot    16:06:00      31:17  
37.   Matilda Suokko Lapuan Virkiä    15:02:00      31:31  
38.   Helmi Korhonen SK Vuoksi    16:34:00      32:50  
39.   Oona Saarimäki Rastiketut    17:04:00      36:28  
40.   Siiri Leinonen Kajaanin Suunnistajat    16:04:00      44:32  
41.   Uliana Kuznetsova Russia    14:58:00      50:25  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English