Fin5 suunnistusviikko 2017

D12TR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Väliaika
1,4 km
Maali
2,5 km
 
1.   Jenni Leppänen Lahden Suunnistajat-37    15:37:00         12:06  
2.   Ella Ryynänen Pihkaniskat    14:35:00         14:28  
3.   Alisa Emaldynova Angelniemen Ankkuri    14:15:00         17:00  
4.   Elli Kyläkoski Turun Suunnistajat    14:03:00         17:05  
5.   Aura Ojala Ulvilan Ura    14:07:00         17:55  
6.   Lotta Nivukoski Lapuan Virkiä    14:19:00         19:06  
7.   Sania Niemelä Kyrös-Rasti    14:51:00         19:16  
8.   Emilia Kiintola Kouvolan Suunnistajat    14:09:00         19:25  
9.   Polina Kurilova Russia    13:41:00         19:48  
10.   Ida Lindgren IF Femman    13:29:00         19:58  
11.   Pihla Maasilta Rastivarsat    15:31:00         20:48  
12.   Inka Mäenpää Ounasvaaran Hiihtoseura    13:37:00         20:54  
13.   Sonia Rampado Italy    14:11:00         21:13  
14.   Nea Hietanen Kokkolan Suunnistajat    15:47:00         21:42  
15.   Laura Perttu Laihian Luja    13:15:00         22:01  
15.   Kaisla Häkkinen Tampereen Pyrintö    14:43:00         22:01  
17.   Matleena Goman Vesaisen Pojat    14:05:00         23:53  
18.   Venla Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:13:00         24:09  
19.   Patricia Biskop Kokkolan Suunnistajat    15:05:00         24:36  
20.   Hilma Häkkinen Vihtavuoren Pamaus    13:23:00         25:04  
21.   Viivi Mikkola Espoon Suunta    15:09:00         25:46  
22.   Irinja Mäntylä Rasti-Nokia    15:19:00         26:00  
23.   Lauriina Soikkeli Espoon Suunta    15:45:00         27:43  
24.   Sveta Guseva Russia    14:49:00         28:44  
25.   Pihla Myllykoski Tampereen Pyrintö    14:25:00         30:49  
26.   Anni Leskelä Oulunsalon Vasama    15:33:00         31:04  
27.   Aino Hellsten Salon Vilpas    13:59:00         31:35  
28.   Pihla Kriktilä Vehkalahden Veikot    15:25:00         31:54  
29.   Oona Saarimäki Rastiketut    13:01:00         32:11  
30.   Maire Kylmälä Siilin Rasti    14:47:00         33:23  
31.   Tuulia Perttu Laihian Luja    13:45:00         33:41  
32.   Veera Ala-Jaskara Kyrös-Rasti    14:17:00         35:55  
33.   Seraphina Vehkamäki Pihkaniskat    14:41:00         40:41  
34.   Veera Peltoniemi IF Brahe    13:27:00         42:15  
35.   Siiri Leinonen Kajaanin Suunnistajat    15:07:00         46:16  
36.   Matilda Suokko Lapuan Virkiä    14:01:00         47:50  
37.   Helmi Korhonen SK Vuoksi    15:43:00         1:08:15  
   Emmi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura    13:49:00         hylätty  
   Sofia Shvarob Russia    14:37:00         hylätty  
   Uliana Kuznetsova Russia    14:53:00         hylätty  
   Marta Konanova Russia    14:55:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English