Fin5 suunnistusviikko 2017

D12 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,8 km
Maali
2,9 km
 
1.   Justine Hamel Switzerland    10:30:00   24:32 (1)  24:51  
2.   Peppi Sikkilä Lapuan Virkiä    11:16:00   25:25 (2)  25:43  
3.   Silva Kemppi Espoon Suunta    11:26:00   25:39 (3)  25:58  
4.   Eevi Kulju Kalvolan Keihäs    9:44:00   26:36 (4)  26:59  
5.   Elli Punto Rasti-Nokia    10:54:00   26:59 (5)  27:19  
6.   Aino Kankaanpää Laihian Luja    10:52:00   27:40 (6)  28:02  
7.   Oona Kaikkonen Koovee    10:22:00   27:49 (7)  28:09  
8.   Anastasia Tonkovskaya Russia    9:52:00   28:06 (8)  28:27  
9.   Sissi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    10:32:00   28:17 (9)  28:37  
10.   Roosa Heikkinen Vehkalahden Veikot    10:10:00   29:18 (10)  29:38  
11.   Ada Aarnio Kangasala SK    11:10:00   29:20 (11)  29:40  
12.   Helmi Karkiainen Keuruun Kisailijat    11:22:00   29:36 (12)  29:56  
13.   Elisa Mänty Rajamäen Rykmentti    9:36:00   29:52 (13)  30:13  
14.   Sofia Klimochkina Russia    11:06:00   30:07 (14)  30:28  
15.   Reetta Nieminen Valkeakosken Haka    9:42:00   30:54 (15)  31:16  
16.   Ulya Kuprienko Russia    9:16:00   31:15 (16)  31:41  
17.   Saga Wickholm OK Trian    9:58:00   31:25 (17)  31:45  
18.   Meri Väistökoski Tampereen Pyrintö    9:14:00   31:27 (18)  31:48  
19.   Ronja Gröhn Hollolan Urheilijat -46    9:20:00   31:28 (19)  31:51  
20.   Heta Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot    9:32:00   32:00 (20)  32:20  
21.   Nea Luhtasaari Rasti-Jussit    11:00:00   32:30 (22)  32:50  
22.   Emma-Riikka Laamanen Tarpian Suunta    10:36:00   32:28 (21)  32:51  
23.   Kia Mbembela Lynx    9:30:00   32:54 (23)  33:14  
24.   Jana Jakob Switzerland    11:32:00   33:28 (24)  33:47  
25.   Venla Lehtonen Ulvilan Ura    10:14:00   34:51 (26)  35:09  
26.   Anastasiia Silakova Russia    10:46:00   34:49 (25)  35:11  
27.   Emmi Virtala Pargas IF    10:06:00   34:53 (27)  35:14  
28.   Amalia Linden Kouvolan Suunnistajat    11:08:00   34:56 (28)  35:18  
29.   Siina Lampinen Tampereen Pyrintö    10:48:00   35:07 (29)  35:29  
30.   Pihla Lampinen Tampereen Pyrintö    11:18:00   35:42 (30)  36:02  
31.   Nella Laine Kalvolan Keihäs    10:28:00   36:01 (31)  36:22  
32.   Kirsi Kontio Kangasala SK    9:34:00   36:27 (32)  36:48  
33.   Selina Arola Paimion Rasti    10:44:00   37:43 (33)  38:03  
34.   Heidi Salonen Koovee    9:22:00   37:43 (33)  38:04  
35.   Lotta Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo    9:54:00   37:44 (35)  38:05  
36.   Linnéa Davidsson Tampereen Pyrintö    11:28:00   37:47 (36)  38:07  
37.   Sanni Hoskari Rastiketut    10:04:00   38:04 (37)  38:26  
38.   Sara Jauhiainen Oriveden Ponnistus    10:18:00   38:44 (38)  39:03  
39.   Sara Leppänen Kalvolan Keihäs    9:10:00   39:28 (39)  39:52  
40.   Milla Key Australia    9:50:00   39:34 (40)  39:53  
41.   Annika Rantanen Koovee    11:34:00   39:40 (41)  39:59  
42.   Sini Hietala Lapuan Virkiä    10:02:00   40:03 (42)  40:23  
43.   Ella Hirvilammi Rasti 88    10:08:00   40:57 (43)  41:18  
43.   Elsa Hasu Suunta 2000    10:42:00   40:59 (44)  41:18  
45.   Vilma Hyvönen Kuopion Suunnistajat    9:28:00   41:38 (45)  42:00  
46.   Sinna Pitkänen Tampereen Pyrintö    9:46:00   41:50 (46)  42:09  
47.   Kerttu Siivonen Rasti-Lukko    10:50:00   42:29 (47)  42:49  
48.   Elsa Jalonen MS Parma    11:20:00   42:34 (48)  42:57  
49.   Olivia Karelo Espoon Suunta    10:20:00   42:41 (49)  43:10  
50.   Inkeri Karttila MS Parma    9:18:00   43:32 (50)  43:53  
51.   Maria Emets Russia    10:24:00   44:56 (51)  45:18  
52.   Johanna Naskali Kyrös-Rasti    10:58:00   45:25 (52)  45:47  
53.   Anni Rintanen Tampereen Pyrintö    9:40:00   45:57 (53)  46:17  
54.   Sania Niemelä Kyrös-Rasti    10:56:00   47:30 (54)  47:54  
55.   Venla Koivula Laihian Luja    9:38:00   47:38 (55)  47:59  
56.   Tina Mills-Hicks Great Britain    10:00:00   50:23 (56)  50:47  
57.   Matilda Myllymäki Kokkolan Suunnistajat    11:12:00   50:31 (57)  50:50  
58.   Linnea Ojala Kalvolan Keihäs    11:02:00   51:01 (58)  51:27  
59.   Milla Tupitsa Helsingin Suunnistajat    10:34:00   51:25 (59)  51:44  
60.   Jenna Hemminki Rasti-Jussit    9:56:00   51:34 (60)  51:59  
61.   Venla Haanpää Tampereen Pyrintö    11:36:00   52:49 (61)  53:11  
62.   Ekaterina Kamalova Russia    9:24:00   54:19 (62)  54:46  
62.   Senni Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat    9:26:00   54:27 (63)  54:46  
64.   Maija Kumara Laihian Luja    11:30:00   57:37 (64)  57:58  
65.   Sigrid Schmitt Gran Norway    11:24:00   58:32 (65)  58:58  
66.   Siiri Alakoski Tampereen Pyrintö    10:26:00   59:28 (66)  59:50  
67.   Anni Rokka Lounais-Hämeen Rasti    10:12:00   1:06:44 (67)  1:07:09  
   Saana Nikkinen Hiidenkiertäjät    10:38:00      hylätty  
   Hulda Mustajoki Tampereen Pyrintö    10:40:00      ei läht.  
   Ellie Mills-Hicks Great Britain    11:14:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English