Fin5 suunnistusviikko 2017

D10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Maali
2,1 km
 
1.   Saana Kajander OK Trian    10:39:00   15:06 (1)  15:25  
2.   Hetaliina Karkiainen Keuruun Kisailijat    9:42:00   15:13 (2)  15:33  
3.   Eevi Hasu Suunta 2000    10:07:00   16:47 (3)  17:08  
4.   Hanni Koski Koovee    9:55:00   16:49 (4)  17:12  
5.   Svetlana Taymanova Russia    9:51:00   17:21 (5)  17:45  
6.   Elli Taini Jämsän Retki-Veikot    10:23:00   19:16 (6)  19:38  
7.   Aleksandra Terekhova Russia    9:37:00   19:23 (7)  19:44  
8.   Ella Mähönen Tampereen Pyrintö    10:52:00   19:41 (8)  20:02  
9.   Isadora Vehkamäki Pihkaniskat    11:20:00   19:41 (8)  20:05  
10.   Reetta Yliaho Koovee    9:06:00   19:48 (10)  20:13  
11.   Lotta Packalén Lynx    9:39:00   21:48 (12)  22:12  
12.   Elsi Karjanlahti Rasti-Jussit    11:26:00   22:03 (13)  22:25  
13.   Aino Aarnio Kangasala SK    10:49:00   22:19 (14)  22:40  
14.   Selma Lindén Kouvolan Suunnistajat    9:47:00   22:57 (15)  23:18  
15.   Nelli Niinimäki SK Pohjantähti    11:41:00   23:03 (16)  23:29  
16.   Salla Häkkinen Vihtavuoren Pamaus    10:44:00   23:26 (17)  23:48  
17.   Lotta Huhtala Turun Suunnistajat    11:06:00   23:31 (18)  23:52  
18.   Olivia Lampinen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:15:00   24:10 (20)  24:31  
19.   Elsa Hämeen-Anttila Rasti-Nokia    9:20:00   24:44 (21)  25:08  
20.   Villö Farkas Helsingin Suunnistajat    11:39:00   25:03 (22)  25:27  
21.   Hanna Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    11:35:00   25:41 (23)  26:05  
22.   Aurora Lampinen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:11:00   25:47 (24)  26:11  
23.   Kiia Kuusikko Saloisten Reipas    9:57:00   26:19 (26)  26:41  
24.   Jenna Enroth Tarpian Suunta    9:56:00   26:16 (25)  26:43  
25.   Seela Järvenpää Tampereen Pyrintö    11:16:00   27:09 (27)  27:35  
26.   Nella Hietanen Kokkolan Suunnistajat    9:53:00   28:58 (28)  29:17  
27.   Sandra Mariani Koovee    9:49:00   29:24 (29)  29:45  
28.   Vilma Liuha Kangasala SK    11:07:00   30:43 (30)  31:12  
29.   Sofia Alhonen Lynx    9:23:00   31:41 (31)  32:01  
30.   Emma Enroth Tarpian Suunta    9:33:00   21:46 (11)  32:11  
31.   Jenna Sippu Inkeroisten Terho    10:12:00   32:09 (32)  32:36  
32.   Selma Kuoppala Tarpian Suunta    9:28:00   33:17 (33)  33:43  
33.   Peppilotta Isoaho Suunta Jyväskylä    11:22:00   33:24 (34)  33:54  
34.   Saana-Mari Ekström MS Parma    11:03:00   23:31 (18)  33:56  
35.   Terhi Koponen Kuopion Suunnistajat    9:43:00   39:10 (35)  39:44  
36.   Anna Kanaeva Russia    10:51:00   39:35 (36)  40:10  
37.   Aino Äikäs Karkki-Rasti    9:41:00   39:45 (37)  40:13  
   Juliet Jokinen Rasti-Nokia    9:29:00      ei läht.  
   Vilma Mustonen Kangasala SK    10:48:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English