Fin5 suunnistusviikko 2017

D10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,9 km
Maali
2,0 km
 
1.   Hetaliina Karkiainen Keuruun Kisailijat    11:16:00      14:56  
2.   Eevi Hasu Suunta 2000    11:09:00      15:26  
3.   Hanni Koski Koovee    11:40:00      15:28  
4.   Saana Kajander OK Trian    10:50:00      15:45  
5.   Reetta Yliaho Koovee    11:06:00      18:25  
6.   Ilona Mäkelä Koovee    11:38:00      18:56  
7.   Lotta Packalén Lynx    11:49:00      18:59  
8.   Aino Aarnio Kangasala SK    9:09:00      19:12  
9.   Elsi Karjanlahti Rasti-Jussit    10:13:00      19:16  
10.   Saana-Mari Ekström MS Parma    10:58:00      19:21  
11.   Aleksandra Terekhova Russia    10:35:00      19:30  
12.   Selma Lindén Kouvolan Suunnistajat    11:41:00      19:36  
13.   Svetlana Taymanova Russia    10:20:00      19:46  
14.   Elli Taini Jämsän Retki-Veikot    9:58:00      20:10  
15.   Ella Mähönen Tampereen Pyrintö    10:00:00      20:17  
16.   Kiia Kuusikko Saloisten Reipas    11:34:00      21:37  
17.   Olivia Lampinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:20:00      21:45  
18.   Salla Häkkinen Vihtavuoren Pamaus    10:12:00      21:51  
19.   Elsa Hämeen-Anttila Rasti-Nokia    10:53:00      22:50  
20.   Lotta Huhtala Turun Suunnistajat    9:50:00      23:05  
21.   Hanna Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    10:15:00      23:19  
22.   Aurora Lampinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:39:00      23:56  
23.   Jenna Sippu Inkeroisten Terho    11:03:00      24:52  
24.   Sandra Mariani Koovee    11:25:00      25:10  
25.   Peppilotta Isoaho Suunta Jyväskylä    10:45:00      25:33  
26.   Sofia Alhonen Lynx    11:05:00      25:35  
27.   Nelli Niinimäki SK Pohjantähti    9:53:00      25:58  
28.   Vilma Liuha Kangasala SK    9:47:00      26:09  
29.   Terhi Koponen Kuopion Suunnistajat    11:46:00      27:18  
30.   Selma Kuoppala Tarpian Suunta    10:28:00      29:35  
31.   Villö Farkas Helsingin Suunnistajat    10:47:00      30:06  
32.   Nella Hietanen Kokkolan Suunnistajat    10:18:00      31:53  
33.   Anna Kanaeva Russia    9:05:00      31:55  
34.   Isadora Vehkamäki Pihkaniskat    9:16:00      35:09  
35.   Vilma Mustonen Kangasala SK    9:51:00      35:22  
36.   Aino Äikäs Karkki-Rasti    10:44:00      37:50  
37.   Seela Järvenpää Tampereen Pyrintö    9:17:00      38:14  
   Venla Viinonen Rasti-Jussit    10:48:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English