Nuorten MM ja EM katsastus ja Avoin ÖID-sprintti Pietarsaaressa 6.5.2016

Katsastus H16

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Väliaika
2,8 km
Maali
3,3 km
 
1.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  19:33:00   4:59 (3)  11:03 (1)  13:15  
2.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  19:39:00   5:04 (5)  11:04 (2)  13:20  
3.   Lassi Kuva Rastivarsat  FIN  19:32:00   5:04 (5)  11:15 (6)  13:21  
4.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  19:35:00   4:55 (2)  11:13 (4)  13:25  
5.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  19:31:00   5:07 (7)  11:09 (3)  13:26  
5.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  19:37:00   4:53 (1)  11:16 (7)  13:26  
7.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  19:30:00   5:08 (8)  11:13 (4)  13:28  
8.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  19:26:00   5:03 (4)  11:26 (8)  13:43  
9.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  19:27:00   5:16 (12)  11:37 (9)  13:52  
10.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  19:42:00   5:35 (19)  11:53 (11)  14:04  
11.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  19:44:00   5:30 (17)  11:54 (12)  14:10  
12.   Juuso Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  19:36:00   5:19 (13)  11:45 (10)  14:12  
13.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  19:40:00   5:13 (10)  12:00 (15)  14:17  
14.   Arttu Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  19:24:00   5:22 (14)  11:55 (13)  14:18  
15.   Henrik Asklöf Lynx  FIN  19:28:00   5:11 (9)  11:58 (14)  14:19  
16.   Akseli Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  19:41:00   5:23 (15)  12:03 (16)  14:29  
17.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  19:09:00   5:15 (11)  12:04 (17)  14:30  
18.   Sakari Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  19:34:00   5:40 (21)  12:18 (18)  14:44  
19.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  19:29:00   5:43 (22)  12:31 (21)  14:56  
20.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  19:43:00   5:34 (18)  12:34 (22)  14:59  
21.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  19:06:00   5:29 (16)  12:26 (19)  15:02  
21.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  19:25:00   5:36 (20)  12:30 (20)  15:02  
23.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  19:21:00   5:47 (23)  12:34 (22)  15:08  
24.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  19:15:00   5:59 (27)  12:52 (25)  15:09  
24.   Ossi Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  19:19:00   5:55 (25)  12:49 (24)  15:09  
26.   Kimmo Kontio Kangasala SK  FIN  19:08:00   6:01 (28)  12:56 (26)  15:27  
27.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  19:10:00   6:18 (31)  13:23 (29)  15:43  
28.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  19:18:00   5:55 (25)  13:22 (27)  15:56  
29.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  19:14:00   5:51 (24)  13:22 (27)  15:57  
30.   Oscar Stenbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  19:12:00   6:20 (32)  13:31 (30)  15:59  
31.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  19:17:00   6:12 (29)  13:43 (31)  16:16  
32.   Hannes Kullman IK Falken  FIN  19:01:00   6:14 (30)  13:54 (32)  16:39  
33.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  19:11:00   6:53 (36)  14:07 (33)  16:46  
34.   Kristian Boström Lynx  FIN  19:04:00   6:46 (34)  14:34 (34)  17:05  
35.   Topi Kuusisto Laihian Luja  FIN  19:13:00   6:49 (35)  14:45 (36)  17:08  
36.   Lukas Enlund IF Femman  FIN  19:16:00   7:14 (37)  14:56 (37)  17:23  
37.   Robin Udell Solf IK  FIN  19:23:00   6:32 (33)  14:40 (35)  17:35  
38.   Lucas Liljekvist IF Brahe  FIN  19:07:00   7:35 (38)  19:10 (38)  22:38  
   Jarkko Rantoja Rastiketut  FIN  19:02:00         hylätty  
   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  19:03:00         hylätty  
   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  19:05:00         ei läht.  
   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  19:20:00         keskeytti  
   Benjamin Lamberg SK Uusi  FIN  19:22:00         hylätty  
   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä  FIN  19:38:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English