Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

H70

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,7 km
Maali
4,5 km
 
1.   Timo Peltola MS Parma  FIN  13:00:00   24:45 (1)  37:27  
2.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  12:58:00   27:09 (4)  39:23  
3.   Olli Lehtinen Turun Suunnistajat  FIN  11:14:00   27:05 (3)  39:37  
4.   Pentti Tammisaari Hirvensalon Heitto  FIN  12:54:00   27:01 (2)  40:06  
5.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  12:36:00   30:01 (6)  43:18  
6.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  12:00:00   30:05 (8)  43:29  
7.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  11:44:00   30:03 (7)  44:28  
8.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  12:08:00   30:21 (10)  44:52  
9.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  12:38:00   29:40 (5)  45:41  
10.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  12:52:00   32:56 (15)  45:59  
11.   Heikki Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:28:00   30:16 (9)  46:12  
12.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:04:00   33:06 (17)  47:10  
12.   Jorma Kemppi Navi  FIN  12:20:00   31:47 (12)  47:10  
14.   Arvo Jonkka Rastikarhut  FIN  11:30:00   32:52 (14)  47:36  
15.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  12:10:00   34:18 (21)  48:36  
16.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  11:52:00   32:44 (13)  48:52  
17.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:24:00   33:06 (17)  49:21  
18.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  12:50:00   33:18 (20)  50:10  
19.   Severi Halkosaari Nivalan Suunnistajat  FIN  13:04:00   34:38 (23)  50:31  
20.   Berndt Engström Pargas IF  FIN  12:56:00   31:37 (11)  50:58  
21.   Tuomo Peltola MS Parma  FIN  11:22:00   33:15 (19)  51:08  
22.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  12:48:00   37:37 (31)  51:12  
23.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:50:00   35:11 (25)  52:07  
24.   Simo Mannervesi Rasti-Lukko  FIN  13:12:00   35:22 (26)  52:27  
25.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  11:40:00   37:06 (28)  53:09  
26.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  11:34:00   34:51 (24)  53:48  
27.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:46:00   37:26 (30)  54:23  
28.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  12:24:00   35:35 (27)  54:33  
29.   Seppo Urhonen Turun Suunnistajat  FIN  11:46:00   38:54 (37)  54:35  
29.   Paavo Hovi RastiPiikkiö  FIN  12:30:00   38:32 (35)  54:35  
31.   Antti Rantasaari Piikkiön Kehitys  FIN  13:02:00      55:00  
32.   Kalle Virtanen Rasti-Lukko  FIN  11:56:00   37:16 (29)  55:18  
33.   Matti J Koski Närpes OK  FIN  13:08:00   32:57 (16)  55:49  
34.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:06:00   38:48 (36)  55:50  
35.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti  FIN  12:26:00   37:48 (32)  56:24  
36.   Paavo Ratia Kemiön Kiilat  FIN  11:36:00   38:29 (34)  56:36  
37.   Alf Krogell OK Trian  FIN  11:38:00   43:07 (41)  57:58  
38.   Torsten Smedslund OK77  FIN  13:18:00   34:32 (22)  58:31  
39.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  11:20:00   41:07 (39)  59:48  
40.   Stig Heerman Rasti-Lukko  FIN  12:32:00   43:37 (44)  1:01:54  
41.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat  FIN  11:10:00   39:49 (38)  1:01:58  
42.   Pekka Elomaa Espoon Suunta  FIN  11:54:00   44:40 (45)  1:03:44  
43.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:16:00   46:46 (49)  1:03:48  
44.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  12:14:00   38:10 (33)  1:03:55  
45.   Pertti S. Hartikainen Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:26:00   45:25 (46)  1:05:24  
46.   Arto Varonen Leppävaaran Sisu  FIN  11:42:00   47:28 (52)  1:05:32  
47.   Lars Sandgren Närpes OK  FIN  12:04:00   45:49 (48)  1:05:40  
48.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:44:00   47:57 (53)  1:06:31  
49.   Eero Kärkkäinen Espoon Suunta  FIN  12:42:00   45:28 (47)  1:07:43  
50.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:12:00   42:27 (40)  1:07:51  
51.   Pentti Bäckström Karkki-Rasti  FIN  11:18:00   48:27 (54)  1:08:03  
52.   Hans Ekholm Akilles OK  FIN  11:16:00   47:23 (51)  1:08:23  
53.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  12:40:00   46:50 (50)  1:11:55  
54.   Kari Mattila Epilän Esa  FIN  12:02:00   43:07 (41)  1:13:34  
55.   Jorma Eskola Maarian Mahti  FIN  11:00:00   43:30 (43)  1:17:00  
56.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:02:00   49:18 (55)  1:17:41  
57.   Toivo Punkero Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:10:00   59:08 (56)  1:18:08  
58.   Olli Nuotio Someron Esa  FIN  11:48:00   1:00:41 (57)  1:26:33  
59.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:32:00   1:07:25 (58)  1:28:09  
60.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  11:28:00   1:21:06 (59)  1:54:50  
61.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:06:00   1:30:12 (60)  2:00:41  
   Olavi Junttila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00      keskeytti  
   Matti Hartman Hiidenkiertäjät  FIN  11:58:00      ei läht.  
   Seppo Kettunen Rasti-Jyry  FIN  12:12:00      ei läht.  
   Timo Grönroos MS Parma  FIN  12:18:00      keskeytti  
   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  12:22:00      keskeytti  
   Juha Penttinen Mesikämmenet  FIN  12:34:00      ei läht.  
   Pentti Ratia Kemiön Kiilat  FIN  13:06:00      keskeytti  
   Tauno Hellsten Rasti 88  FIN  13:14:00      ei läht.  
   Timo Latvala Epilän Esa  FIN  13:16:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English