Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

H21E

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,7 km
Väliaika
4,9 km
Väliaika
5,5 km
Maali
6,6 km
 
1.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  14:20:00   16:39 (1)  30:04 (1)  33:35 (1)  36:06  
2.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  14:00:00   17:14 (5)  30:48 (2)  34:19 (2)  36:59  
3.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  14:16:00   17:11 (3)  30:52 (3)  34:34 (4)  37:09  
4.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  14:22:00   17:03 (2)  30:59 (4)  34:30 (3)  37:11  
5.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri  FIN  14:08:00   17:52 (9)  31:06 (5)  35:05 (6)  37:36  
5.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot  FIN  14:10:00   17:12 (4)  31:21 (7)  34:53 (5)  37:36  
7.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti  FIN  14:06:00   17:59 (10)  31:42 (9)  35:13 (7)  37:52  
8.   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:00:00   17:27 (6)  31:19 (6)  35:17 (9)  37:55  
9.   Jarkko Huovila Halden Skiklubb  FIN  14:12:00   17:44 (7)  31:36 (8)  35:15 (8)  37:57  
10.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  13:50:00   18:32 (19)  32:05 (10)  35:38 (10)  38:14  
11.   Tobias Henriksson OK Trian  FIN  14:02:00   18:23 (15)  32:11 (11)  35:45 (11)  38:20  
12.   Niklas Saramäki Lynx  FIN  12:50:00   18:16 (14)  32:18 (12)  36:23 (12)  39:08  
13.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:36:00   18:37 (20)  32:31 (13)  36:23 (12)  39:09  
14.   Andrei Hramov Hiisirasti  RUS  14:14:00   18:31 (18)  32:52 (16)  36:37 (15)  39:13  
15.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:56:00   18:41 (21)  32:38 (14)  36:31 (14)  39:16  
16.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:32:00   20:16 (44)  33:22 (23)  36:47 (17)  39:21  
17.   Mikko Huhtinen Paimion Rasti  FIN  13:18:00   18:23 (15)  33:00 (19)  36:51 (18)  39:35  
18.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:04:00   19:14 (27)  32:38 (14)  36:45 (16)  39:36  
19.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  13:24:00   19:43 (39)  33:27 (25)  37:10 (22)  39:43  
20.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  13:06:00   18:54 (22)  33:03 (20)  36:59 (19)  39:57  
21.   Yannick Michiels Turun Metsänkävijät  BEL  13:54:00   17:44 (7)  32:56 (18)  37:04 (20)  39:58  
22.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  13:46:00   19:03 (24)  33:21 (22)  37:09 (21)  39:59  
23.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  13:08:00   19:10 (25)  33:22 (23)  37:11 (23)  40:06  
24.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:14:00   19:33 (36)  35:03 (37)  37:41 (25)  40:14  
25.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  13:40:00   19:17 (28)  33:10 (21)  37:29 (24)  40:18  
26.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  13:58:00   18:24 (17)  34:19 (32)  37:54 (31)  40:27  
27.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  13:20:00   19:30 (34)  33:54 (29)  37:47 (30)  40:31  
28.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:38:00   18:10 (13)  32:55 (17)  37:46 (29)  40:32  
28.   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  13:36:00   18:05 (11)  33:55 (30)  37:42 (26)  40:32  
30.   Kenny Kivikas Koovee  EST  13:38:00   19:18 (31)  33:40 (27)  37:42 (26)  40:34  
31.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  12:48:00   19:26 (33)  33:48 (28)  37:45 (28)  40:46  
32.   Otto Simosas OK Trian  FIN  13:22:00   18:05 (11)  34:25 (33)  38:15 (32)  41:00  
33.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  12:34:00   20:00 (42)  34:33 (34)  38:24 (33)  41:05  
34.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  13:26:00   19:46 (40)  34:37 (35)  38:25 (34)  41:20  
35.   Gleb Tikhonov Turun Metsänkävijät  RUS  13:16:00   19:17 (28)  33:36 (26)  38:37 (36)  41:22  
36.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  13:42:00   19:10 (25)  34:46 (36)  38:32 (35)  41:28  
37.   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  13:30:00   19:18 (31)  35:31 (42)  38:55 (38)  41:36  
38.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  12:42:00   19:35 (37)  34:11 (31)  38:44 (37)  41:45  
39.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  12:46:00   20:03 (43)  35:29 (40)  39:11 (39)  41:56  
40.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  12:56:00   19:36 (38)  35:21 (39)  39:21 (41)  41:59  
41.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  13:28:00   18:56 (23)  35:10 (38)  39:12 (40)  42:06  
42.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  13:12:00   21:28 (49)  35:51 (44)  39:36 (42)  42:12  
43.   Roman Efimov Hiisirasti  RUS  13:04:00   20:44 (45)  35:30 (41)  39:40 (43)  42:46  
44.   Tomi Närvä Hiidenkiertäjät  FIN  12:58:00   19:32 (35)  35:55 (45)  40:00 (44)  42:48  
45.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  12:44:00   20:49 (46)  35:33 (43)  40:20 (45)  43:34  
46.   Topi Penttinen OK Trian  FIN  13:48:00   20:52 (47)  36:27 (47)  40:38 (47)  43:35  
47.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  12:40:00   19:17 (28)  36:09 (46)  40:36 (46)  43:46  
48.   Jesse Laukkarinen Paimion Rasti  FIN  13:10:00   19:56 (41)  36:57 (48)  40:52 (48)  43:48  
49.   Jani Virta OK Trian  FIN  12:54:00   21:35 (50)  37:24 (49)  41:19 (49)  44:14  
50.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:52:00   20:57 (48)  37:49 (50)  42:13 (50)  45:22  
   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät  FIN  13:02:00            ei läht.  
   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:34:00            hylätty  
   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:44:00            ei läht.  
   Artem Popov Espoon Suunta  RUS  13:52:00            ei läht.  
   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  14:18:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English