Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

H10RR

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,3 km
 
1.   Florian Fritzen Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   9:11  
2.   Karri Kuusinen Lynx  FIN  12:06:00   9:42  
3.   Anton Kemppi Espoon Suunta  FIN  11:02:00   9:57  
4.   Rasmus Koponen Lynx  FIN  12:30:00   10:15  
5.   Eemil Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  12:14:00   10:44  
6.   Akseli Pesu Tampereen Pyrintö  FIN  11:42:00   10:48  
7.   Tuomas Kuusinen Lynx  FIN  11:26:00   10:50  
8.   Eero Salmi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:18:00   11:11  
9.   Oliver Hellstedt Lynx  FIN  12:26:00   11:50  
10.   Rasmus Töyrylä Kymin Suunnistajat  FIN  11:04:00   12:15  
11.   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:06:00   12:33  
12.   Elias Schüle Koovee  FIN  12:22:00   13:03  
13.   Eetu Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  12:10:00   13:32  
13.   Aaro Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  12:12:00   13:32  
15.   Matias Seppälä Kymin Suunnistajat  FIN  11:52:00   13:40  
16.   Linus Mjösund Lynx  FIN  11:46:00   14:00  
16.   Antti Isoherranen Lynx  FIN  12:02:00   14:00  
18.   Topi Virtanen Paimion Rasti  FIN  11:54:00   14:18  
19.   Justus Kallioniemi Rasti-Lukko  FIN  12:16:00   14:37  
20.   Juuso Haapala Paimion Rasti  FIN  12:20:00   15:30  
21.   Samuel Jalonen Turun Suunnistajat  FIN  11:14:00   15:41  
22.   Lenni Lehtola Lynx  FIN  11:16:00   15:43  
23.   Lauri Koivula Ulvilan Ura  FIN  11:28:00   16:11  
24.   Sampo Oksa Paimion Rasti  FIN  11:22:00   16:37  
25.   Hugo Eemil Hannula Paimion Rasti  FIN  11:18:00   16:58  
25.   Tuomas Rauste Espoon Suunta  FIN  11:24:00   16:58  
27.   Ilari Suntioinen Espoon Suunta  FIN  11:56:00   17:42  
28.   Matias Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  11:36:00   17:49  
29.   Janne Heinonen MS Parma  FIN  11:44:00   17:53  
30.   Olli Kuusisto Koovee  FIN  11:38:00   17:54  
31.   Tuomas Ankelo MS Parma  FIN  11:32:00   18:02  
32.   Joose Krappe MS Parma  FIN  12:28:00   18:06  
33.   Eero Siivonen Koovee  FIN  12:00:00   18:24  
34.   Eemeli Leskinen Lynx  FIN  11:00:00   18:47  
35.   Daniel Kuuttila Turun Suunnistajat  FIN  12:04:00   19:27  
36.   Jeremy Donner OK77  FIN  11:30:00   19:46  
37.   Aatos Axelin Paimion Rasti  FIN  11:34:00   19:58  
38.   Rasmus Mjösund MS Parma  FIN  12:08:00   20:11  
39.   Vilho Paju Tampereen Pyrintö  FIN  11:12:00   21:14  
40.   Oskari Pohjalainen Loimaan Jankko  FIN  11:40:00   22:02  
41.   Rasmus Salamäki Paimion Rasti  FIN  11:48:00   28:27  
42.   Hugo Nylund Lynx  FIN  11:50:00   28:38  
43.   Pietari Kemppainen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:24:00   36:12  
   Eemeli Friman Hyvinkään Rasti  FIN  11:08:00   ei läht.  
   Iivar Häggman IF Femman  FIN  11:10:00   ei läht.  
   Aapo Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:58:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English