Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

H10RR

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Florian Fritzen
Hiidenkiertäjät
1:30 (2)
2:30 (1)
1:00 (2)
4:08 (1)
1:38 (1)
6:47 (1)
2:39 (1)
7:44 (1)
57 (1)
9:11 (1)
1:27 (1)
9:11  Florian Fritzen
2   Karri Kuusinen
Lynx
1:29 (1)
2:31 (2)
1:02 (5)
4:18 (2)
1:47 (2)
7:17 (2)
2:59 (2)
8:14 (2)
57 (1)
9:42 (2)
1:28 (2)
9:42  Karri Kuusinen
3   Anton Kemppi
Espoon Suunta
1:35 (3)
2:34 (3)
59 (1)
4:22 (3)
1:48 (3)
7:23 (3)
3:01 (4)
8:25 (3)
1:02 (3)
9:57 (3)
1:32 (4)
9:57  Anton Kemppi
4   Rasmus Koponen
Lynx
1:37 (7)
2:38 (5)
1:01 (4)
4:29 (4)
1:51 (5)
7:28 (4)
2:59 (2)
8:42 (4)
1:14 (11)
10:15 (4)
1:33 (5)
10:15  Rasmus Koponen
5   Eemil Koskinen
Tampereen Pyrintö
1:35 (3)
2:35 (4)
1:00 (2)
4:31 (5)
1:56 (9)
8:01 (5)
3:30 (8)
9:08 (5)
1:07 (5)
10:44 (5)
1:36 (6)
10:44  Eemil Koskinen
6   Akseli Pesu
Tampereen Pyrintö
1:42 (10)
2:52 (9)
1:10 (10)
4:55 (10)
2:03 (10)
8:04 (6)
3:09 (5)
9:10 (6)
1:06 (4)
10:48 (6)
1:38 (8)
10:48  Akseli Pesu
7   Tuomas Kuusinen
Lynx
1:35 (3)
2:41 (6)
1:06 (6)
4:51 (9)
2:10 (11)
8:06 (7)
3:15 (6)
9:19 (7)
1:13 (8)
10:50 (7)
1:31 (3)
10:50  Tuomas Kuusinen
8   Eero Salmi
Helsingin Suunnistajat
1:57 (20)
3:12 (17)
1:15 (16)
5:00 (11)
1:48 (3)
8:16 (8)
3:16 (7)
9:32 (8)
1:16 (13)
11:11 (8)
1:39 (9)
11:11  Eero Salmi
9   Oliver Hellstedt
Lynx
1:36 (6)
2:43 (7)
1:07 (7)
4:37 (6)
1:54 (6)
8:54 (9)
4:17 (12)
10:06 (9)
1:12 (7)
11:50 (9)
1:44 (16)
11:50  Oliver Hellstedt
10   Rasmus Töyrylä
Kymin Suunnistajat
1:45 (12)
2:56 (12)
1:11 (11)
5:19 (12)
2:23 (16)
9:14 (10)
3:55 (11)
10:36 (10)
1:22 (15)
12:15 (10)
1:39 (9)
12:15  Rasmus Töyrylä
11   Lauri Mattila
Kouvolan Suunnistajat
1:38 (8)
2:47 (8)
1:09 (8)
4:42 (7)
1:55 (7)
9:40 (11)
4:58 (14)
10:57 (11)
1:17 (14)
12:33 (11)
1:36 (6)
12:33  Lauri Mattila
12   Elias Schüle
Koovee
2:01 (22)
3:25 (19)
1:24 (20)
5:41 (16)
2:16 (13)
10:10 (13)
4:29 (13)
11:21 (12)
1:11 (6)
13:03 (12)
1:42 (13)
13:03  Elias Schüle
13   Aaro Kukkonen
Vehkalahden Veikot
2:05 (27)
3:29 (22)
1:24 (20)
6:05 (19)
2:36 (18)
9:57 (12)
3:52 (10)
11:34 (13)
1:37 (24)
13:32 (13)
1:58 (29)
13:32  Aaro Kukkonen
13   Eetu Sarkkinen
Lahden Taimi
1:46 (13)
2:59 (13)
1:13 (13)
5:19 (12)
2:20 (14)
10:40 (14)
5:21 (17)
11:53 (14)
1:13 (8)
13:32 (13)
1:39 (9)
13:32  Eetu Sarkkinen
15   Matias Seppälä
Kymin Suunnistajat
1:44 (11)
2:53 (11)
1:09 (8)
4:48 (8)
1:55 (7)
10:46 (16)
5:58 (23)
11:59 (15)
1:13 (8)
13:40 (15)
1:41 (12)
13:40  Matias Seppälä
16   Linus Mjösund
Lynx
1:52 (18)
3:09 (16)
1:17 (18)
5:24 (14)
2:15 (12)
10:43 (15)
5:19 (15)
12:07 (16)
1:24 (17)
14:00 (16)
1:53 (23)
14:00  Linus Mjösund
16   Antti Isoherranen
Lynx
1:50 (16)
3:05 (15)
1:15 (16)
5:43 (17)
2:38 (20)
11:03 (17)
5:20 (16)
12:17 (17)
1:14 (11)
14:00 (16)
1:43 (14)
14:00  Antti Isoherranen
18   Topi Virtanen
Paimion Rasti
1:49 (15)
3:02 (14)
1:13 (13)
5:24 (14)
2:22 (15)
11:05 (18)
5:41 (19)
12:35 (18)
1:30 (20)
14:18 (18)
1:43 (14)
14:18  Topi Virtanen
19   Justus Kallioniemi
Rasti-Lukko
1:41 (9)
2:52 (9)
1:11 (11)
5:52 (18)
3:00 (25)
11:24 (19)
5:32 (18)
12:46 (19)
1:22 (15)
14:37 (19)
1:51 (22)
14:37  Justus Kallioniemi
20   Juuso Haapala
Paimion Rasti
2:08 (30)
3:39 (25)
1:31 (28)
6:18 (23)
2:39 (21)
12:02 (21)
5:44 (20)
13:34 (20)
1:32 (21)
15:30 (20)
1:56 (26)
15:30  Juuso Haapala
21   Samuel Jalonen
Turun Suunnistajat
2:03 (24)
3:27 (21)
1:24 (20)
6:07 (20)
2:40 (22)
12:18 (22)
6:11 (26)
13:55 (22)
1:37 (24)
15:41 (21)
1:46 (18)
15:41  Samuel Jalonen
22   Lenni Lehtola
Lynx
2:14 (35)
3:35 (24)
1:21 (19)
6:12 (21)
2:37 (19)
11:56 (20)
5:44 (20)
13:38 (21)
1:42 (27)
15:43 (22)
2:05 (34)
15:43  Lenni Lehtola
23   Lauri Koivula
Ulvilan Ura
1:54 (19)
3:43 (31)
1:49 (37)
6:49 (29)
3:06 (28)
13:00 (25)
6:11 (26)
14:25 (23)
1:25 (18)
16:11 (23)
1:46 (18)
16:11  Lauri Koivula
24   Sampo Oksa
Paimion Rasti
2:12 (32)
3:42 (30)
1:30 (27)
6:48 (28)
3:06 (28)
12:38 (23)
5:50 (22)
14:35 (24)
1:57 (35)
16:37 (24)
2:02 (31)
16:37  Sampo Oksa
25   Tuomas Rauste
Espoon Suunta
1:58 (21)
3:26 (20)
1:28 (25)
6:55 (32)
3:29 (35)
13:03 (26)
6:08 (24)
15:00 (26)
1:57 (35)
16:58 (25)
1:58 (29)
16:58  Tuomas Rauste
25   Hugo Eemil Hannula
Paimion Rasti
2:20 (38)
3:46 (34)
1:26 (23)
6:16 (22)
2:30 (17)
12:56 (24)
6:40 (28)
14:49 (25)
1:53 (34)
16:58 (25)
2:09 (38)
16:58  Hugo Eemil Hannula
27   Ilari Suntioinen
Espoon Suunta
1:48 (14)
4:21 (38)
2:33 (41)
7:57 (36)
3:36 (36)
14:07 (27)
6:10 (25)
15:54 (28)
1:47 (30)
17:42 (27)
1:48 (20)
17:42  Ilari Suntioinen
28   Matias Liljeström
Helsingin Suunnistajat
1:50 (16)
4:21 (38)
2:31 (40)
10:48 (42)
6:27 (43)
14:30 (33)
3:42 (9)
16:04 (31)
1:34 (22)
17:49 (28)
1:45 (17)
17:49  Matias Liljeström
29   Janne Heinonen
MS Parma
2:01 (22)
3:32 (23)
1:31 (28)
6:22 (24)
2:50 (23)
14:19 (31)
7:57 (37)
16:00 (30)
1:41 (26)
17:53 (29)
1:53 (23)
17:53  Janne Heinonen
30   Olli Kuusisto
Koovee
2:06 (29)
3:40 (26)
1:34 (31)
6:54 (31)
3:14 (33)
14:18 (29)
7:24 (32)
15:52 (27)
1:34 (22)
17:54 (30)
2:02 (31)
17:54  Olli Kuusisto
31   Tuomas Ankelo
MS Parma
2:17 (37)
3:50 (35)
1:33 (30)
7:02 (33)
3:12 (32)
14:09 (28)
7:07 (31)
15:55 (29)
1:46 (28)
18:02 (31)
2:07 (37)
18:02  Tuomas Ankelo
32   Joose Krappe
MS Parma
2:13 (33)
3:41 (29)
1:28 (25)
6:36 (25)
2:55 (24)
14:18 (29)
7:42 (34)
16:04 (31)
1:46 (28)
18:06 (32)
2:02 (31)
18:06  Joose Krappe
33   Eero Siivonen
Koovee
2:16 (36)
3:52 (36)
1:36 (33)
7:35 (34)
3:43 (37)
14:30 (33)
6:55 (30)
16:18 (33)
1:48 (31)
18:24 (33)
2:06 (36)
18:24  Eero Siivonen
34   Eemeli Leskinen
Lynx
2:13 (33)
3:40 (26)
1:27 (24)
6:49 (29)
3:09 (31)
14:21 (32)
7:32 (33)
16:38 (34)
2:17 (41)
18:47 (34)
2:09 (38)
18:47  Eemeli Leskinen
35   Daniel Kuuttila
Turun Suunnistajat
2:05 (27)
3:40 (26)
1:35 (32)
6:43 (27)
3:03 (27)
15:09 (35)
8:26 (39)
17:16 (35)
2:07 (39)
19:27 (35)
2:11 (40)
19:27  Daniel Kuuttila
36   Jeremy Donner
OK77
2:08 (30)
3:44 (33)
1:36 (33)
9:19 (41)
5:35 (41)
16:12 (37)
6:53 (29)
17:41 (36)
1:29 (19)
19:46 (36)
2:05 (34)
19:46  Jeremy Donner
37   Aatos Axelin
Paimion Rasti
2:04 (26)
3:43 (31)
1:39 (35)
8:13 (37)
4:30 (39)
16:01 (36)
7:48 (35)
18:01 (37)
2:00 (38)
19:58 (37)
1:57 (27)
19:58  Aatos Axelin
38   Rasmus Mjösund
MS Parma
2:42 (42)
5:36 (42)
2:54 (42)
8:37 (38)
3:01 (26)
16:28 (38)
7:51 (36)
18:16 (38)
1:48 (31)
20:11 (38)
1:55 (25)
20:11  Rasmus Mjösund
39   Vilho Paju
Tampereen Pyrintö
2:26 (40)
4:12 (37)
1:46 (36)
8:38 (39)
4:26 (38)
16:35 (39)
7:57 (37)
19:01 (39)
2:26 (42)
21:14 (39)
2:13 (41)
21:14  Vilho Paju
40   Oskari Pohjalainen
Loimaan Jankko
2:25 (39)
4:33 (41)
2:08 (39)
7:39 (35)
3:06 (28)
18:15 (40)
10:36 (40)
20:12 (40)
1:57 (35)
22:02 (40)
1:50 (21)
22:02  Oskari Pohjalainen
41   Rasmus Salamäki
Paimion Rasti
2:36 (41)
4:31 (40)
1:55 (38)
9:18 (40)
4:47 (40)
23:41 (41)
14:23 (42)
25:55 (41)
2:14 (40)
28:27 (41)
2:32 (42)
28:27  Rasmus Salamäki
42   Hugo Nylund
Lynx
2:03 (24)
3:17 (18)
1:14 (15)
6:37 (26)
3:20 (34)
24:53 (42)
18:16 (43)
26:41 (42)
1:48 (31)
28:38 (42)
1:57 (27)
28:38  Hugo Nylund
43   Pietari Kemppainen
Angelniemen Ankkuri
5:27 (43)
8:24 (43)
2:57 (43)
14:32 (43)
6:08 (42)
28:52 (43)
14:20 (41)
32:01 (43)
3:09 (43)
36:12 (43)
4:11 (43)
36:12  Pietari Kemppainen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English