Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

D60

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,4 km
Maali
4,0 km
 
1.   Outi Borgenström Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:43:00   25:48 (2)  38:46  
2.   Arja Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  11:39:00   24:57 (1)  38:57  
3.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti  FIN  11:29:00   27:03 (4)  40:52  
4.   Margit Suomela Rasti-Lukko  FIN  11:03:00   28:42 (8)  41:02  
5.   Marita Saari Suunta-Sepot  FIN  11:23:00   28:16 (6)  41:15  
6.   Hennariikka Lonka Kalevan Rasti  FIN  11:25:00   26:33 (3)  41:25  
7.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa  FIN  11:05:00   27:53 (5)  42:35  
8.   Hely Salmenoja Hirvensalon Heitto  FIN  11:11:00   28:30 (7)  43:07  
9.   Rita Forsström OK Raseborg  FIN  11:27:00   28:56 (9)  43:08  
10.   Anneli Laine Rastivarsat  FIN  11:51:00   30:00 (11)  43:55  
11.   Pirkko Kalliola Maarian Mahti  FIN  12:03:00   29:28 (10)  45:16  
12.   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:59:00   33:36 (13)  46:45  
13.   Kirsti Moilanen Maarian Mahti  FIN  11:37:00   31:00 (12)  46:48  
14.   Rita Wickholm OK Trian  FIN  12:01:00   34:11 (14)  50:42  
15.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK  FIN  11:33:00   35:10 (16)  51:09  
16.   Kirsti Laukkanen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:19:00   36:23 (18)  51:43  
17.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko  FIN  11:31:00   34:17 (15)  51:54  
18.   Mirja Mikkolainen Valkeakosken Haka  FIN  11:09:00   36:15 (17)  51:58  
19.   Eija Suna MS Parma  FIN  11:49:00   37:29 (19)  52:48  
20.   Aila Nurminen Hiisirasti  FIN  11:13:00   37:35 (21)  55:38  
20.   Leni Windahl OK Raseborg  FIN  11:55:00   38:07 (22)  55:38  
22.   Gunnevi Kiiskinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:41:00   37:29 (19)  56:47  
23.   Bodil Fred IF Femman  FIN  11:01:00   39:59 (23)  59:27  
24.   Leena Metsämäki Turun Suunnistajat  FIN  11:35:00   42:09 (25)  1:01:34  
25.   Pirjo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:21:00   42:47 (26)  1:01:35  
26.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  11:47:00   45:57 (27)  1:03:26  
27.   Gunilla Björklund IK Falken  FIN  11:53:00   40:53 (24)  1:03:44  
28.   Pauliina Tienari Kyrös-Rasti  FIN  12:05:00   49:08 (28)  1:09:11  
29.   Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti  FIN  11:07:00      1:13:32  
30.   Sirpa Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  11:17:00   58:16 (29)  1:15:39  
31.   Iiris Salonen Kymin Suunnistajat  FIN  11:45:00   1:06:52 (30)  1:37:27  
   Anne Forsström OK Raseborg  FIN  11:15:00      ei läht.  
   Anita Laaksonen Tarpian Suunta  FIN  11:57:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English