Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

D50

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,9 km
Maali
4,6 km
 
1.   Annika Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  12:23:00   23:25 (1)  35:23  
2.   Eija Koskivaara MS Parma  FIN  12:05:00   26:05 (2)  38:21  
3.   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:17:00   27:55 (4)  39:59  
4.   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:43:00   27:18 (3)  40:00  
5.   Päivi Lassila RasTiimi  FIN  12:33:00   28:55 (5)  41:46  
6.   Tiina Äijälä Kangasala SK  FIN  11:57:00   30:45 (7)  44:55  
7.   Annika Westberg-Arrakoski OK77  FIN  12:11:00   31:22 (10)  45:56  
8.   Leena-Riitta Tuumi-Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:27:00   31:21 (9)  46:04  
9.   Annika Strandberg IF Femman  FIN  12:47:00   33:54 (14)  46:56  
10.   Nina Ljungqvist-Sarparant Lynx  FIN  11:53:00   33:23 (12)  47:12  
11.   Satu Nyholm Rasti-Nokia  FIN  12:09:00   31:13 (8)  47:16  
12.   Mirja Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:01:00   30:11 (6)  47:41  
13.   Päivi Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:49:00   32:23 (11)  49:04  
14.   Päivi Klemelä Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:15:00   33:24 (13)  50:14  
15.   Leena Kurri Navi  FIN  12:39:00   41:52 (21)  54:31  
16.   Liisa Kontturi Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:25:00   36:49 (16)  55:00  
17.   Meri Huhtanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:47:00   35:48 (15)  55:45  
18.   Marja Molin Kangasala SK  FIN  12:49:00   38:32 (18)  56:02  
19.   Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:07:00   38:15 (17)  59:27  
20.   Susanna Pyökäri RastiPiikkiö  FIN  12:37:00   42:49 (23)  1:00:21  
21.   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:31:00   39:07 (19)  1:00:48  
22.   Virpi Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:29:00   43:13 (24)  1:02:18  
23.   Päivi Miettinen Vakka-Rasti  FIN  12:21:00   41:59 (22)  1:05:56  
24.   Tarja Hyytiäinen RastiPiikkiö  FIN  11:55:00   44:13 (25)  1:06:02  
25.   Tuija Järvinen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:13:00   41:42 (20)  1:09:11  
26.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  12:03:00   46:24 (26)  1:13:01  
27.   Maire Kosamo Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:45:00   50:23 (28)  1:13:09  
28.   Hanna Paronen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:59:00   48:01 (27)  1:14:45  
29.   Aino Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  11:45:00   56:48 (29)  1:19:12  
30.   Leena Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  12:35:00   1:04:05 (30)  1:23:20  
   Maria Heerman Rasti-Lukko  FIN  11:51:00      keskeytti  
   Hanna Andersson Kimito SF  FIN  12:19:00      ei läht.  
   Leena Myllys Lynx  FIN  12:41:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English