49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H75 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,5 km
 
1.   Pekka Nurmi Rasti-Lukko  FIN  10:38:00   41:07  
2.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  10:18:00   41:28  
3.   Reijo Leino Hiidenkiertäjät  FIN  10:21:00   42:02  
4.   Väinö Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:11:00   44:05  
5.   Tarmo Salmi Joutsenon Kullervo  FIN  10:37:00   45:44  
6.   Olavi Kittilä Saloisten Reipas  FIN  10:16:00   45:56  
7.   Paavo Kytäjä Karkki-Rasti  FIN  10:32:00   47:00  
8.   Tauno Tolmunen Säyneisen Salpa  FIN  10:05:00   47:56  
9.   Pentti Ingerttilä Vaalan Karhu  FIN  10:17:00   48:49  
10.   Jyrki Viiri Hirvensalon Heitto  FIN  10:04:00   48:50  
11.   Erkki Alakuijala Suunta 2000  FIN  10:44:00   50:59  
12.   Tapani Häkkinen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:24:00   51:17  
13.   Arvo Paavilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:14:00   51:51  
14.   Tapani Laine Kuopion Suunnistajat  FIN  10:30:00   52:26  
15.   Toivo Setälä Järvenpään Palo  FIN  10:29:00   53:34  
16.   Heikki Sulander Epilän Esa  FIN  10:34:00   54:54  
17.   Mauno Mikkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  10:40:00   55:15  
18.   Heimo Pelkonen Kiimingin Urheilijat  FIN  10:01:00   55:36  
19.   Viljo Patronen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:20:00   56:09  
20.   Juhani Karjalainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:48:00   56:23  
21.   Tapani Isokoski Ylivieskan Kuula  FIN  10:03:00   57:37  
22.   Tauno Väisänen Suomussalmen Rasti  FIN  10:28:00   57:56  
23.   Veikko Kolu Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:31:00   58:30  
24.   Jukka Vapanen Rastikarhut  FIN  10:39:00   59:15  
25.   Eero Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:19:00   59:16  
26.   Reino Nikula Oulun Tarmo  FIN  10:15:00   1:00:15  
27.   Martti Matikainen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:13:00   1:02:09  
28.   Ahti Iso-Somppi Loimaan Jankko  FIN  10:10:00   1:03:02  
29.   Rauno Pyykkönen Suomussalmen Rasti  FIN  10:41:00   1:03:40  
30.   Reijo Tolonen Suomussalmen Rasti  FIN  10:23:00   1:04:03  
31.   Antti Myllymäki Vaasan Suunnistajat  FIN  10:06:00   1:06:27  
32.   Olavi Leino Hiidenkiertäjät  FIN  10:53:00   1:07:05  
33.   Helge Knuuttila Vaasan Suunnistajat  FIN  10:45:00   1:09:10  
34.   Taisto Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  10:36:00   1:09:40  
35.   Servo Kasi Keravan Urheilijat  FIN  10:02:00   1:34:54  
   Erkki Koipijärvi Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:07:00   ei läht.  
   Risto Kaitio Maarian Mahti  FIN  10:08:00   ei läht.  
   Eino Juntunen Hauhon Sisu  FIN  10:12:00   ei läht.  
   Pertti Salminen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:26:00   ei läht.  
   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  10:33:00   ei läht.  
   Kauko Tiili Kontiolahden Urheilijat  FIN  10:35:00   ei läht.  
   Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:43:00   keskeytti  
   Martti Haverinen Rasti-Pielinen  FIN  10:46:00   ei läht.  
   Mauno Lavikainen Liperin Taimi  FIN  10:47:00   ei läht.  
   Mauno Autio Alajärven Ankkurit  FIN  10:49:00   keskeytti  
   Kosti Salmela Pihtiputaan Tuisku  FIN  10:50:00   hylätty  
   Kalle Tolonen Mesikämmenet  FIN  10:51:00   ei läht.  
   Pentti Kumara Sievin Sisu  FIN  10:52:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English