49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H75 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,3 km
 
1.   Reijo Leino Hiidenkiertäjät  FIN  10:21:00   38:05  
2.   Väinö Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:50:00   40:37  
3.   Pekka Nurmi Rasti-Lukko  FIN  10:18:00   41:26  
4.   Tauno Tolmunen Säyneisen Salpa  FIN  10:15:00   41:35  
5.   Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   42:11  
6.   Juhani Karjalainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:26:00   42:39  
7.   Martti Matikainen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:48:00   42:44  
8.   Olavi Kittilä Saloisten Reipas  FIN  10:29:00   45:39  
9.   Pertti Salminen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:53:00   47:57  
10.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  10:06:00   48:52  
11.   Tapani Häkkinen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:13:00   49:40  
12.   Paavo Kytäjä Karkki-Rasti  FIN  10:41:00   50:29  
13.   Pentti Ingerttilä Vaalan Karhu  FIN  10:08:00   51:22  
14.   Jukka Vapanen Rastikarhut  FIN  10:30:00   51:54  
15.   Tapani Laine Kuopion Suunnistajat  FIN  10:07:00   52:18  
16.   Mauno Mikkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  10:23:00   53:58  
17.   Toivo Setälä Järvenpään Palo  FIN  10:11:00   54:14  
18.   Tarmo Salmi Joutsenon Kullervo  FIN  10:33:00   55:28  
19.   Eino Juntunen Hauhon Sisu  FIN  10:01:00   55:46  
20.   Taisto Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  10:36:00   57:02  
21.   Martti Haverinen Rasti-Pielinen  FIN  10:22:00   57:21  
22.   Olavi Leino Hiidenkiertäjät  FIN  10:02:00   57:37  
23.   Erkki Alakuijala Suunta 2000  FIN  10:20:00   58:14  
24.   Tapani Isokoski Ylivieskan Kuula  FIN  10:40:00   59:18  
25.   Jyrki Viiri Hirvensalon Heitto  FIN  10:46:00   1:00:01  
26.   Rauno Pyykkönen Suomussalmen Rasti  FIN  10:10:00   1:00:12  
27.   Heikki Sulander Epilän Esa  FIN  10:39:00   1:01:59  
28.   Eero Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:38:00   1:02:40  
29.   Reijo Tolonen Suomussalmen Rasti  FIN  10:12:00   1:03:14  
30.   Risto Kaitio Maarian Mahti  FIN  10:37:00   1:03:44  
31.   Helge Knuuttila Vaasan Suunnistajat  FIN  10:31:00   1:04:39  
32.   Reino Nikula Oulun Tarmo  FIN  10:45:00   1:05:05  
33.   Pentti Kumara Sievin Sisu  FIN  10:35:00   1:05:38  
34.   Viljo Patronen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:04:00   1:06:48  
35.   Ahti Iso-Somppi Loimaan Jankko  FIN  10:34:00   1:07:21  
36.   Veikko Kolu Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:17:00   1:10:14  
37.   Mauno Autio Alajärven Ankkurit  FIN  10:03:00   1:10:39  
38.   Tauno Väisänen Suomussalmen Rasti  FIN  10:16:00   1:15:48  
39.   Servo Kasi Keravan Urheilijat  FIN  10:19:00   1:22:19  
40.   Mauno Lavikainen Liperin Taimi  FIN  10:24:00   1:23:03  
41.   Arvo Paavilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:47:00   1:30:34  
   Kauko Tiili Kontiolahden Urheilijat  FIN  10:05:00   keskeytti  
   Heimo Pelkonen Kiimingin Urheilijat  FIN  10:25:00   keskeytti  
   Kalle Tolonen Mesikämmenet  FIN  10:28:00   ei läht.  
   Erkki Koipijärvi Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:43:00   ei läht.  
   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  10:44:00   ei läht.  
   Aapo Hietalahti Halsuan Toivo  FIN  10:49:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English