49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H70A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,5 km
 
1.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas  FIN  12:11:00   43:24  
2.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  12:31:00   47:00  
3.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  10:59:00   47:37  
4.   Jorma Salminen Vaalan Karhu  FIN  11:43:00   48:28  
5.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  11:27:00   48:46  
6.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:15:00   49:23  
7.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  12:27:00   49:43  
8.   Sven-Olof Backman IK Falken  FIN  12:29:00   49:54  
9.   Jorma Kemppi Navi  FIN  11:23:00   50:09  
10.   Viljo Kajava Kuopion Suunnistajat  FIN  12:13:00   51:48  
11.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  11:21:00   52:09  
12.   Risto Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:57:00   52:18  
13.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  12:43:00   53:08  
14.   Kalervo Grekula Saloisten Reipas  FIN  11:55:00   53:53  
15.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  12:25:00   54:44  
16.   Heikki Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:23:00   55:29  
17.   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  12:21:00   55:44  
18.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:25:00   58:31  
19.   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit  FIN  11:59:00   58:32  
20.   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  11:15:00   58:33  
21.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  11:41:00   59:35  
22.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  11:07:00   1:00:27  
23.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  12:41:00   1:01:04  
24.   Rauno Kaipala SK Pohjantähti  FIN  11:09:00   1:04:11  
25.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:51:00   1:04:12  
26.   Jouko Henriksson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:07:00   1:05:28  
27.   Vesa Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  12:05:00   1:05:34  
28.   Seppo Kaarnijärvi Oriveden Ponnistus  FIN  11:33:00   1:06:26  
29.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:17:00   1:07:25  
30.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  12:33:00   1:08:26  
31.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:05:00   1:08:31  
32.   Hannu Haase Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:03:00   1:08:58  
33.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  12:19:00   1:12:26  
34.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:09:00   1:12:33  
35.   Antti Jokinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:45:00   1:12:38  
36.   Eero Korhonen RasTiimi  FIN  11:19:00   1:16:25  
37.   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  11:03:00   1:17:27  
38.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  12:39:00   1:24:45  
39.   Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama  FIN  11:01:00   1:50:03  
40.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  11:49:00   1:58:34  
   Matti Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:11:00   ei läht.  
   Paavo Toskala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:35:00   ei läht.  
   Pekka Ahlqvist Turun Metsänkävijät  FIN  11:47:00   ei läht.  
   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  12:01:00   hylätty  
   Reino Ansamaa Rasti-Nokia  FIN  12:35:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English