49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H70A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,7 km
 
1.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  11:39:00   46:33  
2.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  11:09:00   47:44  
3.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  11:15:00   48:25  
4.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  10:15:00   49:13  
5.   Rauno Kaipala SK Pohjantähti  FIN  10:23:00   49:26  
6.   Sven-Olof Backman IK Falken  FIN  10:35:00   50:51  
7.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  11:27:00   52:18  
8.   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  10:37:00   54:39  
9.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  10:59:00   54:43  
10.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:19:00   56:43  
11.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  10:57:00   56:49  
12.   Jorma Salminen Vaalan Karhu  FIN  10:01:00   57:05  
13.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  10:33:00   58:30  
14.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:19:00   1:00:23  
15.   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  11:47:00   1:00:27  
16.   Risto Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:17:00   1:00:42  
17.   Viljo Kajava Kuopion Suunnistajat  FIN  11:37:00   1:01:01  
18.   Simo Luoma Pihkaniskat  FIN  11:29:00   1:03:39  
19.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  11:01:00   1:05:26  
20.   Seppo Kaarnijärvi Oriveden Ponnistus  FIN  11:35:00   1:06:00  
21.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  10:25:00   1:07:04  
22.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:07:00   1:07:59  
23.   Hannu Haase Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:45:00   1:10:22  
24.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  10:29:00   1:10:29  
25.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  10:21:00   1:10:56  
26.   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit  FIN  10:05:00   1:10:59  
27.   Kalervo Grekula Saloisten Reipas  FIN  10:03:00   1:13:58  
28.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:05:00   1:14:32  
29.   Vesa Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  10:39:00   1:18:16  
30.   Jouko Henriksson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:31:00   1:18:36  
31.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:41:00   1:18:54  
32.   Eero Korhonen RasTiimi  FIN  11:41:00   1:23:20  
33.   Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama  FIN  10:43:00   1:23:26  
34.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:33:00   1:28:36  
35.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  11:45:00   1:33:23  
36.   Antti Jokinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:43:00   1:36:01  
37.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:13:00   2:08:47  
   Heikki Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:11:00   ei läht.  
   Matti Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:49:00   ei läht.  
   Jorma Kemppi Navi  FIN  10:51:00   hylätty  
   Reino Ansamaa Rasti-Nokia  FIN  11:03:00   ei läht.  
   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  11:07:00   hylätty  
   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  11:21:00   hylätty  
   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas  FIN  11:25:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English