49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H70A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,2 km
 
1.   Mauno Hanhela Haukiputaan Heitto  FIN  13:51:00   39:23  
2.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  13:17:00   40:41  
3.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  14:03:00   41:13  
4.   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  14:13:00   42:02  
5.   Kalervo Grekula Saloisten Reipas  FIN  14:33:00   43:09  
6.   Jorma Kemppi Navi  FIN  13:49:00   43:15  
7.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:15:00   43:20  
8.   Sven-Olof Backman IK Falken  FIN  14:09:00   43:53  
9.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  14:01:00   44:17  
10.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas  FIN  13:33:00   45:20  
11.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  14:43:00   46:58  
12.   Reino Ansamaa Rasti-Nokia  FIN  13:11:00   47:15  
13.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  14:23:00   47:43  
14.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  13:13:00   47:48  
15.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  14:07:00   49:55  
16.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  13:35:00   52:27  
17.   Risto Häkkinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  14:25:00   52:45  
18.   Viljo Kajava Kuopion Suunnistajat  FIN  13:27:00   52:51  
19.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  14:17:00   53:35  
20.   Rauno Kaipala SK Pohjantähti  FIN  14:41:00   53:58  
21.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:19:00   54:36  
22.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  13:01:00   54:42  
23.   Seppo Kaarnijärvi Oriveden Ponnistus  FIN  13:31:00   54:53  
24.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  14:45:00   54:54  
25.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  14:21:00   55:37  
26.   Hannu Haase Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:07:00   55:59  
27.   Jorma Salminen Vaalan Karhu  FIN  14:47:00   56:11  
28.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  14:05:00   56:13  
29.   Vesa Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  13:03:00   1:00:29  
30.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  13:59:00   1:00:32  
31.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  13:45:00   1:01:01  
32.   Antti Jokinen Suunta Jyväskylä  FIN  14:15:00   1:01:06  
33.   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit  FIN  14:11:00   1:01:19  
34.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:39:00   1:02:35  
35.   Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama  FIN  13:55:00   1:03:01  
36.   Eero Korhonen RasTiimi  FIN  13:37:00   1:03:27  
37.   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  14:29:00   1:08:04  
38.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:43:00   1:08:10  
39.   Simo Luoma Pihkaniskat  FIN  13:47:00   1:14:11  
40.   Jouko Henriksson Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:05:00   1:14:22  
41.   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  13:29:00   1:17:30  
42.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  13:21:00   1:19:15  
43.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  13:57:00   1:23:51  
   Heikki Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  13:23:00   ei läht.  
   Matti Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:37:00   keskeytti  
   Pekka Ahlqvist Turun Metsänkävijät  FIN  14:39:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English