49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H65AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,4 km
 
1.   Eero Juola Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:06:00   34:32  
2.   Heikki Pitkänen Rastivarsat  FIN  10:52:00   35:04  
3.   Jouko Roivainen Vaalan Karhu  FIN  12:10:00   37:04  
4.   Olli Laitinen Perämeren Rasti  FIN  12:16:00   37:38  
5.   Martti Lappalainen Navi  FIN  12:24:00   41:01  
6.   Pauli Toropainen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:28:00   41:56  
7.   Harri Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:10:00   42:29  
8.   Olavi Rajala Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:54:00   43:02  
9.   Raimo Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  12:34:00   43:45  
10.   Aarne Mörsky Lahden Työväen Hiihtäjät  FIN  11:02:00   45:04  
11.   Heino Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  12:32:00   45:21  
12.   Tapio Alanko Perhon Kiri  FIN  11:30:00   45:54  
13.   Keijo Pajula Lapuan Virkiä  FIN  12:22:00   46:31  
14.   Kauko Myllymaa Oulun Reipas  FIN  11:36:00   46:51  
15.   Heimo Joensuu Alajärven Ankkurit  FIN  12:20:00   47:06  
16.   Martti Kuusisto Vakka-Rasti  FIN  12:00:00   47:37  
17.   Kari Heinonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:34:00   48:20  
18.   Martti Kukkola Oulaisten Huima  FIN  12:04:00   48:25  
19.   Tuomo Juntunen Tampereen Pyrintö  FIN  12:58:00   48:40  
20.   Veli-Matti Uunila Himangan Urheilijat  FIN  11:06:00   50:01  
21.   Vesa Kätkä Ykspihlajan Reima  FIN  11:40:00   50:17  
22.   Seppo Valli Kauhajoen Karhu  FIN  12:18:00   50:29  
23.   Eero Okkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:46:00   50:31  
24.   Aarno Saviaho Hyvinkään Rasti  FIN  11:42:00   51:18  
25.   Risto Kalapudas Nastolan Terä  FIN  11:00:00   52:17  
26.   Paavo Nikkari Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:58:00   52:30  
26.   Samuli Törmälä Ylivieskan Kuula  FIN  12:56:00   52:30  
28.   Niilo Butilkin Säyneisen Salpa  FIN  12:48:00   52:33  
29.   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:20:00   52:59  
30.   Risto Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:22:00   53:08  
31.   Antero Pätsi Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:58:00   53:55  
32.   Hannu Juutinen SK Pohjantähti  FIN  11:24:00   53:59  
33.   Timo Talala Suunta Jyväskylä  FIN  11:16:00   55:20  
34.   Kalevi Tapaninaho Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:08:00   55:31  
35.   Olavi Hernelahti Hiidenkiertäjät  FIN  12:54:00   55:39  
36.   Henrik Nylund IK Falken  FIN  11:26:00   56:40  
37.   Mauri Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:50:00   56:57  
38.   Matti Espo Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:08:00   57:29  
39.   Jorma Puurunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:48:00   59:06  
40.   Heimo Ketolainen Keski-Karjalan Rasti  FIN  11:38:00   1:02:09  
41.   Heikki Talvitie Raision Kuula  FIN  12:40:00   1:03:21  
42.   Erkki Katajisto Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:36:00   1:03:41  
43.   Lennart Kautto Suunta Jyväskylä  FIN  11:44:00   1:06:19  
44.   Jouko Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:26:00   1:06:24  
45.   Veijo Rissanen Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  12:50:00   1:09:03  
46.   Pentti Kela Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:04:00   1:14:19  
47.   Toivo Hietala Taivalkosken Kuohu  FIN  11:52:00   1:14:31  
48.   Risto Nyman Rasti-Jussit  FIN  11:12:00   1:20:08  
49.   Timo Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  10:56:00   1:21:00  
50.   Mauno Kuisma Someron Esa  FIN  12:02:00   1:23:11  
   Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi  FIN  11:14:00   ei läht.  
   Mikko Jaako SK Pohjantähti  FIN  11:28:00   keskeytti  
   Esko Äikäs Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:38:00   hylätty  
   Jukka Aaltonen IF Brahe  FIN  12:52:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English