49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H65AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,7 km
 
1.   Olli Laitinen Perämeren Rasti  FIN  10:59:00   34:41  
2.   Martti Lappalainen Navi  FIN  12:21:00   35:38  
3.   Aarno Saviaho Hyvinkään Rasti  FIN  10:53:00   35:48  
4.   Vesa Kätkä Ykspihlajan Reima  FIN  11:09:00   36:48  
5.   Eero Juola Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:41:00   37:22  
6.   Niilo Butilkin Säyneisen Salpa  FIN  11:47:00   37:30  
7.   Veijo Rissanen Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  10:57:00   39:28  
8.   Samuli Törmälä Ylivieskan Kuula  FIN  11:53:00   39:38  
9.   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:19:00   39:47  
10.   Olavi Rajala Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:03:00   39:48  
11.   Paavo Nikkari Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:09:00   40:09  
12.   Tapio Alanko Perhon Kiri  FIN  11:15:00   40:38  
13.   Heikki Pitkänen Rastivarsat  FIN  12:25:00   40:41  
14.   Seppo Valli Kauhajoen Karhu  FIN  11:01:00   40:55  
15.   Matti Espo Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:23:00   41:08  
16.   Raimo Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  10:55:00   41:20  
17.   Heino Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  11:17:00   41:32  
18.   Timo Talala Suunta Jyväskylä  FIN  11:57:00   42:54  
19.   Kauko Myllymaa Oulun Reipas  FIN  12:53:00   43:32  
20.   Veli-Matti Uunila Himangan Urheilijat  FIN  11:41:00   44:02  
21.   Harri Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:49:00   44:36  
22.   Jouko Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:49:00   45:10  
23.   Tuomo Juntunen Tampereen Pyrintö  FIN  11:55:00   46:23  
24.   Heimo Joensuu Alajärven Ankkurit  FIN  11:39:00   46:25  
25.   Kari Heinonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:03:00   47:57  
26.   Erkki Katajisto Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:37:00   47:58  
27.   Kalevi Tapaninaho Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:01:00   48:08  
28.   Risto Kalapudas Nastolan Terä  FIN  12:15:00   48:54  
29.   Mauri Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:23:00   49:07  
30.   Henrik Nylund IK Falken  FIN  12:29:00   49:32  
31.   Jouko Roivainen Vaalan Karhu  FIN  12:27:00   49:55  
32.   Esko Äikäs Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:13:00   50:52  
33.   Risto Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:59:00   51:21  
34.   Pauli Toropainen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:29:00   52:16  
35.   Jorma Puurunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:33:00   52:26  
36.   Martti Kuusisto Vakka-Rasti  FIN  12:17:00   53:51  
37.   Aarne Mörsky Lahden Työväen Hiihtäjät  FIN  11:45:00   54:28  
38.   Martti Kukkola Oulaisten Huima  FIN  12:39:00   56:01  
39.   Keijo Pajula Lapuan Virkiä  FIN  11:19:00   57:24  
40.   Mikko Jaako SK Pohjantähti  FIN  12:05:00   58:48  
41.   Heimo Ketolainen Keski-Karjalan Rasti  FIN  12:07:00   58:53  
42.   Pentti Kela Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:31:00   1:05:03  
43.   Eero Okkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:43:00   1:05:25  
44.   Antero Pätsi Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:37:00   1:05:30  
45.   Hannu Juutinen SK Pohjantähti  FIN  12:55:00   1:05:39  
46.   Timo Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  12:51:00   1:06:27  
47.   Lennart Kautto Suunta Jyväskylä  FIN  12:47:00   1:14:06  
48.   Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi  FIN  11:51:00   1:19:55  
49.   Toivo Hietala Taivalkosken Kuohu  FIN  11:27:00   1:28:36  
50.   Jukka Aaltonen IF Brahe  FIN  10:49:00   2:02:13  
   Heikki Talvitie Raision Kuula  FIN  11:21:00   keskeytti  
   Risto Nyman Rasti-Jussit  FIN  11:33:00   keskeytti  
   Olavi Hernelahti Hiidenkiertäjät  FIN  11:35:00   hylätty  
   Ari Myllymäki Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:43:00   ei läht.  
   Mauno Kuisma Someron Esa  FIN  12:59:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English