49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H60A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,5 km
 
1.   Hannu Kurppa Angelniemen Ankkuri  FIN  12:40:00   49:46  
2.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka  FIN  10:48:00   50:37  
3.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  12:28:00   52:22  
4.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   52:39  
5.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:58:00   52:40  
6.   Markku Helle Saarijärven Pullistus  FIN  10:34:00   53:26  
7.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  11:46:00   53:32  
8.   Markku Heikka Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:02:00   54:07  
9.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  11:32:00   54:15  
10.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:54:00   54:19  
11.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  12:26:00   54:58  
12.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:06:00   55:07  
13.   Pekka Pulkkinen Joutsenon Kullervo  FIN  12:14:00   55:43  
14.   Jukka Koistinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:36:00   55:49  
15.   Arto Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:42:00   56:25  
16.   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:44:00   56:31  
17.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:00:00   56:57  
18.   Matti Hautala Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:18:00   57:10  
19.   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  11:20:00   58:18  
20.   Aulis Kaasinen SK Pohjantähti  FIN  11:40:00   58:40  
21.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  11:06:00   59:03  
22.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  10:42:00   1:00:53  
23.   Kauno Mourujärvi Kuopion Suunnistajat  FIN  11:44:00   1:02:21  
24.   Eero Nevalainen Pihkaniskat  FIN  10:52:00   1:03:22  
25.   Matti Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  12:46:00   1:03:32  
26.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:34:00   1:04:08  
27.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  11:14:00   1:04:17  
28.   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:24:00   1:05:02  
29.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:58:00   1:05:30  
30.   Pauli Halonen Säyneisen Salpa  FIN  11:52:00   1:05:35  
31.   Erkki Suutarinen Virtain Urheilijat  FIN  11:50:00   1:07:30  
32.   Esa Turunen Lapin Veikot  FIN  10:50:00   1:07:35  
33.   Veijo Lämsä Hirvensalon Heitto  FIN  12:48:00   1:08:54  
34.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  11:24:00   1:09:05  
35.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  10:32:00   1:09:13  
36.   Timo Alhoke Turun Metsänkävijät  FIN  11:22:00   1:10:36  
37.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:10:46  
38.   Timo Lehtovirta Rastikarhut  FIN  12:20:00   1:11:03  
39.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:52:00   1:11:06  
40.   Timo Pinola Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:38:00   1:11:33  
41.   Ari Pääkkönen Kuhmon Peurat  FIN  11:34:00   1:12:04  
42.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:32:00   1:12:13  
43.   Esa Laine Tampereen Pyrintö  FIN  10:26:00   1:12:50  
44.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö  FIN  10:56:00   1:13:27  
45.   Markku Huikkola Kangasala SK  FIN  12:42:00   1:16:31  
46.   Kari Papinsaari Kangasala SK  FIN  11:08:00   1:17:19  
47.   Tuomo Koskinen Suunta-Sepot  FIN  10:46:00   1:17:50  
48.   Heikki Pietilä Suunta 2000  FIN  12:08:00   1:18:52  
49.   Antti Välikangas Iisu  FIN  10:54:00   1:21:13  
50.   Sven Eriksson Gamlakarleby IF  FIN  12:22:00   1:22:48  
51.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  11:16:00   1:26:56  
52.   Ville Laukka Raisu Lumous  FIN  11:56:00   1:29:34  
53.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:38:00   1:32:05  
54.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri  FIN  11:04:00   1:32:33  
55.   Mikko I Kekki Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:10:00   1:36:29  
   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu  FIN  10:28:00   keskeytti  
   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  10:30:00   keskeytti  
   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  10:36:00   ei läht.  
   Erkki Argillander Vaalan Karhu  FIN  11:02:00   ei läht.  
   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:48:00   ei läht.  
   Kari Haataja Turun Metsänkävijät  FIN  11:58:00   ei läht.  
   Martti Anttila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:04:00   ei läht.  
   Harri Niinistö Angelniemen Ankkuri  FIN  12:10:00   keskeytti  
   Pauli Vilminko Sinkki-Sepot  FIN  12:16:00   hylätty  
   Juhani Sillanpää Alajärven Ankkurit  FIN  12:30:00   ei läht.  
   Markus Jakobsson Rastikarhut  FIN  12:56:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English