49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H55A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,6 km
 
1.   Hannu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:03:00   48:50  
2.   Jukka Kallio Tampereen Pyrintö  FIN  11:35:00   51:02  
3.   Jarmo Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   51:17  
4.   Pauli Kukkola Siilin Rasti  FIN  10:47:00   53:33  
5.   Rolf Helander Oulaisten Huima  FIN  10:15:00   53:35  
6.   Ossi Autio Hyvinkään Rasti  FIN  11:31:00   54:59  
7.   Antti Kauppila Saloisten Reipas  FIN  10:29:00   55:09  
8.   Jarmo Oikarinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:05:00   55:32  
9.   Jukka Kemppainen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:23:00   56:03  
10.   Timo Partanen Rasti-Hyry  FIN  10:33:00   56:28  
11.   Antti Tepsa Lapin Veikot  FIN  10:19:00   56:30  
12.   Pekka Kaartinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:23:00   58:19  
13.   Kari Keränen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:45:00   59:54  
14.   Reijo Toppari Kauhavan Wisa  FIN  10:31:00   1:00:17  
15.   Jyrki Uotila Sotkamon Jymy  FIN  11:37:00   1:00:58  
16.   Petri Hietala Lohtajan Veikot  FIN  10:07:00   1:01:05  
17.   Jukka Koivuniemi Rastikarhut  FIN  10:51:00   1:01:11  
18.   Markku Laine Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:49:00   1:01:47  
19.   Antti Uotila Oriveden Ponnistus  FIN  11:19:00   1:03:06  
20.   Pekka Patana Laihian Luja  FIN  11:01:00   1:05:09  
21.   Esko Heikkinen Rasti-Hyry  FIN  10:37:00   1:05:42  
22.   Urpo Niemelä SK Pohjantähti  FIN  11:09:00   1:07:32  
23.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:11:00   1:08:21  
24.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat  FIN  10:39:00   1:08:36  
25.   Timo Rantala Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:29:00   1:09:05  
26.   Tauno Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:41:00   1:09:36  
27.   Hannu Tiusanen Savon Suunta  FIN  10:59:00   1:09:50  
28.   Veli-Matti Lähdesmäki Rasti-Hyry  FIN  11:27:00   1:09:59  
29.   Jorma Laitinen Rasti-Lukko  FIN  11:15:00   1:10:08  
30.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:17:00   1:11:00  
31.   Ari Enroth Rajamäen Rykmentti  FIN  11:25:00   1:11:51  
32.   Jouko Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  11:21:00   1:12:11  
33.   Roy Parnetti Keravan Urheilijat  FIN  10:01:00   1:14:58  
34.   Hannu Uusi-Pohjola Vaasan Suunnistajat  FIN  10:09:00   1:16:34  
35.   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  10:55:00   1:17:28  
36.   Arto Salminen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:57:00   1:20:00  
37.   Jukka Hänninen Hiidenkiertäjät  FIN  10:05:00   1:20:50  
38.   Kari Maijala Epilän Esa  FIN  10:27:00   1:20:52  
39.   Reima Piispanen Haapaveden Urheilijat  FIN  11:17:00   1:21:42  
40.   Pekka Parkkinen SK Pohjantähti  FIN  10:53:00   1:22:13  
41.   Jouko Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:13:00   1:22:27  
42.   Juhani Kurula SK Pohjantähti  FIN  10:13:00   1:28:17  
43.   Jarmo Paananen Saloisten Reipas  FIN  11:07:00   1:29:52  
44.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  11:11:00   1:37:43  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English