49. Kainuun Rastiviikko 2016 Puolanka

H40AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,0 km
Maali
6,0 km
 
1.   Jouni Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  10:49:00   39:05 (1)  44:46  
2.   Ilkka Kasila Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:47:00      45:45  
3.   Jukka Nissilä Kalajoen Junkkarit  FIN  11:11:00   42:41 (2)  47:36  
4.   Samuli Heino Suunta Jyväskylä  FIN  11:01:00   44:19 (3)  49:41  
5.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:07:00   46:49 (4)  51:54  
6.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  10:41:00   47:38 (5)  53:50  
7.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  10:27:00   48:15 (6)  55:09  
8.   Petteri Heino Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:31:00   49:53 (8)  55:35  
9.   Rauli Jalonen MS Parma  FIN  10:39:00   49:07 (7)  55:40  
10.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  10:29:00   51:15 (9)  56:36  
11.   Petteri Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:37:00   51:42 (11)  57:57  
12.   Juha Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  11:03:00   51:59 (12)  58:01  
13.   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:15:00   52:24 (13)  58:13  
14.   Janne Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:33:00   51:41 (10)  58:35  
15.   Juha Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  10:59:00   56:18 (14)  1:02:46  
16.   Esa Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:53:00   56:26 (15)  1:04:34  
17.   Jani Jauhiainen Oriveden Ponnistus  FIN  10:07:00   57:53 (16)  1:05:21  
18.   Janne Määttä Rasti-Hyry  FIN  10:45:00   58:22 (17)  1:05:26  
19.   Tuukka Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  10:23:00   59:03 (18)  1:05:49  
20.   Sami Kuntola Laihian Luja  FIN  10:35:00   1:00:30 (19)  1:07:35  
21.   Mikko Pääkkönen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:51:00   1:02:59 (21)  1:09:56  
22.   Mikko Kinnunen Vesaisen Pojat  FIN  10:13:00   1:04:16 (22)  1:11:13  
23.   Tero Karvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:01:00   1:06:40 (23)  1:13:41  
24.   Sauli Takkinen Espoon Akilles  FIN  10:09:00   1:07:13 (26)  1:13:42  
25.   Aleksis Hahn Solf IK  FIN  10:43:00   1:06:45 (24)  1:13:50  
26.   Pasi Niva Laitasaaren Veto  FIN  10:03:00   1:02:56 (20)  1:14:33  
27.   Leo Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  10:11:00   1:09:14 (27)  1:14:52  
28.   Juha Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  10:21:00   1:07:00 (25)  1:15:19  
29.   Tommi Sinisammal Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:25:00   1:11:22 (28)  1:20:03  
30.   Sami Sivunen Kangasala SK  FIN  11:09:00   1:14:09 (29)  1:22:53  
31.   Marko Jylhänlehto Karkki-Rasti  FIN  10:19:00   1:25:26 (30)  1:35:20  
32.   Samuli Lampinen Nastolan Terä  FIN  11:05:00   1:26:58 (31)  1:37:57  
33.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  10:05:00      1:45:38  
   Antti Kumara Laihian Luja  FIN  10:57:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English